Noční klub. Díl druhý

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V první polovině Nočního klubu se pozorný čtenář dověděl, jak si zařídit věčný život. V této polovině se i podstatně méně pozorný čtenář doví, že věčnost může být daleko kratší, než jen krátká: Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren... Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na téma "Hekaté, řecká bohyně zkázy a náhlé smrti". Nemyslím si - kdyby se tato kniha odehrávala v Řecku - že by se Dáma s brouky tvářila tak odpočatě... Dotisk 1. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1058/nocni-klub-dil-druhy-2iL-1058.jpg 4.71705
Série

Noční klub 2.

Žánr
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (164)

Kniha Noční klub. Díl druhý

Přidat komentář
caldap
včera

Nezaměnitelný autorův smysl pro humor, akce, napětí, překvapivý děj tvoří skvělou knihu, kde jsem se při čtení knihy nenudila. Ani druhý díl nezklamal a všem doporučuji.

Beltrix
23. února

Velice slušné pokračování prvního dílu. Akce, vtip, zadostiučinění, skvělé postavy = prostě fungující mix.

Dusinof
02. února

Jeste nikdy se mi nestalo, ze bych se u knihy zasmal. Vubec nepripadalo v uvahu, abych se zasmal tak, ze mi tekly slzy. Skvele se to cte, rychle utika dej, kniha bavi a postavy si nelze neoblibit.

pavlina6482
18. ledna

Super :)

karel1076
29.12.2019

Bezpochyby je autor znamenitý vypravěč, to byl ostatně R.E.Howard také, ale něco mi říká, že mají i společné jiné charakterové vlastnosti. Zatímco první díl se mi líbil opravdu hodně, zde už jsou situace opravdu přitažené za hlavu. Snad pro milovníky Marvelu, ale už strunu přetrhnul. Je to škoda, protože některé charaktery z prvního dílu se mi moc líbily (a hlavní hrdina to opravdu není).

u_marketa
13.12.2019

SPOILERY. Díky za happy end, ač za cenu nelogičností. Druhej díl je přehlídka superschopností a vraždění - zní to divně, ale je to oddychovka. Člověk tuší, že s Tobiášovým dosavadním štěstím to nemůže být jinak, než že se bude stupňovat. Poté, co vstal v prvním díle z rakve, má zkrátka punc vyvoleného. S Hanako jsem to moc nepochopila - neměl ji podle zákonů Nočního klubu popravit? Něco takovýho jí sliboval, ale nakonec nic. Jasně, dostkrát pomohla, ale stejně furt kvůli ní došlo k počátečnímu masakru, ne? I když padouch-původce nebyla. Ale pořád super. :)

Alíša236
03.12.2019

Tak jednu třetinu knížky jsem si říkala, že druhý díl opravdu nebyl nutný, naštěstí se pak začalo dít něco nového, zápletka se zapletla a čtení jsem si nakonec užila. Na to, že to není můj žánr jsem překvapivě spokojená.

Strriga
03.11.2019

Naprostá špička. Kulhánek v nejlepší formě. A malé nelogičnosti přeskočíme :-)

1 ...

Štítky

upíři humor akční česká fantasy

Autor a jeho další knihy

Jiří Kulhánek
česká, 1967

všech 13 knih autora

Podobné knihy

Kniha Noční klub. Díl druhý je v

Právě čtených11x
Přečtených2692x
Čtenářské výzvě32x
Doporučených242x
Knihotéce424x
Chystám se číst130x
Chci si koupit80x
dalších seznamech11x