Plavba Jitřního poutníka

Narnie… kde se probouzejí draci… kde hvězdy kráčejí po zemi… kde se může stát cokoli… Král a několik nečekaných společníků se vydávají na plavbu, která je dovede za hranice všech známých končin. Jak plují stále dál a dál neprobádanými vodami, zjišťují, že jejich výprava přinese více, než očekávali, a že konec světa teprve začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76749/plavba-jitrniho-poutnika-rQA-76749.jpg 4.21348

Letopisy Narnie (3.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Orbis pictus (ČR)

The Voyage of the Dawn Treader (1952)

Kniha Plavba Jitřního poutníka

Kaja01

Narnie je prostě kouzelný útěk od reality a každodenních starostí! I když tento díl nepatří mezi mé nejoblíbenější, chyběla mi tak Zuzka a Petr.

PhoebePollard

Můj druhý nejoblíbenější díl a opět velice čtivý. Stránky mi mizely pod rukama a než jsem se nadála, měla jsem přečteno. Zkrátka skvělé, i když ne úplně perfektní, protože Lva prostě nic nepřekoná.

ElleNora

Děj byl velice čtivý. Líbilo se mi, že postavy měly i horší chvilky, přestože na Eustace nikdo neměl. V tomto dílu se navíc odehrává pro mě to největší dobrodružství od začátku do konce.

DannyLady
14.11.2018

Plavba Jitřního poutníka se řadí mezi jedny z mých oblíbených dílů. Oproti filmovému zpracování jsem poznala příběh více do hloubky a plavba je záživný příběh o dobrodružné plavbě. Jsou zde silné postavy, které vás vtáhnou do děje a mnohdy i velice pobaví.

Orange8knihomol
10.11.2018

Tento díl oněch originálních a báječných Letopisů Narnie byl taktéž převelice čtivý a krásný. Děj knížky byl dobrodružný, akční, milý a neobyčejný. Podle mě je tenhle díl zatím z těch prvních třech (Lev, čarodějnice a skříň, Princ Kaspian a Plavba Jitřního poutníka) nejvíce akční, neboť děti a posádka lodi zažívají na své plavbě mnoho dobrodružství a čtenář si ani na všechny nemůže po dočtení vzpomenout. Velké DOPORUČENÍ!

Karča.K
05.11.2018

Mám jiný názor, než zdejší přispěvatelé. Jednoznačně nejhorší díl celé série, náboženský podtext z toho přímo prýští na sto honů. Filmové zpracování se mi ale líbilo a těším se na hollywoodský remake Strakonického dudáka s Bradem Pittem v hlavní roli.

IvanaVa12
30.10.2018

Ostatní díly Letopisů mě bavily,tento bohužel vůbec.

ZuzziŠ
12.10.2018

Jakoby v této dětské knížce (ano, musíme přece pořádat mít na vědomí, že je to pro děti) probleskoval dospělácký Lewis...s nádherným koncem.