Anna a tři králové

Anna a tři králové https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22091/anna-a-tri-kralove-22091.jpg 4 35 7

Prázdninový příběh party přátel, kteří si kvůli pochybné sázce zahrávají nejenom se svými city, ale i se svými životy. Teprve smrt jednoho z nich jim otevře oči, aby si uvědomili, že s láskou se nedají hrát žádné hry. A že láska se někdy neobejde bez bolesti.

knihovniceS
24.01.2023 5 z 5

Anna a tři králové
Letní příběh několika mladíků - kamarádů, kteří uzavřou bláznivou sázku o velké peníze. Jeden z nich se ožení s holkou, se kterou nechodí a která s ním do sázky půjde. Vybere si dívku z práce, se kterou se zná od vidění. Anně se líbí, ale bojí se, že se do něj zamiluje....
Příběh plný emocí a zápletek je psán čtivě. Bylo mi moc líto, když došlo k potyčce dvou kluků a jeden z nich zemřel. Dávám 5 hvězd a doporučuji.

Amneris
13.12.2022 5 z 5

Příběh byl velmi hezký, jen škoda toho ošklivého konce. Kniha na jedno odpoledne.

Jája92
19.02.2017 5 z 5

Krásná kniha, která mi i po letech od přečtení utkvěla v paměti :-)

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

bookworm_plants
17.09.2016 5 z 5

Odpočinkové romantické čtení, dobře se četla. Jen mi bylo líto Adama nemusel zemřít přirostl mi k srdci jako jeden ze všech kluků (pardon za spoiler). :)

Adissek
12.07.2016 5 z 5

Nádherně se četla. Super

1v8na
13.10.2014 5 z 5

Příběh byl velmi citový a smutný. Nicméně já osobně bych se nevdala za kluka, kterého občas vídám v práci.