Anička a její opička Sisi

Anička a její opička Sisi https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30648/anicka-a-jeji-opicka-sisi-30648.jpg 4 39 8

Anička (V. Řeháčková) série

Devítiletá Anička miluje zvířata, a proto trochu závidí kamarádce Marušce, která má doma koně a psa... Ale jen do té chvíle, kdy dostane k narozeninám nevšední dárek - malou opičku Sisi. To byste nevěřili, jak dokáže bezbranná i mazaná opička změnit dívenčin život.

Knihomolka506
01.02.2021 5 z 5

Krásný příběh o zvířatech a nejen o nich
:-) Anicka je devce jako každé jiné,,ale má na rozdíl od ostatních u babičky malou zoo.. od papouška po malou a neposednou opici Sisinku, která dává všem zabrat. První díl série Anička

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

DK197
29.08.2015 5 z 5

Obě knížky jsem milovala! A chtěla opičku domů. :-) Kdepak koně, Sisi je Sisi. :-)

candy72
26.07.2015 5 z 5

Moc hezké, ale druhý díl se mi líbí víc. a WEIL bez urážky, ale ty už jsi opičku někdy dostal/a?

Lorrainee
26.06.2014 5 z 5

jak já to jako malá milovala! Tenkrát byly v módě koně ale z těch já mam hrůzu takže opička = hurrrrraaaaaa!!!!

pakoshka
22.05.2013 2 z 5

Knihu jsem dostala jako jedenáctiletá. Opičku jsem Aničce záviděla, autorčinu slovní zásobu a její oblíbené slovo "zamlouvat" ("To se Aničce opravdu zamlouvalo..." Brr!) už moc ne :)

WEIL
12.08.2011

No, každý kdo dostane opičku jako dárek, a neví co to obnáší, tak ji do měsíce rád vrátí. Život se zapáchající opičkou není žádná romantika.

Angi
18.02.2011 5 z 5

Jako malá jsem to četla nespočetněkrát :)