saez saez komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ale jo, dalo se. Byly tam asi dva světlejší momenty, ale nic výrazně nového, neotřelého a zajímavého v tom nebylo.

23.11.2017 3 z 5

Mám ráda svět stvořený fantazií J. K. Rowlingové. Scénář byl báječný, film ještě báječnější a já doufám, že příběh Mloka ještě neskončil.

20.11.2017 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Má první kniha od autorky a musím říct, že psát skutečně umí. Zřejmě se nevidíme naposledy :-)

15.11.2017 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Ach Rose, je mi to tak líto :-( Kniha jako vždy perfektní, jen mě štve, že zas budu muset čekat tak dlouho....Adlere-Olsene, piš rychleji prosím :-)

10.11.2017 5 z 5

Únos urozené panny – Břetislav a Jitka Únos urozené panny – Břetislav a Jitka Oldřiška Ciprová

Tak to byl spíš slaďák, než možný vhled do historie. Ale dalo se.

25.10.2017 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný lidský příběh. Nebyla to Hana, kdo nosil smůlu, byla to zlá doba a souhra okolností. Obrečela jsem, neboť se mě to osobně dotýkalo. I já jsem tu jen díky jiným.

19.10.2017 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Ano, je to zlé, nechutné a zvrácené! Ale i když si stokrát budete zakrývat oči, stejně to nepřestane existovat.

16.10.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Zlo a násilí od útlého dětství deformuje jedince. Zajímavá kniha.

09.10.2017 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Opět jednohubka, která potěšila. Trávit deštivé odpoledne s Josefínou rozhodně není nuda :-) A šup sem s další knihou.

02.10.2017 5 z 5

Kdo má pod čepicí Kdo má pod čepicí Marie Rejfová

Příliš kratičké, ale Josefína Divíšková mě docela baví, takže jí rozhodně dám další šanci mě pobavit.

02.10.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Mistrné, zejména nečekaný závěr.

27.09.2017 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Když člověk konečně najde sám sebe, pak už se nikdy nemůže ztratit. Do toho Britt-Marie, do toho!

19.09.2017 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Už jsem si zvykla, že to není Larsson a pořád je pro mě milé potkat se se starými přáteli.
Dojem mi příšerně kazil ten, kdo dělal korekturu knihy. Vynechaná slova, překlepy, pravopisné chyby a korunu tomu nasadilo zcela nové slovo "uhodovat". O pomlázce tam přitom nepadlo ani slovo.

15.09.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Milá oddechovka. Jak šel čas, sex a dějiny....:-)

11.09.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno jedním dechem. Autorka si dobře promyslela co a jak bude psát. A mě mrazilo.Taky nemám ráda Džordže Kúnyho.

06.09.2017 5 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Četlo se to mizerně, ale nebyl to špatný příběh. Možná se něco ztratilo v překladu, možná není autor až tak dobrý. Rozhodně stálo za to se nad dějem zamyslet.

01.09.2017 3 z 5

Dokonalý jed Dokonalý jed Amanda Quick (p)

Příjemná oddechovka.

25.08.2017 3 z 5

Pravda nebo věrnost Pravda nebo věrnost Jayne Ann Krentz

I druhý díl byl prima oddechovka.

21.08.2017 3 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Miluju letní dovolené a nenáročná čtení k tomu. Přesně tohle kniha splňuje.

16.08.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Jasná oddechovka. Autorko díky :-)

16.08.2017 5 z 5