Ať žijí rytíři!

Ať žijí rytíři! Kdo by neznal tento seriál z televizních obrazovek?! Napínavý příběh se vrací k drsnému životu našich předků, k bitevním vřavám, třeskotu zbraní při rytířských kláních i drobných šarvátkách a nabízí také humorné příhody a kouzlo romantiky. To všechno zažije pět sourozenců bránících rodnou tvrz a čest rodinného jména proti dobyvačným choutkám Albrechta z Krvenos, proradného a krutého souseda spolčeného s loupežníky. Jejich příběh jste viděli. Teď je čas, abyste si ho přečetli!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47252/at-ziji-rytiri-47252.jpg 4.527
Pro děti a mládež
Vydáno · Česká televize

Kniha Ať žijí rytíři!

Kika28
25.09.2018

Miluju seriál a tak jsem se rozhodla že si přečtu i knížku. Knížka nezklamala byla úžasná. Knížku moc doporučuji.

Světnadhlavou
06.07.2017

Pěkná a veselá knížka. Hezky se čte. Seriál a film taky super.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velmi čtivě napsaná knížka. Má stejnou hravost a humor, jako filmové zpracování.

any333
08.04.2016

Podle seriálu, plné hlášek, nejvíce mě dostalo, jak v první kapitole hlavní zbrojnoš nabádá jiného zbrojnoše, aby děti hlídal, ať prý nezboří aspoň to vězení.

1v8na
08.09.2014

Příběh byl moc pěkný. Bylo to takové oddechové čtení a stálo za to.
teď se chci ještě podívat i na filmovou verzi.

Mája2002
27.06.2014

Knihu jsem si půjčula v knihovně a paní Březinovou musím hodně pochválit:-) . Zatím nej hláškou je pro mě hláška malé Kačenky:,,Péťo, vzbuď se," já mám pořád ten hlad,,. Útěk dětí a romantika jsou popsané velmi hezky. Hláška záporáka Albrechta mi příjde nej tahle:"oběsit tě na něm by bylo málo!,,.

Mája2002
17.06.2014

Na webu:www.postavy.cz někdo v diskusích napsal že v knize není nic navíc když je to napsané podle seriálu. Je to sice pravda ale ani v nejmenším mi to nevadí. Seriál by moooooc hezky udělaný a nikdy nezapomenu pochválit Pavla Kříže za skvělýýýýý herecký výkon "záporáka":-)

Adelosaurus
27.03.2014

Je to skvělá knížka. Chvilku se bojíte, chvilku umíráte smíchy... :D