Poprask na Závětrné hoře

Poprask na Závětrné hoře

Na Závětrné hoře se dějí věci! Po pěti letech se vrátil Veroničin taťka. Darem dostal Zámeček, obrovský dům. Věnoval jej dětem z dětského domova. Veronika s Aničkou dosud bydlí spolu. Rozumějí si však čím dál méně. Anička nechce vzít na vědomí, že honosný dům už nepatří její rodině. Souhra náhod ji dovede na Zámeček jako svěřenkyni dětského domova. Anička změnu nese velice těžce. Veronika má spoustu práce, přesto si najde čas na přátele ze vsi i z dětského domova. Nečekaně zachraňuje Aničce život. Rozešly se snad cesty děvčat proto, aby se časem zase spojily? Kniha plná zvratů, napětí, lotrovin i veselých příhod vám napoví, jak si získat a udržet kamarády, bez nichž je život moc smutný. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30643/poprask-na-zavetrne-hore-30643.jpg 3.815

Anna-Marie (2.)

Pro děti a mládež
Vydáno:

Esmeralda168
13.11.2017

Těžko hodnotit, když už mi dávno není deset. Ale kdyby bylo, myslím, že by mi po přečtení bylo hodně líto, že nejsem Veronika. Měla kolem sebe tak úžasné kamarády, rodiče, sousedy, atd., že pochybuji, jestli to tak v dnešní době nějaké dítě má.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!