Poprask na Závětrné hoře

Poprask na Závětrné hoře https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30643/poprask-na-zavetrne-hore-30643.jpg 4 23 4

Anna-Marie série

< 2. díl

Na Závětrné hoře se dějí věci! Po pěti letech se vrací Veroničin tatínek. Darem dostal Zámeček, který věnoval dětem z dětského domova. Veronika s Aničkou si mezitím rozumějí čím dál méně. Shodou nešťastných náhod se Anička stává svěřenkyní dětského domova. Anička nese změnu velice těžce. Kniha plná zvratů, napětí, lotrovin i veselých příběhů napoví, jak si získat kamarády, bez nichž je život moc smutný.... celý text

Ann98
07.02.2019 4 z 5

Vcelku povedené pokračování příběhů Veroniky a Anny-Marie. I zde platí, že ne každému se v životě bude stále dařit. Rodina Wolfova draze zaplatila, ale odnesla to vše chudák Anička. Kdyby alespoň neměla tak nesnášenlivou povahu, bylo by vše naprosto jiné. Oba dva díly mají něco do sebe, ale první díl se mi možná líbil o krapet více.

milujiknihy850
06.01.2019

Tahle kniha byla skvělá, lepší než první díl. Doporučuji

Esmeralda168
13.11.2017 3 z 5

Těžko hodnotit, když už mi dávno není deset. Ale kdyby bylo, myslím, že by mi po přečtení bylo hodně líto, že nejsem Veronika. Měla kolem sebe tak úžasné kamarády, rodiče, sousedy, atd., že pochybuji, jestli to tak v dnešní době nějaké dítě má.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!