Noční klub. Díl první

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1057/nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.71840
Série:

Noční klub (1.)

Žánr:
Literatura česká, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (251)

Kniha Noční klub. Díl první

Přidat komentář
8759
dnes

Jedna z nejlepších knižních sérii co jsem kdy četl. Pro silné nátury, ale stojí za to. Tak barvitě popsané masakry se jinde prakticky nevidí. Opravdu neskutečné. Škoda jen, že se nedá už sehnat.

Kočičáci
12. května

Jupí, tak konečně jsem se k legendárnímu Nočnímu klubu dostala. Jsem fanoušek fantasy, proti upírům nic nemám, hektolitry krve mi v zásadě nevadí... Takže jsem se začetla a rázem si všechny oblíbila, Postracha, Rozmetala, Tobiáše, Mazlíka, Kamilu, pátera Koláčka a jejich klub v katakombách pod Prahou... HA, na straně 114 jsem chtěla s knížkou mrsknout o zeď, jako CO, CO, CO??? Najednou je všechno jinak a ocitáte se na druhé straně světa na bláznivé čínské lodi, zvykáte si na tlustou pirátku paní Dao, zabijáky, pány Wriese a Van Vrena, a hlavně na Tobiášův nový "životní styl", kdy se musí naučit spoustu nových dovedností a hlavně vymyslet únikovou cestu... a samozřejmě pomstu!
Je to zběsilá akční jízda, ze které nelze vystoupit. Jdu na DÍL DRUHÝ.

Mona-Amel
06. května

Kulhánek je ďábel! Noční klub je zvrhlost, nechuťárna, odpornost... ale naprosto dokonalá! :)

Shui-Xian
03. května

Pokud jste otevřeli knížku dík doporučení a teď si říkáte, do čeho jste se to uvrtali, vězte, že od určité chvíle ochabne i sebezatvrzelejší dávicí reflex. A v ten moment si četbu začnete parádně užívat. Nemusíte ani být cynik nebo sadista. (Stačí být typicky naladěný Čech, jemuž trocha černého humoru nic neudělá.) Ta nenucenost si vás prostě získá... Prosím, nášup.

Grepp
27. dubna

Som asi jediný na svete, kto o Kulhánkovi nikdy predtým nepočul a nič od neho nečítal, takže som si na neho nemohol spraviť názor. Noční klub to všetko veľmi rýchlo napravil.

Aneken
14. dubna

Noční klub řadím ke svým nejoblíbenějším "nevážným" knihám. Mám jej rád natolik, že jsem se k němu několikrát vrátil, pokaždé mě ale bavila stejně. Kulhánkův masterpiece...

PetraBery
09. dubna

Překvapivě čtivé a vtipné. Knihu jsem půjčovala pro manžela nečtenáře na doporučení a než jsem jí vrátila do knihovny, přečetla jsem ji i sama. A těším se na další díl, bylo to zase něco jiného a neokoukaného. Tobiáš je skvělý hlavní hrdina, příběh u kterého nemusíte moc přemýšlet a jehož četbou jen proplouváte.

Eyghon
08. dubna

Po letech jsem si dal znovu kompletního Kulhánka a můžu říct, že Noční klub je pořád nejlepší česká kniha, kterou jsem kdy četl.


Štítky

upíři humor akční česká literatura

Autor a jeho další knihy

Jiří Kulhánek

Jiří Kulhánek
česká, 1967

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Noční klub. Díl první je:

v Právě čtených13x
v Přečtených2803x
v Čtenářské výzvě222x
v Doporučených308x
v Knihotéce415x
v Chystám se číst491x
v Chci si koupit136x
v dalších seznamech12x