Jayne Ann Krentz

Amanda Quick, Jayne Castle, Stephanie James (pseudonymy)

americká, 1948, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Porušený slib

Porušený slib

Majitelka galerie v Seattlu, Virginia Troyová, se celé roky snaží bojovat proti démonům, kteří ji pronásledují už od dětství – její matka totiž zemřela při děsivém požáru... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Dívky, které zmizelyZkrocený netvorTajuplná zahradaNebezpečná láskaSkandál

Komentáře (13)

Přidat komentář
Jaruš7
29.05.2018

Další autorka v mých NEJ, fajnových.

suchča
28.05.2018

Nemůžu si pomoct, ale Amanda Quick se stala mou nejoblíbenější autorkou. Jako první knížku jsem si koupila druhý díl z cyklu Ostrov harmonie, budoucnost někde mimo Zemi, za Oponou, a paranormálno. Zalíbilo se mi, jak píše, a tak teď trávím spostu volného času sháněním a dokupováním jejích starších knížek, a to těch ze současnosti i historických románů. Můžu říct, že se mi všechny moc líbí. Mohu jen doporučit.

helenkan
03.05.2017

Moje oblíbená spisovatelka. Její knížky jsem už četla vícekrát,ale většinou jen ty z historie. Vždy si u nich tak krásně odpočinu. :)

DUNIKO
28.02.2017

Patří mezi mé oblíbené autorky.

angelbooks
31.12.2016

Miluju novodobé romány této autorky. Jsou opravdu skvěle napsané.
Nejsem doma jediná, co je čte, a tak je skvělé, že místo 1 koupené knihy máme doma rovnou 2 :D.
Upřímně, myslím, že historické romány píše lépe J. Garwood, ale ty novodobé zase píše A. Quick :).

Ewik
07.07.2016

Amandiny knihy mám moc ráda a často se k nim vracím, ale pouze k té řadě z historie. Jak už zde bylo řečeno dříve, ani já moc nemusím její novější série s paranormálními a detektivními zápletkami ze současnosti, protože tam nacházím moc prvků, které znám z jejích prvních děl.

Lennis
24.02.2016

Četla jsem snad každou z jejích knih vydaných v českém nebo slovenském jazyce. Bohužel v papírové podobě vlastním jen část její kolekce, zbytek v digitálních knihách.

V jejích knihách najdete romantiku pro dobrou relaxaci bez zbytečného stresování.

Finduska
05.01.2016

Oblíbená autorka, jedna z mala,ktere si porad držím v papírové podobe:)

Suza
12.08.2015

Souhlasím s tanjou, autorka patří k mým oblíbeným a jeden čas jsem od kupovala vše, co u nás vyšlo pod pseudonymem A. Quick, a k těmto starším knížkám se ráda vracím. Pak se mi ale zdálo, že už vykrádá sama sebe. Vzájemně propojených trilogií už je tolik, že už jsem ztratila přehled (vzpomínám na příběhy dvou sestřenic, které se přátelily a žily na stejném ostrově Harmonie, každý z příběhů ale patřil do jiné trilogie). Postupně také narůstá množství paranormálna (hlavně u knih odehrávajících se v budoucnosti), což zde nepovažuji za přínos. Knížky si půjčuji v knihovně a pořád doufám, že zase narazím na nějakou fakt dobrou :)

tanja
22.07.2015

A.Q. mám moc ráda, její knížky čtu stále dokola. Romantika, napětí, detektivní zápletka. Hrdinka většinou nezávislá originální dívka s nevšedními zájmy. Hrdina osamělý společností nepochopený gentleman se šrámem na duši s lehce despotickými sklony, posléze kapitulující před láskou své vyvolené. Jo trošku na jedno brdo, ale i tak knížky A.Q. zaujímají v mé knihovně čestné místo. CO MI VŠAK VADÍ, že nakladatelství Baronet dává na obálky fotografie s populárních filmů, sice moc hezkých ale k ději knížky nepatřící. Takže populární a profláklá fotografie s Clark Gablem a Vivien Leigh je na obálce Placená společnice, Michelle Pfeiffer s Jeremy Ironsem na obálce Poměr s Charlotou. Na obálce Svedený dábel je dokonce nějaká moderní fotografie Bůh-ví-koho. Škoda že Baronet nezůstal u grafických vyhotovení originálu.

myšpulínek
07.11.2014

Četla jsem všechny co u nás vyšly,je to dobré čtení,ale také mne zaujaly její detektivky za součastnosti.

renefer
12.07.2013

Četla jsem od ní jen jednu knihu (Zkrocený netvor) a velmi se mi líbila. Dokoupila jsem si tedy všechny ostatní, které u nás vydala, ale ještě jsem se k nim nedostala. Teď mám jen obavu, že mám knihovnu plnou knížek na jedno brdo.

Juliette
06.02.2012

Knihy, které autorka píše pod pseudonymem Amanda Quick, jsou si dosti podobné. V podstatě je zde vždy hrdinkou žena silně emancipovaná na tehdejší dobu a oplývající velmi přesným logickým uvažováním. Je to opravdu nenáročné čtení. O trochu lepší úroveň a lepší detektivní zápletku mají knihy, které píše jako Jayne Ann Krentz.