Cynik

Milióny zemřely při útoku mimozemšťanů či byly Cizinci odvlečeny neznámo kam. Maxmilián však zkázu přežil, i když byl vlastně dobrák. Možná jen proto, že se v něm probudilo jeho druhé Já: Cynik. V okamžiku, kdy se blíží ke svému vytčenému cíli na jihu Afriky, však zjišťuje, že existují mnohem zákeřnější protivníci, než jsou mrtváci, upíři a popelnice Cizinců. Cestu mu zkříží lidé, kteří se obratně přizpůsobili nové situaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1064/cynik-slF-1064.jpg 4.6783

Cesta krve 2.

Romány, Sci-fi
Vydáno, United Fans

Kniha Cynik

kaffa

tak jo, po prvním jaksi trochu kostrbatějším prvním díle musím prohlásit, že toto je ta opravdová kulhánkovina, kterou tak milujeme :-D mňam

Patapuf
20.10.2019

To vám zase jednou byla jízda... po dočtení sem zjistil, že čím víc hlavnímu hrdinovi ubývalo tělo, přímou úměrou narustalo jeho šílenství.. a že epický konec vlastně nebyl konec....

MichalPuchovsky
29.07.2019

Lepšie ako Dobrák, ale stále to má rezervy. Pribudli postavy, záporáci a hneď je kniha o niečom. Keby sa riadne preškrtala jednotka a spojila s mierne vykrátenou dvojkou, tak by sme tu mali veľdielo na úrovni Vládcov strachu. Vo svojej dobe mohla byť séria Cesta Krve veľký kult, ale z dnešnej perspektívy kvalitatívne "pokulháva".

tonysojka
20.11.2018

I pro mne to bylo zjevení.Pak ještě Noční klub.Potom vše,co napsal,šlo do kytek.Dobře,že už nepíše.

RyonMathrin
24.10.2018

Hutnější pokračování prvního dílu. Opravdu "kulervoucí". Nad fantazií autora mi klesla čelist. Místy přitažené za vlasy, ale v rámci příběhu OK (hledání vozidla v poušti...) Nové zvraty, mnohonásobně větší počet vystřelených projektilů, ještě cyničtější humor (musíme se držet názvu, že), amputace vlastního chodidla, ... atd. Pozor, kdo z vás se štítí pavouků, varuji, je jich tam plno a z hodně těžko představitelné perspektivy. Přesto mohu jen doporučit. Ne nadarmo se stal Kulhánek králem žánru.
A nejlepší prvek v závěru byl Drobek.

RemiBlack
20.10.2018

2018/44
Super pokračování, o dost lepší než první díl. V půlce se to úžasně rozjede a to je pro mě v celé sérii jakýsi zlom, kdy hlavní hrdina opravdu (konečně) přestává být ten Dobrák. Na to čekám celou dobu! Sice se ještě furt cestuje sem a tam, ale jak zmiňuje v komentářích někdo přede mnou: Kulhánek přepnul na FORSÁŽ - to je svatá pravda.

LiberX
14.09.2018

Velice čtivé, jak je na Kulhánka zvykem, leč místy repetitivní. Celkově pak spíše lepší průměr.

Oproti prvnímu dílu chybí zejména hutná atmosféra konce světa. Až na výjimky vyprchala i chemie, které skvěla fungovala v dialozích mezi Maxmilianem a "Tím druhým".

Kuba96
13.09.2018