Vyhlídka na věčnost

Žijí mezi námi – známe je z televize, z rozhlasu i z novin – mluvčí. Ovšem pouze jeden z nich je pan Mluvčí, ale na toho v hromadných sdělovacích prostředcích nenarazíme. Pan Mluvčí totiž příliš nemluví, pan Mluvčí pouze vyřizuje vzkazy, a když s tím začne, slunce skryje tvář a pohřební služby přecházejí na dvojsměnný provoz. Trojsměnný....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51734/big_vyhlidka-na-vecnost-L7m-51734.png 4.41494

Kniha Vyhlídka na věčnost

Horus

Kniha mě neskutečně překvapila, přikovala mě do křesla a číst ji před spaním byl jasný rozsudek k utrpení z nedostatku spánku další den.
Od ostatních knih se liší stylem výpravy a musím říci, že mi seděl nejvíce ze všech.
Příběh je poutavý, jako vždy s propracovanými fakty, uvěřitelnými situacemi a schopností pohltit.
Pro mě skvělá kniha, která mě v každém ohledu nadchnula. Mohu jen doporučit a hořce litovat, že tímto to končí..
Ps: po dlouhé době kniha, u které jsem si poslední dvě stránky přečetl hned několikrát po sobě.

Kuccinni
23.11.2022odpad!

Tak tato kniha je odpad. Neskutečná a hlavně nudná fantasmagorie a to říkám jako velký fanda Cesty Krve a Nočníku. Nulové budování vztahu k postavám, děj plyne odnikud nikam. U této knihy platí jako u všeho, že méně je někdy více. Tady je těch blbosti opravdu příliš.

Belanna
20.10.2022

Jméno Jiří Kulhánek se kolem mne v poslední době hodně točilo, tak jsem zkusila také.
Bohužel nebudu zřejmě spadat do skupiny příznivců.
Knížka mi připadala neskutečně zdlouhavá a nemohla jsem jí jí přijít na chuť. Ani jazyk mě neoslovil a tam, kde bych čekala ironii, jsem jí nenašla.
Navíc u dosti pasáží mi to připadalo, jako kdybych už je někde četla nebo viděla.
Možná se v budoucnu k autorovi ještě vrátím, ale hned to nebude.

Kacka999
04.10.2022

Teď jsem knížku dočetla a tohle... tohle bylo PEKELNĚ ÚŽASNÝ! Děsně jsem si to užila. Fakt bomba. Moje první knížka od Kulhánka a doufám, že není poslední :)

Ferenc808
01.10.2022

(+ SPOILER) Vyhlídku na věčnost vidím na stejné kvalitativní hladině jako Cestu krve a Noční klub.
Přišlo mi výborné propojení s Nočním klubem (souhlasím se zmíňkou, že Hanako uteče z Prahy vzhledem k její povaze), velmi čtivá je část peklo s Dantem a humor shledávám na nejvyšší úrovni.
Jedinou kaňkou na díle vidím uspěchaný konec knihy, zde bych očekával více stránek.
Knížku bych zařadil mezi povinnosti čtenářů české brakové scény. Pro milovníky Kuhlánka je to samozřejmost a nic jiného.

Lejdy
25.08.2022

Už jsem jeden komentář k téhle knížce psala. Bylo to po prvním přečtení a už tehdy se mi to líbilo. Ale uběhl nějaký čas a já jsem po Vyhlídce sáhla znova. A četla jsem pomaleji, pozorněji, vracela jsem se k různým pasážím a nacházela spojitosti, které mi při prvním čtení unikly. A musím říct, že smekám před umem autorovým, před jeho fantazií a představivostí a je mi jasné (po přečtení všeho, co napsal), že Vyhlídkou to opravdu končí. Nejen, že jsou tu vysvětleny a uzavřeny osudy Nočního klubu. Ale jeho hrdina završil svoji cestu, kterou začal jako obyčejný člověk, pokračoval jako upír a teď dospěl na vrchol. Pokud tedy můžeme samé dno Pekla za vrchol pokládat, najdeme ho hned vedle Luciferova trůnu!

Rolada88
01.08.2022

No fantasymagory mám rad ale tohle bylo trochu moc. Konec se tahnul a už tam nebyla ta zpravná akce. Co bylo super vstup do sopky a pak do pekla to byla bomba. Pak se pan mluvčí zamiloval a trochu to uvadalo a konec to jsem se musel hodně přemlouvat do aspoň nejak dočíst

uzivatel6838
23.06.2022

(+ SPOILER) „Počkejte! Počkejte!“ zvedla hlas Alice, „to se tu vážně bavíme o tom, že si sbalíme plnou polní, navlíkneme maskáče a půjdeme střílet čerty?! Čerty?!“ nad absurditou své věty hlasitě vyprskla. - nad tímto jsem taky hlasitě vyprsknul. Bohužel to byl vrchol mé cesty skrz Vyhlídky na věčnost. Zbytek mi trošku přípomínal fanfic Anne Frank/Goku vs Hitler, bohužel v tomto případě psáno zcela vážně a bez ironie. A nechat jen tak ledabyle chcípnout téměř celý Noční klub, jen aby nakonec hlavní lesba přišla na chuť péru, to byla opravdu nešťastná volba.