Noční klub. Díl první

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1057/nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.71906

Noční klub 1.

Literatura česká, Sci-fi, Fantasy
Vydáno · Klub Julese Vernea

Kniha Noční klub. Díl první

PavkaHu

Nevím, jestli půjdu do druhého dílu. Bavila jsem se, o tom žádná, ale možná jsem už náročnější, než se jen občas zasmát...

martina7276

Dala bych 10 hvězd kdyby to šlo. Moje první setkání s Kulhankem a byla z toho láska. Přečetla už jsem téměř vše. Jen škoda, že se nedělají dotisky.

katchamccall

Tak tady proběhla láska na první dobrou :D. Totální čtenářský porno!

mi-380

Kolegové čtenáři z DK, oblíbení i potencionálně oblíbení, už toho o nadpřirozených schopnostech Jiřího Kulhánka v souvislosti s tímto žánrem napsali dost, proto také jsem se do knihy pustil. Dodal bych jen, že při vzpomínce na všechny ty legendy, knihy a filmy o upírech, nenacházím moc důvodů, proč nebýt jedním z nich.
Přidávám pětihvězdičkových 90% (aktuálně 1897 hodnotících je na superprůměru 93%).

„Vesnice. Tam budou ženy a děti,“ řekl jsem do prázdna, když se motor našeho člunu rozvrčel – měl výfuk svedený do vody, takže byl velmi tichý.
„Ano, ty nezabíjet – budou prodány obchodníkům s lidmi,“ řekl pan Ho.
Potěšilo mě, že lidský život má přece jen nějakou cenu.

Česneksmedem

„...a Hanako se usmála tak, že byl
málem rovnou ohňostroj.“
Citát z knihy

Zasvěcení vědí. Hned na úvod se musím přiznat, že bych dal pět hvězd už jen za Taťánu Míkovou. Skutečnost je ale mnohem zářivější. Ta kniha je prostě perfektní!!! A rozhodně nejde jen o ty super akční scény, humor a schopnosti upírů. Najdou se zde i mnohé životní pravdy: „Když emancipovaným třicítkám začne ujíždět poslední bílý rytíř, není to lehké.“
Knihu snad ani není třeba doporučovat, neboť 93% hovoří za vše.

klotylda.ln

Miluju tohle knížku. Čte se jedním dechem, i když je teda drsná :-)

MaxQ

Platí, co jsem napsal u Vládců strachu - Kulhánek umí psát drsné příběhy tak, aby nespadl za hranu trapnosti. Možná tím, že hlavní hrdina sám sebe shazuje tak často, že to ani nestihnete udělat za něj. Co se děje týká, jde o takovou rozsáhlejší verzi Vládců. Ale čte se to sakra dobře a těžko se od knihy odtrhuje.

PetiJelinkova

Skvělá kniha, skvělé čtení. První kniha od Kulhánka, co jsem kdy četla. Nikdy mě takový žánr moc nebavil, ale tohle mě naprosto uchvátilo. Jdu číst další díl :)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

upíři humor akční česká literatura

Jiří Kulhánek
česká, 1967