Dobrák přehled

Dobrák
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1065/bmid_dobrak-fgp-1065.jpg 5 1145 1145

Cesta krve série

1. díl >

Několik dní stačilo útočníkům, aby dobyli Zemi a většinu obyvatel odvlekli neznámo proč a neznámo kam. Ty, které zde ponechali, pak proměnili v podivné zombie, honící několik málo přeživších lidí. Není čas se ptát kdo, jak a proč Zemi přepadl, protože na pořadu dne je jen to nejdůležitější: přežít v troskách civilizace. Něco takového dokáže jen ten, kdo sám sebe změní ve vražedný stroj. Toto je příběh muže, který ve svém boji uspěl, příběh nezlomné vůle a touhy po pomstě.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrák. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
21.06.2024 5 z 5

Rád jsem si počet tak dobrou knihu

LenkaPet
12.03.2024 4 z 5

Rovnou řeknu, že to není můj obvyklý žánr, ale musím říct, že se mi líbila. Určitě si přečtu další knihy od autora. Vládci strachu se mi líbili víc, tato kniha je ale jiná.

n.ezn.amy
12.03.2024 5 z 5

Redaktor Zelených listů Maxmilián tráví svou dovolenou ve svém srubu v lese. Netuší, že jeho rozhodnutí bylo klíčové pro další osud jeho života. Ovšem, když agresivní zvířata a následně zombie na něj začnou útočit, zjistí že za tu dobu co byl v lese, se svět změnil. Aby přežil, musí zapojit nejen svaly, ale i mozek a když mu do cesty přijde i jeden přeživší chlapec, tak zodpovědnost je najednou i za dva. Ovšem ataky protivníků narůstají a aby oba přežili, je třeba vymyslet plán. A tak dobrodružná cesta z Plzně přes celou Evropu může začít. Kultovní román Jiřího Kulhánka plný akce, super zbraní, zabijejí, vystřelených mozků a vtipných hlášek.

Dell se bez problémů připojil, displej na chvíli ztmavl, pak se objevila předpokládaná průměrná doba splnění úlohy: 1456233,339 let.
"Tolik času asi nemáme," řekl Ten druhý.
"Asi ne," řekl jsem já a zavřel průvlak.

Maxmilián bojuje s celou ekipou mrtváků a upírů a může si být jist, že když se dostane do problémů, tak z nich je pouze cesta do větších problémů. Skvělá knížka, která vás doslova pohltí

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (17)

Co je horší - vlci, nebo pavouci? položil jsem si v duchu otázku. Pavouci! zařvala má arachnofobie bez rozmyšlení.

Vivian byla učesaná a nalíčená — vypadala dobře jako vždy. Hlavu měla naraženou na věšáku vedle mého svátečního klobouku a její tělo sedělo v mém křesle a jednu nohu mělo na mém stole. Něco není v pořádku. Vivian dobře ví, že nikdo nesmí sedat v mém křesle. A natož si dávat nohy na stůl.

Občas je to dobré, popovídat si sám se sebou. Ujasní se názory. Mluvím se sebou polohlasně. Nemá význam křičet.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

1996 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Česká a slovenská kniha)

Kniha Dobrák v seznamech

v Přečtených1 835x