Věčný polibek temnot

Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nich. A k tomu miluje jiného upíra! Kira Gracelingová, soukromá vyšetřovatelka z Chicaga, měla toho rána prostě jen dál jít svou cestou. Smysl pro povinnost jí však nedovolil přeslechnout bolestivé sténání, vycházející před úsvitem z opuštěného skladiště. A tak se ocitla ve světě, který si uměla představit jen ve svých nejhorších snech. V jeho středu stojí Mencheres, mladý a sexy upírský mistr, potomek starověkých egyptských faraonů a dědic jejich moci. Za tisíce let na světě však už ztratil chuť žít dál. Ale pak se objevila Kira a odvážně čelila smrti, jen aby ho zachránila. Takovou ženu ještě nepoznal, a tak není divu, že se do ní zamiloval. Ale musí ji nechat odejít zpět do jejího obyčejného světa. Kira však na něj také nemůže zapomenout. Všude ho hledá, až se omylem zaplete do nebezpečné hry Mencheresových nepřátel. Není jiné cesty: z Kiry se musí stát také upír. Dokáže její láska porazit hrozivou tmu v Mencheresově nitru a zároveň zničit zločinné intriky jeho závistivých odpůrců?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93341/vecny-polibek-temnot-I1c-93341.jpg 4.4268

Svět nočních lovců 2.

Horory, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

Eternal Kiss of Darkness, 2010

Kniha Věčný polibek temnot

hadenka
včera

Moje druhá kniha od této autorky,opět přečteno jedním dechem,napínavé ,romantické ,oddechové čtení.

havrmoni

Asi bych napsala to samé jako u předchozího dílu. Líbily se mi tak nějak na stejno.

JanaO118

I tento díl se mi hodně líbil! Krásně se mi četla, hned mě vtáhla do děje. Dva večery a přečteno :).

Kudík

Musím se přiznat, že do tohoto dílu jsem Mencheresovi nemohla přijít na chuť, ale zde se mnohé objasní, ať už okolo jeho "exmanželky", anebo jeho původu a super hlášky, že je "starší než hlína". A Kira byla naprosto dokonalá. Doporučuji číst před 5. dílem "Nočních lovců". Já si to nechtěně přeházela, a tak jsem věděla předem, k jakým postavám se moc neupínat. :(

FairyD.

Ako bolo spomenuté v knihe Mencheres proste musel otriasť všetkými strašidelnými mýtmi o upíroch. Príbeh plný akcia a zvratov. Čitateľ sa aj zasmeje ale pocíti aj smútok. Vlad ako stále nemal chybu, neskutočne som sa bavila pri časti v ktorej pred ním Kira pila krv. Jedna z najkrajších veci v tejto knihe pre mňa bolo keď prišiel na to čo za temnotu to vída v budúcnosti.

Majka1979

Príbeh sa mi páčil, ale ak to porovnám s prvou časťou, tak tá sa mi páčila viac, no nebolo tu nič zlé, len teda sa mi viac zapáčila tá prvá kniha, inak čítanie veľmi pekné :)

gabice4

Nevěděla jsem, že je to pokračování serie nočních lovců..... Docela mě to mrzí, ale co se dá dělat, tak teď se pustím do čtení pěkně od začátku

Damonka12
17.06.2019

Sérii nočních lovců miluji a tato "doplňková" kniha je pro mě jako ráj. Návrat do naprosto dokonalého světa. Ten svět je úžasný a kéž by autorka napsala více knih z tohoto světa. Všem můžu jedině doporučit.

upíři erotika ghúlové

Jeaniene Frost
americká, 1974

všech 9 knih autora

Kniha Věčný polibek temnot je v

Právě čtených2x
dalších seznamech5x