saez saez komentáře u knih

Ďáblova lest Ďáblova lest Arnošt Vašíček

Přečteno za dva dny.

26.04.2017 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Tak jo, Kulhánku, je to láska. Jdu si schrastit další "kulhánkovinu".

24.04.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Můj první Kulhánek. Sice mě hned v začátku trochu naštval, ale asi to bude láska na první počtení.

21.04.2017 5 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Mám rozporuplné pocity. Nakolik byla kniha vtipná a nakolik katastrofickou vizí? :-)

18.04.2017 3 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Autorka píše výtečně, čtivě a vtipně, ale v této knize jakoby slevila z nastavené laťky.

05.04.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Vloudil se neodbytný pocit, že něco takového už jsem četla, ale i přesto to bylo příjemné.

31.03.2017 4 z 5

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

A mě se to líbilo :-)

28.03.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Už dlouho ve mě kniha nevzbudila tolik emocí. Smála jsem se a brečela jsem a přes slzy se zase usmívala. V každém muži by měl být kousek Oveho a v každé ženě kousek Sonji.

17.03.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kepler ve výborné kondici, tak jak ho znáte a milujete. A těšíte se na další knihu.

13.03.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Za mě výborná kniha. Ač prostředí vzdálené, přesto nám pochopitelný příběh. Každý má svoje drobné nebo velké rány na i pod kůží. Každý má svoje lži. Můžete se to stát i vám...

03.03.2017 5 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Po dlouhé době, jsem autorovi zase zkusila dát šanci. Na to že to byl Viewegh, se to překvapivě dalo číst.

20.02.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Oddechové, čtivé, zajímavé, jen jsem po dočtení měla neodbytný pocit jako by mi chyběla poslední kapitola.

06.02.2017 4 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

No...tak to bylo jednou a naposled.

27.01.2017 odpad!

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Tak tuhle knihu jsem včera "sežrala" během odpoledne. Stydím se za neumyté nádobí ve dřezu, za studenou večeři...ale sakra, já jsem to prostě MUSELA dočíst.
Akorát ten konec....doufám, že bude další díl. Chci vědět, co se tam děje.

20.01.2017

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná, oddechová knížka. Bavila jsem se a místy i smála nahlas.

20.01.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Jako vždy, převládá slepá láska k autorovi (a Lincovi:-))

12.01.2017 5 z 5

No...přečetla jsem knihu za dva dny. Tak to asi vypovídá za vše. Bylo milé potkat se zase se starými přáteli :-)

03.10.2016 5 z 5

Ušlo to. Jednoznačně však nejslabší z autorových knih.

19.08.2016 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Sakra, co ten konec? :-)

19.07.2016 4 z 5

Mlýn na mumie Mlýn na mumie Petr Stančík

Hodně jsem se bavila. Hodně dobře jsem se bavila. Jen konec přišel nějak moc rychle a malinko nedotaženě.

19.07.2016 4 z 5