Dokonalý jed

Viktoriánský Londýn skrývá mnohá tajemství. Ta nejlépe chráněná se však nalézají ve stínu tajemné Společnosti arkány. Lucinda Bromleyová zdrcena pověstmi o tom, že otrávila svého snoubence, se drží na okraji společnosti a věnuje se pěstování svých milovaných rostlinek. Občas pomáhá při vyšetřování vraždy, protože jako mimořádně talentovaný botanik má vzácný dar rozpoznat téměř každý jed. Avšak poslední vražda jí otřese do hloubi duše, na místě objeví stopy jedu nacházejícího se pouze ve velmi vzácné odrůdě kapradiny. Tak vzácné, že v Anglii je jen jeden exemplář, a ten byl nedávno ukraden z její laboratoře. Aby se vyhnula problémům, najímá Lucinda svého kolegu ze Společnosti arkány, majitele vyšetřovací agentury. Od prvního setkání obdivuje Lucinda sílu jeho mysli a jejich vzájemné sympatie se prohlubují. Jak ale vyšetřování pokračuje, jsou stále hlouběji vtahováni do vražedné konspirace, která je dědictvím pocházejícím z doby založení Společnosti... zdroj - Baronet Pozor vyjde 24.02 2010...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29564/dokonaly-jed-29564.jpg 4.372

Společnost arkány 6.

Vydáno: , Baronet

The Perfect Poison, 2009

Kniha Dokonalý jed

georginaa
05.04.2021

Tato série je akčnějšího rázu, než jiné knihy této autorky a to se mi moc líbí. Stále se něco děje, je to zapeklité a stále se něco rozvíjí úplně jinak než jsem předpokládala. Od Amandy jsem četla spoustu knih a ráda si přečtu další.

petraj30
14.08.2019

Zajímavá kniha. Obě ústřední postavy se mi velmi líbily. Mělo to napínavý děj, spád, romantiku. Jsem nadšená, určitě si ji přečtu znovu

LilianaFalcon
07.06.2019

Nejlepší díl celé série.

moudivlacek
20.03.2019

Na příběh Caleba jsem se moc těšila, Lucinda je skvělá a opravdu od začátku je jasné, že spolu vytváří plno kladné energie a jsou si souzeni si i pomoci.
Jen bych tuhle sérii trochu lépe uspořádala: dle mého mínění jsou díly dějově přeházené, já bych navrhovala:
Na druhý pohled
Třetí kruh
Dokonalý jed
Počestné lži
Na popel
O život
Tak mi hrdinové a Mistři a zloduši dávají více smysl. Je to ale jen můj úsudek.

saez
25.08.2017

Příjemná oddechovka.

78lulu
26.02.2015

poslední díl, byl napínavý, i když už skoro víte, jak kniha skončí, pořád se něco děje, tato série se mi velmi líbila,,,,,,,,,,,,,,,moje plus dávám knihám které se odehráli v jiné době než současnosti, kdy ženy museli být velmi vynalézavé,,,,,,,,,,,,,,

mariva
21.04.2013

Přesně to, co jsem od autorky čekala. Knížky jsou si sice podobné, ale v každé je něco nového, co zaujme.

sarekaslukova
24.03.2013

Knížka byla vážně čtivá. Popravdě jsem si myslela že to bude nějaká suchá detektivka z viktoriánský Anglie, ale obsahem knihy jsem byla ohromena. Bylo tam snad všechno. Láska, vraždy, napětí no prostě všechno co od knihy očekávám.