Věčný polibek temnot

Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nich. A k tomu miluje jiného upíra! Kira Gracelingová, soukromá vyšetřovatelka z Chicaga, měla toho rána prostě jen dál jít svou cestou. Smysl pro povinnost jí však nedovolil přeslechnout bolestivé sténání, vycházející před úsvitem z opuštěného skladiště. A tak se ocitla ve světě, který si uměla představit jen ve svých nejhorších snech. V jeho středu stojí Mencheres, mladý a sexy upírský mistr, potomek starověkých egyptských faraonů a dědic jejich moci. Za tisíce let na světě však už ztratil chuť žít dál. Ale pak se objevila Kira a odvážně čelila smrti, jen aby ho zachránila. Takovou ženu ještě nepoznal, a tak není divu, že se do ní zamiloval. Ale musí ji nechat odejít zpět do jejího obyčejného světa. Kira však na něj také nemůže zapomenout. Všude ho hledá, až se omylem zaplete do nebezpečné hry Mencheresových nepřátel. Není jiné cesty: z Kiry se musí stát také upír. Dokáže její láska porazit hrozivou tmu v Mencheresově nitru a zároveň zničit zločinné intriky jeho závistivých odpůrců?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93341/vecny-polibek-temnot-I1c-93341.jpg 4.4248

Svět nočních lovců 2.

Horory, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

Eternal Kiss of Darkness, 2010

Kniha Věčný polibek temnot

Damonka12

Sérii nočních lovců miluji a tato "doplňková" kniha je pro mě jako ráj. Návrat do naprosto dokonalého světa. Ten svět je úžasný a kéž by autorka napsala více knih z tohoto světa. Všem můžu jedině doporučit.

PetraaMatouš

Toto bylo moooc pěkný.

paprika75
03.01.2018

Určitě nejsem zklamaná. Mencheres mně dosud vůbec nebral, ale po dnešku toho faraona beru. Opět jen lituji, že jsem tuto knihu nečetla před sedmým dílem nočních lovců ... dost by to vysvětlovalo. 4*

MonicaMonique
05.07.2017

Miluju její knihy. Dlouho se mi nestalo, že bych se mohla smíchy přetrhnout u knih. Jenom mě mrzí, že nevyšly další díly téhle série. Byla jsem zvědavá na Vlada a asi nejvíc na Iana. Za mě každopádně plný počet hvězd

SoniaShadow
07.05.2017

Na to, že jsem si myslela, že mě Mencheres nebude bavit tak jako Spade, tak jsem se spletla. Dokonce to bylo ještě lepší! Tohle jen dokazuje, že od Jeaniene se mi bude líbit vše co napíše.

witchersbitch
19.02.2017

mně se to prostě líbilo :-) ačkoli u nočních lovců mi přibývající díly připadaly slabší, tady je vidět, že autorce začátky příběhů hrdinů prostě jdou.. Jsem zvědavá na další!

tatafa
06.01.2017

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá mini série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

Ewik
27.12.2016

Já jsem velmi spokojena. Neuvěřitelně rychle plynoucí děj mě pohltil a bavil. Mencheres je úžasný, a kdo by to byl řekl...má nejen smysl pro humor, ale je i docela hovorný. :-)Tím, že mu autorka věnovala samostatnou knihu mě potěšila, protože mi dala možnost ho lépe poznat. Moc fajn čtení a už se těším na další díly.

upíři erotika

Jeaniene Frost
americká, 1974

všech 9 knih autora

Kniha Věčný polibek temnot je v

Právě čtených2x
dalších seznamech5x