Zkrocený netvor

Herrietinou nejoblíbenější zábavou je sbírání zkamenělin na pobřeží, a neváhá při tom pronikat do nejhlubších skalních dutin. Zde také jednoho dne objeví ukrytý lup. Informuje o svém nálezu vlastníka panství, o němž se však poté dovídá, že jeho minulost je velmi temná a že si u místních lidí vysloužil přezdívku Netvor z Blackthorn Hall. Kvůli kolujícím pomluvám se Gideon také tomuto kraji vyhýbá a až Herrietin dopis jej přivede nazpět. Při společném pátrání po lupičích se oba hlavní hrdinové sblíží, Herriet překoná svou nedůvěru a také úspěšně očišťuje Gideonovu pověst. Avšak lupiči jsou ještě na svobodě a strojí úklady Herrietinu životu a lásce......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4553/zkroceny-netvor-wYV-4553.jpg 4.4150

Historická tematika

Vydáno, Baronet

Ravished, 1992

Kniha Zkrocený netvor

Kudík
18.09.2020

(+ SPOILER) Harriet jsem si od začátku oblíbila, je to úžasně vykreslená postava. Při jejích půtkách s Gideonem jsem se bavila. Hlavně její pokus nemluvit a poté použití "zbraně" proti panu Humboldtovi. :)
Jsem ráda, že tentokrát hlavní hrdinové nebyly dokonale krásní, i když Gideona nazývat "netvorem" je celkem kruté. Zápletku ohledně bratra a exsnoubenky jsem netušila, o to víc byl závěr překvapující.

IvikaS
04.06.2020

Krásná romantika.

kacenka6144
01.06.2020

Když jsem přečetla první stránky, tak jsem si vzpomněla, že jsem knížku už kdysi četla. Ale velice ráda jsem se k ní vrátila. Mám ráda příběhy, kdy hlavní hrdina není úplně bez chyb a sekunduje mu žena, která má vlastní hlavu a není na ni úplně padlá. Přiznejme si dámy, která z nás není aspoň někdy ráda opečovávaná a ochraňovaná. :-)

Etule
04.05.2018

Četla jsem krátce po Klamu lásky, a musím říct, že tahle kniha se mi líbila více. Obě si byly velmi podobné, tak trochu moc zapálené ženy do určité záliby, ne úplně krásní muži, více či méně poznamenaní minulostí. Obě knihy se četly lehce a rychle.

moudivlacek
30.09.2017

Klasická červená knihovna, miluji tenhle druh literatury, když to někdo umí napsat. Zde to není žádné ach, och, apod., ale plno vtipných scének a hlavní hrdinové se k sobě opravdu hodí. Musím říci, že kdyby si Gideon vzal například Felicity, tak budou oba nešťastní a on bude stále vystupovat jako "netvor". Ale jeho Harriet k němu pasovala, a on zas k ní.
Skvělé, zábavné a i trochu poučné - jak lidské slovo dokáže zničit člověka, aniž by to o něm byla pravda. Chcete-li se pobavit, určitě si tuto knihu nenechte ujít.

helenkan
21.08.2017

Tuhle knihu jsem nečetla poprvé. Miluju hitorické romance téhle spisovatelky. Vždy si je přečtu s velkou chutí a vím,že nezklamou.
Naprosto souhlasím s komentářem pode mnou.

Ewik
03.03.2017

Amandiny historické romance jsou pro mě vždy sázkou na jistotu. Tato kniha se řadí mezi mé nejoblíbenější a určitě to není naposledy, co ji čtu.
Úžasný příběh o síle důvěry, která je stejně silná a mocná jako láska. Je hrozné, co dokáže zlá a bohapustá pomluva a jaké škody dokáže napáchat v srdci člověka.
Harriet je úchvatná hlavní hrdinka. Je neohrožená, přímočará, inteligentní a má rozum i srdce na správném místě. K zatvrzelému, paličatému , čestnému a vnitřně zničenému Gideonovi se skvěle hodí.
Moje romantická duše zaplesala. Opět jsem dostala nádherný romantický příběh s okouzlující dvojicí, napínavou zápletkou, jiskřivým inteligentním humorem a sexy vášnivými scénami. Jsem naprosto spokojená a ráda knihu doporučím dalším čtenářkám.

DUNIKO
01.01.2017