Pýthiiny rady

Závěrečný díl temného psychothrilleru Vraní dívka. Victoria podrobí samu sebe terapii a snaží se scelit svoje rozštěpené nitro. Zbývá už jen sedmá, nejsilnější z jejích podosobností. Záhadná Madeleine i nadále s úspěchem uniká kriminální komisařce Jeanette Kihlbergové. Ta za pomoci Sofie podniká hon na muže, který nenávratně zničil život nejen Victorii, ale i její dceři. Stopa vede k tajnému spolku pedofilů Sihtunum, k obskurní náboženské sektě a do ukrajinského Babího Jara, na jedno z nejpříšernějších popravišť nacistů. A mstitelka opět bere právo do vlastních rukou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225972/big_slabost-victorie-bergmanove-pythiin-5HZ-225972.jpg 4.1660

Slabost Victorie Bergmanové 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Pythians anvisningar, 2012

Kniha Pýthiiny rady

Libunka74

Už jsem to jednou celé četla, ale málo se soustředila. Musím znovu!! A pořádně :-)

Arkagas

(+ SPOILER) Poslední a ukončovací díl Vraní dívky nás zavede hluboko do minulosti, kdy ještě Sofia neexistovala a ukáže nám, proč byla Viktorie Bergmanová taková, jaká byla. Jak ji formoval život, který k ní vůbec nebyl laskavý a proč se rozhodla svého starého já definitivně zbavit. Jeaette při pátrání objeví starou fotku Viktorie v ročence a slečna na fotce je jí strašně povědomá, jen neví odkud. A co případ mumifikovaného chlapce, jak ten zapadá do téhle psychologické a zvrácené hry? I když byste si mohli myslet, že nijak, závěr Vás překvapí. V tomto závěrečném díle se objeví i pár nechutných scén pro milovníky "hnusu" a celá trilogie se uzavře. Pro někoho možná tak, jak si představoval, pro většinu lidí ale spíše velmi nečekaně. Je to jedna z mála sérií, která nekončí dobře. Kdo by čekal happy end, rozhodně se nedočká.

Nazli

Poslední díl série mě jako čtenáře uspokojil. Vše vysvětleno a konec zanechal lehkou pachuť toho, že takhle to prostě chodí.

Nestorkea

Poslední díl trilogie byl nejméně akční, ale nejvíce vysvětlil. Uvítala bych uzavření příběhů hlavních postav, nemám ráda otevřené konce. Jinak bezva.

pety679
30.12.2020

Celá trilogie byla naprosto úchvatná a zaujímá čestné místo v mé knihovně. Doporučuji všem fajnšmekrům psychologických thrillerů!

mirec88
10.12.2020

Perfektné zavŕšenie trilógie. Všetko dáva zmysel. Je to také nečakané, temné, smutné, šokujúce. Dostal som čo som čakal.

KatkaK13
05.10.2020

Třetí díl trilogie vlastně popírá, co se událo v prvních dvou knihách. Tak pokud se chcete dozvědět pravdu, nejde nedočíst třetí díl. Říkala jsem si, že knihy by se samostatně ani neměly prodávat, jinak nedávají smysl. Kdybych to měla porovnat, tak druhý díl byl nejlepší, pak by následoval třetí díl a nakonec první, ve kterém jsem byla ztracená. Tématiky jsem se zprvu hodně bála, ale pokud necháte fantazii na uzdě, jde to.

Dandulka
09.09.2020

Už jsem se nemohla dočkat konce. Tak zamotanou sérii jsem už dlouho nečetla! Malá vada na kráse byly švédské názvy, příliš složité. Některé jsem nakonec vzdala a přeskakovala je. Jinak to nešlo, škoda.