Kat ekniha

Hlavní hrdina prahne po pomstě. Získá další dva stroje Saladin, se kterými se chce vypořádat s cizinci, kteří téměř vyhubili lidstvo. Při útoku na jejich mateřskou loď se ale stane něco s čím nikdo nepočítá. Objevují se protivníci cizinců, kteří dokončí zkázu na Zemi. Maxmilian se proto vydává do vesmíru kde bojuje se vším co nemá lidský původ. Podaří se mu zachránit Jonáše, kterého cizinci zotročili. S Jonášem, s Tím druhým a se Saladinem se nakonec dostává na domovskou planetu cizinců, kde chce svou pomstu završit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60133/big_cesta-krve-iii-kat-60133.jpg 3.9277

Cesta krve 3.

Romány, Sci-fi

Vydáno: (ekniha)

Kniha Kat

Sails150
02.12.2021

Tretia cesta krve v trvani 5 dni . Kulhanek mal v prvych dvoch knihach taky jemny cit kedy dokazal spravit zo scifi nelogickej , strielacky plnej krvi uzasnu knihu . Bohuzial ...a samozrejme je to len moj nazor , v tretej knihe som uz mal pocit ze autor chcel silou mocou naviazat na Kulhankov styl ale netrafil sa ani stylom a ani obsahom.

Petr-N-UL
27.08.2021

Katem jsem navázal rovnou na Cynika, takže změna stylu psaní byla velká rána pěstí. Ale nakonec jsem si zvykl a příběh pěkně odsýpal. Akorát to POZOR SPOILER odstartování na Měsíc v jedné osobě, ovládnutí mimozemské technologie pozemským počítačem, cestování do vesmíru a souboj s bohem atd. .. mi přišlo trochu moc dobrodružství na jednoho redaktora Zelených listů.

Korejš
22.01.2021

Neměl jsem v plánu komentovat ale musím.
Čtení to nebylo špatné, příběh bavil a místy bych vůbec nepoznal že není z pera páně Kulhánkova. Bohužel opravdu není a proto mě moc mrzí, že někdo vstoupil do Kulhánkova universa a narušil ho svou vlastní interpretací příběhu. Myslím, že v případě Cesty krve by se vyplatilo podstoupit ono nekonečné čekání a ve skrytu duše doufat, že se Jiří přeci jen odhodlá a tu trojku napíše (pokud už to není v šuplíku dávno napsané). Takto už se dokončení jeho díla zřejmě už nikdy nedočkáme. Věčná škoda...

Wyrdaia
02.09.2020

"Cesta krve III". Od jiného autora, jako pokračování lepší než nic, ale Kulhánek to není a při zaslechnutí piko sekundy se ve mě zvedá vlna touhy mučit autora. Dlouho.

Posloucháno jako audio načtené strojovou dámou, kterou si představuji jako tu z příručního počítače IBM. (Za mne strojové předčítání přidává jednoznačné +1 za styl).

luke442
22.07.2020

Pan mistr kulhanek to neni, ale i tak to zvladl skvele. Paradni zaver jeste lepsi trilogie.

Davidsonová
18.07.2020

Nevím, zda pan Kulhánek o tomto počinu věděl a zda ho vůbec četl, ale jako završení dvou předcházejících příběhů je to příjemné čtení. Pravda, je v tom vidět úplně jiný styl psaní, hlavně dlouhé odstavce a mluva, ale i tak, je to povinnost každého vyznavače mistra Kulhánka. Pan Moudrý konečně napsal něco, co se mi líbí. Jeho vlastní počiny, respektive knihy mě moc neoslovily.

JezinkaJ
01.06.2020

Dočteno.
Zpočátku jsem trochu vyšilovala, že Kulhánek to není (jako bych to já, začátečník, asi tak mohla poznat). Ach, my, nevděční čtenáři... Stejně jsem už za chvíli zase spokojeně klusala po dějové linii. Baví mě neřešit reálnost. Baví mě letět na Měsíc, skákat prostorem a tak dál.
Díky, četlo se mi dobře, a protože myslím, že dopsat, je těžší, než napsat, čtyři * to jsou. Nakonec, co si budeme povídat, nějak to skončit muselo, ne? :-)

PetrzOlomouce
08.05.2020

Před čtením knih si čtu recenze a komentáře k dané knize. Většinou mi to pomůže k tomu, že nečtu braky. Sérii jsem chtěl dočíst, protože dva díly byly skvělé. To že třetí nenapsal Kulhánek jsem měl v hlavě celé čtení a dost to pocitu z knihy uškodilo. Styl psaní je sice podobný, ale Kulhánek to prostě není. Už jen to, že prvních 50 stran asi nikdo nezemřel. Stále se opakující "a pak" už mi taky lezlo krkem. Tento díl jsem vyloženě protrpěl. Za mě max 2 hvězdy.