Dokonalý jed

Dokonalý jed

Viktoriánský Londýn skrývá mnohá tajemství. Ta nejlépe chráněná se však nalézají ve stínu tajemné Společnosti arkány. Lucinda Bromleyová zdrcena pověstmi o tom, že otrávila svého snoubence, se drží na okraji společnosti a věnuje se pěstování svých milovaných rostlinek. Občas pomáhá při vyšetřování vraždy, protože jako mimořádně talentovaný botanik má vzácný dar rozpoznat téměř každý jed. Avšak poslední vražda jí otřese do hloubi duše, na místě objeví stopy jedu nacházejícího se pouze ve velmi vzácné odrůdě kapradiny. Tak vzácné, že v Anglii je jen jeden exemplář, a ten byl nedávno ukraden z její laboratoře. Aby se vyhnula problémům, najímá Lucinda svého kolegu ze Společnosti arkány, majitele vyšetřovací agentury. Od prvního setkání obdivuje Lucinda sílu jeho mysli a jejich vzájemné sympatie se prohlubují. Jak ale vyšetřování pokračuje, jsou stále hlouběji vtahováni do vražedné konspirace, která je dědictvím pocházejícím z doby založení Společnosti... zdroj - Baronet Pozor vyjde 24.02 2010...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29564/dokonaly-jed-29564.jpg 4.451

25.08.2017

Příjemná oddechovka.

78lulu
26.02.2015

poslední díl, byl napínavý, i když už skoro víte, jak kniha skončí, pořád se něco děje, tato série se mi velmi líbila,,,,,,,,,,,,,,,moje plus dávám knihám které se odehráli v jiné době než současnosti, kdy ženy museli být velmi vynalézavé,,,,,,,,,,,,,,

mariva
21.04.2013

Přesně to, co jsem od autorky čekala. Knížky jsou si sice podobné, ale v každé je něco nového, co zaujme.

sarekaslukova
24.03.2013

Knížka byla vážně čtivá. Popravdě jsem si myslela že to bude nějaká suchá detektivka z viktoriánský Anglie, ale obsahem knihy jsem byla ohromena. Bylo tam snad všechno. Láska, vraždy, napětí no prostě všechno co od knihy očekávám.

kika 13
23.02.2013

Pěkné čtení knížka se čte sama.

Nikol18
20.01.2013

Další skvostné vyprávění. Pokaždé si hlavní postavy zamiluju a i když je jasné, jak to všechno skončí, člověk se prostě od toho nedokáže odrhnout. Detektivní zápletka mě pokaždé dostane a v tomhle díle byla úžasná, všechno souvisí se vším. Řekla bych teorie strun a nebo teorie chaosu. Perfektní.

Petronela
18.04.2012

Prima čtení,fakt sem si tu knihu užila