Dobrák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Několik dní stačilo útočníkům, aby dobyli Zemi a většinu obyvatel odvlekli neznámo proč a neznámo kam. Ty, které zde ponechali, pak proměnili v podivné zombie, honící několik málo přeživších lidí. Není čas se ptát kdo, jak a proč Zemi přepadl, protože na pořadu dne je jen to nejdůležitější: přežít v troskách civilizace. Něco takového dokáže jen ten, kdo sám sebe změní ve vražedný stroj. Toto je příběh muže, který ve svém boji uspěl, příběh nezlomné vůle a touhy po pomstě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1065/big_dobrak-fgp-1065.jpg 4.61064
Nahrávám...

Komentáře (117)

Kniha Dobrák

jan.para
26. ledna

Kniha je typická Kulhánkovina. Děj je chvílemi hodně předvídatelný, ale stejně Vás kniha pořád baví a čtete jí dál. Je v ní poctivá dávka humoru a násili. Takový český Quentin Tarantino.

Ivushaak
07.12.2022

Moje první kniha od tohoto autora, a určitě ne poslední. První třetina knihy pro mě byla asi nejzajímavější/nejnapínavější, pak to spadlo do klasického zombie masakru, proto 4*.


azzies
15.10.2022

Tak nějak si říkám, jak je možný, že jsem na to nenarazil dřív, třeba před 26 lety?
Ale ono všechno má svůj čas a přesto, že novější tituly jsou možná čtivější, tak je otázkou, zda-li by byly takové, pokud by neměly na co navazovat.
Kniha je to zábavná, napínavá, akční a...nedostupná.
Škoda.

OlafSveinsson
28.09.2022

Znáte to, kouknete na hodinky a tam se ukáže: Je čas na Kulhánka. A jelikož se ten den nic zvláštního nestalo, vzal jsem Cestu krve. Samozřejmě, není to žádná vysoká literatura, ale skvělá bláznivina, která nemá šanci nudit.

Leona333
06.09.2022

Škvár! Absolutně ničím nepřebitá - hutná volovina..., která se občas hodí k přečtení, aby se jeden odreagoval od jiných, intelektuálních knih a vyprávění...
V knize jsem žádná moudra, ani objasnění funkce vesmíru nečekala, proto jsem se výborně pobavila. ; )
Recesisté a pohodáři jistě knihu ocení.

PavelSáblík
04.08.2022

Nádherná ptákovina

Jipe01
16.06.2022

Legendární ,,zombie srnka" ,invaze mimozemšťanů ,výlet pod hladinou středozemního moře v Saladinu. Nemůže být lepší pocit než když si jedete odpočinout na samotu v lese a vrátíte se do světa který šikanují mzáci v létajících popelnicích a všude vás chtějí sežrat zombíci včetně zombie zvířat. Jen mě mrzí že Kulhánek už nejde koupit a musím to číst v mobilu. Osahanou,oslintanou, zažloutlou knihu za 60 000,- ... to je těžký sci-fi.

kirinka52
03.05.2022

Pro mě skvělý úvod do světa sci-fi. Bezpochyby jsem si okamžitě vytvořila vztah k hlavním aktérům i saladinovi! A touhle knížkou to pro mě neknčí, chci vědět víc!!

1