Jiří Kulhánek

česká, 1967 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 13 knih

Komentáře (65)

Přidat komentář
Eyghon
22. září

Dobrá mystifikace. Někdo si s tím dal hodně práce. Škoda, že tohle nikdy nevyjde.

Grepp
20. května

Po prečítaní Kulhánkovej knihy ostáva v človeku prázdnota, ktorú je možné zaplniť iba čítaním ďalšej Kulhánkovej knihy, je to nekompromisný kolobeh. Neskôr mi ale paradoxne viac začal vyhovovať Kotleta s jeho odľahčenejším prístupom a definitívne ma napokon uchvátil mistr Žlůva.

Eyghon
08. dubna

Nejlepší český autor za posledních 50 let. Doufám, že ještě něco napíše. (Mix Nočního klubu, Cesty krve a Vládců strachu by byl super)

miroslav8603
06. února

Četl jsem od něj všechno, všechno několikrát. Co je nejlepší se říct nedá...nicméně Kulhánek je zcele jednoznačně nejlepší autor. Nikdo mu nedosahuje ni k patám. No a navíc...kdo ví ten ví.

Illyria88
28. ledna

Nevíte náhodou někdo, jestli pan Kulhánek ještě někdy něco vydá? Sice o tom dost pochybuju, ale určitě by to potěšilo...

Longin
16.07.2018

Odkud se berou informace, že Výhlídka na věčnost byla jeho poslední kniha?

Jaruš7
22.06.2018

Jiří Kulhánek ve své sérii Noční Klub má pro Tobiáše nezapuditelnou ideu, tak jako Petr Kukaň z Kukaně z téže série od Vladimíra Neffa (román Královny nemají nohy. a další díly). Každý v jiném století, tvrdohlavě se ji drží.
Citát z knihy Noční klub : " Víte Tobiáši, vy máte něco, co má jen strašně málo bytostí na téhle planetě - morální kodex se tomu říká."

1