Zkrocený netvor

Herrietinou nejoblíbenější zábavou je sbírání zkamenělin na pobřeží, a neváhá při tom pronikat do nejhlubších skalních dutin. Zde také jednoho dne objeví ukrytý lup. Informuje o svém nálezu vlastníka panství, o němž se však poté dovídá, že jeho minulost je velmi temná a že si u místních lidí vysloužil přezdívku Netvor z Blackthorn Hall. Kvůli kolujícím pomluvám se Gideon také tomuto kraji vyhýbá a až Herrietin dopis jej přivede nazpět. Při společném pátrání po lupičích se oba hlavní hrdinové sblíží, Herriet překoná svou nedůvěru a také úspěšně očišťuje Gideonovu pověst. Avšak lupiči jsou ještě na svobodě a strojí úklady Herrietinu životu a lásce......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4553/big_zkroceny-netvor-wYV-4553.jpg 4.4164

Historická tematika

Vydáno: , Baronet

Ravished, 1992

Kniha Zkrocený netvor

jeany23

Oddechové čtení plné romantiky, tajemství, humoru a erotiky. Líbí se mi, jak to ústřední dvojici k sobě od začátku táhlo a jejich konverzace měly říz. Záverečné odhalení mě překvapilo, nečekala jsem ho; jen škoda že nebylo řečeno, jak byl hlavní záporák potrestán.

pat4157

Krásná zamilovaná romance.

pip11
29.08.2021

Pěkný a veselý historický příběh s nenáročným dějem plným starých kostí a zlých pomluv. Obě hlavní postavy jsou sympatické a jejich komunikace zábavná. Bylo to příjemných 4 1/2 *.

AniDi
22.04.2021

Nádherný příběh naivní slečny a životem zkoušeného vikomta se sladkým koncem přikořeněným dobrodružstvím. Pro romantické duše si naprosto zaslouží své hodnocení.

Kudík
18.09.2020

(+ SPOILER) Harriet jsem si od začátku oblíbila, je to úžasně vykreslená postava. Při jejích půtkách s Gideonem jsem se bavila. Hlavně její pokus nemluvit a poté použití "zbraně" proti panu Humboldtovi. :)
Jsem ráda, že tentokrát hlavní hrdinové nebyly dokonale krásní, i když Gideona nazývat "netvorem" je celkem kruté. Zápletku ohledně bratra a exsnoubenky jsem netušila, o to víc byl závěr překvapující.

IvikaS
04.06.2020

Krásná romantika.

kacenka6144
01.06.2020

Když jsem přečetla první stránky, tak jsem si vzpomněla, že jsem knížku už kdysi četla. Ale velice ráda jsem se k ní vrátila. Mám ráda příběhy, kdy hlavní hrdina není úplně bez chyb a sekunduje mu žena, která má vlastní hlavu a není na ni úplně padlá. Přiznejme si dámy, která z nás není aspoň někdy ráda opečovávaná a ochraňovaná. :-)

Etule
04.05.2018

Četla jsem krátce po Klamu lásky, a musím říct, že tahle kniha se mi líbila více. Obě si byly velmi podobné, tak trochu moc zapálené ženy do určité záliby, ne úplně krásní muži, více či méně poznamenaní minulostí. Obě knihy se četly lehce a rychle.