Až na dno

Poté, co Fallon Jones převzal rodinný podnik, přestěhoval vedení Jones & Jones do Scargill Cove, odlehlého pobřežního městečka severní Kalifornie. Pro samotáře a vyšetřovatele paranormálních jevů ideální sídlo. Nicméně Cove je problematickým místem ležícím v průsečíku neobvykle silných energetických toků a přitahuje různé ztracené existence a ztroskotance jako lampa noční můry. Isabella Valdez je zvyklá měnit byt, práci a dokonce i jméno a číslo sociálního pojištění jako klobouky, ale teď zašla příliš daleko. Našli ji velice nebezpeční protivníci, kteří patrně mají prsty ve zmizení její babičky, a posílají na ní své zabijáky. Nebýt její neobvykle silné intuice, která ji přiměla k útěku, už by asi nebyla mezi živými. Isabella uprchne do Kalifornie, kde najde zaměstnání u Fallona Jonese. Pracuje u něj pouze pár dnů, ale Fallon si nedovede představit chod firmy bez své nové asistentky, která zcela přeorganizovala chaotickou kancelář. Navíc je spřízněnou duší, k níž se může uchýlit před světem, který považuje jeho talent za formu šílenství. Znamená to, že se do ní zamiloval? Vždyť ji ani nezná. Pak ale při práci na běžném případu narazí Fallon s Isabellou na tajemství Scargill Cove, což ovšem není bez nebezpečí. Namísto první schůzky spolu bojují o život v zapomenuté podzemní laboratoři a odhalují spiknutí související jak s Fallonovou agenturou tak s Isabellinimi předky......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84392/az-na-dno-84392.jpg 483

Zrcadlo (Amanda Quick) 1.

Vydáno, Baronet

In too Deep, 2011

Kniha Až na dno

biki
30.01.2020

Když jsem si před vánocemi připomněla jeden ze starších paranormálních příběhů od A.Q., nedalo mi to a prostě jsem si musela zopakovat i příběh Fallona. Krátce bych ho shrnula jako "polidštění Fallona Jonese prostřednictvím slečny Isabelly Valdézové", a to vše ve víru pokročilých konspiračních teorií v komunitě těch správných pošuků.

moudivlacek
30.03.2019

Kniha je hezkým úvodem do série, která volně navazuje na Společnost arkány. Tu doporučuji číst první, ale nic se nestane, když to neuděláte, velmi rychle si rozdělíte hrdiny na dobré a zloduchy. Fallon mi hodně připomíná právě Caleba ze série Společnost arkány. Je to skvělý detektiv, ale občas trošku "natvrdlý" v jednání s lidmi - viz jeho rozhovory osobní či po telefonu. Ty nemají prostě chybu. A je tu jeho opak Isabella, která sice není tak rozvážná, ale velice rychle si získá lidi na svou stranu.
Moc hezké a těším se na další díl.

zuzana4291
09.05.2018

Děj je dobrý, kniha se dobře čte, ale přeci jen tomu něco chybí. Jsou částku, kdy jsem se nemohla odtrhnout, ale bohužel je tam dost částí, které jsou nudné a nezáživné. Prakticky dlouho jsem netušila, kde se "zrcadlo" vyskytuje a o co se jedná.

Jája92
27.01.2018

Kniha výborně napsaná.

Laf
06.08.2017

Výborně napsané. Četlo se to úplně samo. Skvělý děj a zápletky. Můžu jen doporučit :)

Majdule
10.03.2017

Autorka samozřejmě skvěle umí řemeslo, příběh se výborně čte, postavy jsou sympatické, nikde to nedrhne, ale ten příjemný pocit z dobré oddechovky zkazí chatrné, vratce postavené, bídně zdůvodněné rozuzlení.

klarka61
15.08.2016

Asi jsem zvolila špatné pořadí čtení celé série a nezačala 1. dílem, protože jsem z postav byla hodně zmatená. Možná mi jen nesedla autorka a její styl psaní. Ale pro mne to byla kniha u které jsem byla ráda, že jsem ji dočetla, neupoutala mně téměř ničím. Za mne 3*

kacaaba
24.06.2016

Další úžasná kniha od této autorky. Já ty Jonese prostě zbožňuji.