Věčný polibek temnot

Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nich. A k tomu miluje jiného upíra! Kira Gracelingová, soukromá vyšetřovatelka z Chicaga, měla toho rána prostě jen dál jít svou cestou. Smysl pro povinnost jí však nedovolil přeslechnout bolestivé sténání, vycházející před úsvitem z opuštěného skladiště. A tak se ocitla ve světě, který si uměla představit jen ve svých nejhorších snech. V jeho středu stojí Mencheres, mladý a sexy upírský mistr, potomek starověkých egyptských faraonů a dědic jejich moci. Za tisíce let na světě však už ztratil chuť žít dál. Ale pak se objevila Kira a odvážně čelila smrti, jen aby ho zachránila. Takovou ženu ještě nepoznal, a tak není divu, že se do ní zamiloval. Ale musí ji nechat odejít zpět do jejího obyčejného světa. Kira však na něj také nemůže zapomenout. Všude ho hledá, až se omylem zaplete do nebezpečné hry Mencheresových nepřátel. Není jiné cesty: z Kiry se musí stát také upír. Dokáže její láska porazit hrozivou tmu v Mencheresově nitru a zároveň zničit zločinné intriky jeho závistivých odpůrců?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93341/big_vecny-polibek-temnot-I1c-93341.jpg 4.4287

Svět nočních lovců 2.

Horory, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Baronet

Eternal Kiss of Darkness, 2010

Kniha Věčný polibek temnot

denniys

Tato kniha na začátku překvapila, ke konci zklamala.. První polovina knihy mě vyloženě bavila a pak přišel zlom. Tím zlomem je přeměna hlavní hrdinky, do té doby bylo super sledovat tajemno a chemii mezi hlavními hrdiny, pak to dle mého názoru šlo do kopru. Nicméně oceňuji Mencheresovu historii až k faraonům ( hláška, že je starší než hlína, byla dobrá ), také přítomnost Vlada byla vtipná.

DenkaFantasy
31.05.2021

Po dlouhé době jsem se rozhodla přečíst si nějakou knížku. Vybrala jsem si tuto a nelituji:-) Kdo má rád knížky s upíří tématikou také nebude litovat. 5/5 určitě zase někdy přečtu.

marie2577
11.02.2021

Moc hezké . Napinave ,romantické, někdy i komické, a hlavně hezky konec????

jinbr
05.12.2020

Upírská romantická krimoška. Stejně jako první díl to nezklamalo. Opět hezké, vtipné a svižné čtení. No a samozřejmě, jedno podstatné poselství - naši budoucnost si tvoříme sami svými představami. Nic není předem dáno.

hadenka
27.11.2020

Moje druhá kniha od této autorky,opět přečteno jedním dechem,napínavé ,romantické ,oddechové čtení.

havrmoni
11.10.2020

Asi bych napsala to samé jako u předchozího dílu. Líbily se mi tak nějak na stejno.

JanaO118
23.08.2020

I tento díl se mi hodně líbil! Krásně se mi četla, hned mě vtáhla do děje. Dva večery a přečteno :).

Kudík
26.07.2020

Musím se přiznat, že do tohoto dílu jsem Mencheresovi nemohla přijít na chuť, ale zde se mnohé objasní, ať už okolo jeho "exmanželky", anebo jeho původu a super hlášky, že je "starší než hlína". A Kira byla naprosto dokonalá. Doporučuji číst před 5. dílem "Nočních lovců". Já si to nechtěně přeházela, a tak jsem věděla předem, k jakým postavám se moc neupínat. :(