Všechno nebo nic (I+II)

Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Linda, Vanda a Jakub nejsou vymyšlené postavy. Chodí mezi námi, nadále se potloukají svými životy a je jen otázka času, kdy si znovu najdou přechodné bydliště v knize... Protože žijí přesně stejnými radostmi a starostmi jako my všichni ostatní, jen k nim přistupují, řekněme, trošku po svém... Příběh propletený sarkazmem, humorem, vášní, smíchem, slzy, mužským egem a ženským sebevědomím. Příběh tak skutečný, že v něm objevíte sebe samých… Slovenský kultový bestseller No.1 roku 2007, který vyšel s velkým úspěchem i v České republice přichází nově na filmová plátna a knižně ve filmové reedici na pulty všech knihkupectví......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324360/vsechno-nebo-nic-3NV-324360.jpg 3.3102

Kniha Všechno nebo nic (I+II)

wotana

Film byl fajn, ale kniha se nedala číst :-( 1* za obálku

Adel822
30.11.2020

(+ SPOILER) Kniha i film se mi moc líbily, přišlo mi to jiné než ostatní romantiky, hlavní postava pozná muže do kterého se vášnivě zamiluje nemůže mu odolat ale postupem času zjistí že to není vše a že ho sice miluje ale pro obyčejný život je naprosto nepoužitelný a poznává sympatického doktora který miluje ji i její dceru a postupně zjistí že vášnivá láska není vše.

Lucyna229
17.02.2020

Nemohla jsem to dočíst.. Strašně plytké..

vivalamuff
19.11.2019

Kniha by se měla jmenovat Sex nebo nic :-D chvílemi jsem měla dojem, že příběh je spíše o Vandě a jejích "zkušenostech" s muži. Ona i Linda mi byly čímsi krajně nesympatické. Nevím, asi to nebyl můj šálek kávy. Všechno se vlastně točilo jenom kolem postele. Film mi připadal lepší. Vím, že existuje i audio verze. Ta mi přišla aspoň pěkně namluvená - to dělá ta měkká slovenština :-) Pokračování si určitě nepřečtu.

Hebrey
18.07.2019

OK, nakonec tedy dávám jednu hvězdičku, a kdyby to šlo, možná bych dala 1,5, za to, že autorka nechala hlavní hrdinku probrat z její hlouposti a prohlédnout, a tím happy endem to trošičku vylepšila. První polovina knihy mne vloženě nudila, ale nějak jsem to překonala a ke konci se to maličko zlepšilo - tj. mělo to sice plytký ale aspoň nějaký děj. Příště si ale asi pořídím raději Harlequina, kvalita příběhu vyjde zhruba nastejno a ušetřím se 200 stranám z 366, které byly buď o ničem nebo o tom, kdo s kým jak.

hellena1523
15.02.2019odpad!

Film se dal, kniha je totální odpad, hned vedle toho, že to je normálně okopírovaný Sex ve městě!
Vliv populárního amerického seriálu/knihy byl zřejmý od prvních stran, ale když jsem narazila na pasáž, která byla slovo od slova opsaná právě ze Sexu ve městě, byla jsem dost znechucená a říkala si, že autorka by měla používat vlastní myšlenky, nebo nepsat knihy, pokud nemá vlastní nápady.
Okopírované nápady fakt nikdo nepotřebuje, až si budu chtít zase přečíst Sex ve městě, přečtu si Sex ve městě!
Tohle mě fakt naštvalo, protože jinak má Urbánková čtivý styl psaní.
Kromě toho ty postavy - protivnější jsem snad nepotkala! Navíc newyorčanky prostě na Slovensko nepřesadíte, aby to působilo nějak přirozeně nebo aspoň trochu uvěřitelně.
Urbánková má talent psát čtivě, jen by to chtělo vlastní nápad - pak by to byla fajn oddechovka, tím jsem si jistá.

v.michlickova
31.01.2019

Kniha stejně jako film vám představí romantický příběh se zvraty a napjatými situacemi. Donutí vás se smát i brečet a s blížícím se koncem jsem se nestačila divit. Snad na každé dvojstraně jsem si říkala, že Linda bude nakonec s Jakubem, potom s doktorem a takhle pořád dokola. Konec jsem sice znala z filmu, ale v knize se mohl lišit. A ano, lehce odlišný je, ale líbí se mi mnohem víc než ten filmový. Určitě doporučuji knížku všem romantickým duším.

Ivka14
26.01.2019

Knížka mě nechytla. Nemohla jsem se do toho dostat. Často jsem se ztrácela. Film mám ráda, ale knížka zklamala.