Koupit knihy

Jiří Kulhánek

česká, 1967


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 14 knih

Komentáře (79)

Longin
20.08.2022

Kdy a kde?

Zuzkanka
16.08.2022

Tak Kulhánek sám dál svolení k tomu, aby byly jeho knihy zdigitalizovany do formy e-knih, takže bych tady moc o krádežích nemluvila.

teepek
18.06.2022

to gladya Přesně tak. Za knihy utrácím ročně vcelku slušnou sumu, ale to co je nastaveno v bazarech za to prostě nedám. Postup je poté jasný, přesně tak jak jste popsala.

gladya
15.03.2022

to kopik Technická poznámka. V současnosti běžně vychází spíš mnohem míň než 10 000 výtisků , zvlášť když je to takhle specifický žánr. Kulhánek by se určitě vyplatil.
Když nejsou dotisky, Kulhánkovy e-knihy asi vyhledávají na různých neoficiálních serverech i ti, kdo jsou zvyklí běžně e-knižky kupovat a ne "krást".

kopik
04.03.2022

Ahoj zdravím všechny obdivovatele díla Jiřího Kulhánka. Myslím si že je velice nepravděpodobné aby starší knihy znovu vytiskli. Tiskárny kde se tiskly knížky do roku 2002 už neexistují a aby se to vyplatilo,tak musíte prodat ,podle mého názoru, aspoň 10 tisíc výtisků a samozřejmě autor musí souhlasit. Mám takový dojem ,že spousta lidí ty knihy kupují jako investici ale můj názor je ,že ta cena má určitý strop a víc jak 5000 kč vám nikdo nedá, takže se to nevyplatí. Asi je nejlepší si knížky stáhnout v el. podobě a pak si udělat svůj názor jestli mám je dál poptávat v klasickém vydání. Tak se mějte: Doufám ,že jsem dnes nežil nadarmo.

komtesa
12.02.2022

DOBRY DEN,ZDRAVIM VŠECHNY A KONSTATUJI ,ŽE JE TO JIŽ 6 LET CO JSEM ZDE NAPOSLEDY PSALA A TAKY JSEM SE DOŽILA 75 LET A POŘAD DOUFALA NA NĚJAKY DOTISK KNIH PANA KULHANKA- JIŽ VYDANÝCHA NEBO NĚCO NOVYHO A NIC SE NEDEJE
CO JIŽ VYŠLO JE FINANČNE NEDOSTUPNY A TAK SE PTAM --
VAŽENY PANE KULHANKU MYSLITE TO VÁŽNĚ NÁS NECHAT NA HOLIČKACH A NEVYDAT KNIHY --DOTISK --PO KTERYCH VŠICHNI TOUŽIME .VOLAME A ŽE NAS NENI MALO A TAK ABY TO BYLO JEŠTE ZA MÉHO ŽIVOTA A NE S KŘIŽEKEM PO FUNUSE
MOC DĚKUJI PŘEDEM ,ZA VAŠI SNAHU NAM VYHOVET , ZA COŽ UPĚNLIVĚ PROSIME A MOC DĚKUJEME ZA VAŠI VSTŘICNOST

Longin
24.10.2021

Mě by spíš zajímalo, jestli s tím fakt sekl...

Terror
24.10.2021

Vzpomínám, když před mnoha lety vyšla sbírka To je přece nesmysl od neznámého autora Jiřího Kulhánka. Celé stohy se válely v levných knihách za pět korun kus. Pak přišlo pár povídek v Ikarii, lidem se to zalíbilo, ale pořád to ještě nezačalo. Přišli Vládci strachu. Co si budeme povídat - začátečnicky napsané akční dílko, které se ovšem trefilo do chuti soudobých čtenářů. Pravá bomba vybuchla ale až s Cestou krve. Od té doby se na autorovy nové knihy čekalo jako na nově objevené části Bible. Osobně považuji za vrchol Noční klub. Dneska jsou jeho knihy vyhledávané a ten, kdo je vlastní je zamyká do trezoru nebo je alespoň nechá hlídat invalidní babičkou. A pokud někdy v neznámém budoucnu vyjdou znovu, pořád ta první vydání budou cenná. Sakra cenná.
V současné době už je Kulhánek archetyp. V anotacích na knihy Leoše "Kotlety" Kyši, Jakuba Hozy, Štěpána Kopřivy, Martina Moudrého a dalších se nezřídka objevuje srovnání s Kulhánkovou tvorbou. Jeho jméno totiž prodává. Mě to osobně mrzí. Každý autor by měl být především svůj a nesnažit se vjet do kolejí někomu jinému. Tady vidím i jeden z důvodů, proč Jiří Kulhánek nenapíše další knihu. Na co, když podobných je dneska plný pytel? A některým čtenářům to stačí.

1