Noční klub - díl první

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1057/big_nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.72284

Kniha Noční klub - díl první

Rolada88
předevčírem

Tak přesně tyhle braky miluju není co vytknout už se těším na dvojku

TeaPeter

Oba díly dohromady tvoří zatraceně bizarní dílko contemporary/urban fantasy, které je hlavně o upírech, ale sem tam se mihne i něco jiného. A i ti upíři jsou takoví jiní - jdou hlavně po nelidské krvi... A když už lidskou, tak se ještě ošklíbají... Časová osa a návaznosti jsou neméně bizarní a občas působí dost nespojitě. No prostě brakový úlet na n-tou.

špulo

Po tristo komentoch dodám len toto: Je to brak, brak, brak... Ale, famózny!!!

mauvais-ange

Kniha mě bavila, ale přišlo mi škoda, že nebyla více právě o Nočním klubu, podle kterého nese název. Začátek mi totiž přišel mnohem zajímavější než následná plavba na lodi paní Dao. A to jak dějově, tak postavami. Většinu knihy tak táhne hlavně Tobiáš, kterého jsem si sice oblíbila, ale i tak jsem čekala nějak víc. Kniha je ale napsaná dobře, hlavně popisy akčních scén a násilí, seděl mi i občasný (černý) humor.

petgona

Take naivne citanie, ale mam rada knihy, ktore sa na nic nehraju, nesnazia sa tvarit ako epicke dielo. A predsa to bolo lahko citatelne, bolo tam kopec akcie, zaujimave postavy, neustale sa tam nieco dialo. A ako ceresnicka na torte cierny humor, nekorektny a pre mna osviezujuci.

GeRaltzRiVie01

Totální blbost.. Ale jestli jsem si někdy představoval, že něco napíšu, tak by to vypadalo přesně takhle. Tajné organizace, hezký baby, superschopnosti, krev a spousta dalšího. Zprvu mě mrzelo, že noční klub byl jen tak na úvod, ale ani chvíli jsem se při čtení nenudil.

icezero

Pro mě zajímavý pohled do české fantasy. Příběh, který se odvíjí na pozadí mnoha a mnoha vražd, je opravdu poněkud upozaděn. Zase na druhou stranu celá kniha je zajímavě sepsána a docela příjemně ubíhá takže mi to ani nevadilo. Námět skýtající tajné společenství, jehož posláním je udržování morálních zásad, představ a idejí, je rozhodně hodně čtivý. Jen mi občas přišlo, že těch mrtvolek případně much a larev živících se mrtvolama, je trošku moc... Ale to asi patří k rukopisu autora, jak sem pochopil v ostatních komentářích
Pro mě je to jedno z prvních setkání s autorem, v těchhle setkáních budu nejspíš brzy pokračovat. Zařazuji si do čtenářské výzvy 2022, Tobiáš je část knihy na útěku... Ať uz před nejrůznějšími ruskými gangy působícími v Čechách, nebo pak před pány Vriesem a Van Vrenem z lodi paní Dao

evineckY

Akční, humorná, fantasy plná zabíjení a honičky.
Spisovatelé, bojte se, jestli budete psát o upírech !