MAU256

Až léto skončíAž léto skončíPenelope Ward

Hezký příběh o Heather, která to v životě neměla jednoduché, žila jen s matkou, její sestra se zabila v den jejích narozenin. Avšak jednoho léta si jejich loděnici pronajal Noah a začíná "jejich" příběh. Bylo to čtivé, romantické.

včera

Dvojí kousnutíDvojí kousnutíChloe Neill

Další pěkné upíří čtení. Mezi Merit a její kamarádkou Mallory vzniklo určité napětí a odloučení, ale naštěstí vše dopadlo ke spokojenosti obou a zůstávají i nadále nej... kamarádkami. To se ovšem nedá říci o Ochránkyni a jejím mistrovi. No, těším se na další pokračování.

předevčírem

LeoLeoMia Sheridan

"Miluji tě, Evie," zašeptá. "Ať už si o tom, co ti řeknu, budeš myslet cokoli, chci, abys to věděla. Vždycky jsem tě miloval. A nikdy za celých těch osm let jsem nepřestal. Ani na jedinou vteřinu."

Krásný romantický příběh Lea a Evelyn. Ačkoliv se seznámili v dětském věku a v pěstounské péči, láska si je našla. Na čas se bohužel odloučili, ale pak si Leo Evelyn zase našel. Bolelo mě u srdíčka, co si musí některé děti prožít.

Určitě si přečtu i další knížky této autorky. Mohu jen doporučit.

Kousnutí páteční nociKousnutí páteční nociChloe Neill

Další krásně čtivé pokračování Merit v roli upírky, tentokrát již s dokončenou proměnou. Je mi líto, že to s Morganem nevyšlo, líbí se mi asi víc než Ethan. Zamrzel mě vztah s Mallory, byla její nej kamarádka, tak kam to teď povede? V tomto díle bylo více politikaření, ale taky více odhalení ohledně kožoměnců. Tak honem k dalšímu dílu :-)

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Nejdřív jsem myslela, že to ani nedočtu, ale knížka byla čtivá, tak jsem překonala své pocity a knížku dočetla a byla jsem ráda, že jsem to udělala. Určitě si přečtu i pokračování.

Emilia mě dostala - to, že se vzdala svého života pro rodinu, pak znovu pro sestru, nechala si zlomit srdce, a to hned 2x a nakonec skončila tak, jak skončila. Vicious byl bohatý kre..n, který jí zničil život, a to jenom pro to, že si nedokázal přiznat, že ji prostě miluje. I když, nebylo se čemu divit, když se ukázalo, co si v dětství musel prožít. Jsem ráda, že to nakonec skončilo tak, jak mělo.

Jen jeden rokJen jeden rokPenelope Ward

Krásně čtivá romantická knížka. První setkání hlavních hrdinů na pánských záchodcích, tak i takový trapas se může stát :-). Bylo to hezké, romantické, smutné z pohledu opuštění matkou, ale to hlavní - láska si cestičku vždycky najde.

Holky někdy koušouHolky někdy koušouChloe Neill

Jsem ráda, že jsem zavítala do této upírské série. Kniha se mi moc líbila, i když jsem ve skrytu duše doufala, že to s Merit a Ethanem dopadne jinak. Už se těším na další pokračování.

Ukradený polibekUkradený polibekL. J. Shen

Položil mi tu nejtěžší otázku, jak se mi kdy dostalo, přesto odpověď na ni byla nejsnazší ze všech. Popadla jsem svého manžela za límeček a vytáhla ho na nohy. Moc dobře jsem věděla, jak se mu příčí klečet na zemi. "Křídla nemá k letu, " zašeptala jsem. "Mám je proto, bych měla čím chránit rodinu."

Tohle byla první kniha od autorky, líbila se mi. Musím říct, že to Francesca neměla jednoduché, milovala někoho, koho po jednou polibku s jiným už prostě nemohla mít. A vzít si někoho, koho nenávidíte s pocitem, že jste byla rodiči "prodána", v její kůži bych být nechtěla. Taky na to, že to byla jediná dcera mafiána byla dost naivní. A Wolf - tvrdý oříšek, ale i tvrdého senátora přemůže láska. Určitě si ráda přečtu i nějaká další díla od této autorky.

Zachraň násZachraň násMona Kasten

Nevím, který z dílů mě bavil víc. Celou sérii jsem si s Ruby a Jamesem neskutečně užila. I s jejich přáteli, kteří se poslední rok na škole úplně proměnili. Jak smutné, že někdo je tak bezcitný a šel by i přes mrtvoly. Ale jsem ráda, že vše dopadlo tak, jak má. Bylo to krásně čtivé.

Zachraň seZachraň seMona Kasten

I tento druhý díl série mě bavil. Jak se zjišťuje, vše pod povrchem smetánky není jen růžové a důvěřovat někomu, koho neznáte, je velmi těžké. No a jako první díl i tento díl je "nedokončený", takže honem na třetí pokračování.

Zachraň měZachraň měMona Kasten

Musím říct, že autorka píše vážně čtivě. Nějak moc rychle jsem se dočetla ke konci a hle, neukončeno, což mě donutilo okamžitě sáhnout i po druhém díle, jelikož nemám ráda neukončené konce. Příběh Ruby a Jamese mě bavil, párkrát jsem se přistihla, že se potutelně usmívám. Doporučuji si přečíst, ale jen s podmínkou, že budete mít k dispozici všechny díly :-).

OnOnElle Kennedy

Krásně psaný příběh, je to první kniha, kterou jsem četla, s touto tématikou. Neodradilo mě to, autorky píšou prostě skvěle.

LovLovElle Kennedy

V zelených očích jí tančí rozpustilé ohníčky. "Ale stejně mě miluješ, ne?" Přitáhnu si ji k sobě a přitisknu rty a její. "Jo". Pomalu, škádlivě ji políbím. "Stejně tě miluji."

Krásný příběh z vysokoškolského prostředí, pohybující se mezi hokejistky, fotbalisty a boháči, kteří by si mohli dovolit cokoli. Summer jsem si oblíbila, šla si za svým, byla neskutečně bohatá, ale i přesto má v sobě "svůj hlas", který jí sráží. A bože, kdo by nemiloval Fitze. A kamarádka Brenna - už se těším na její příběh. Mrzelo mě, co se kvůli holce stane s kamarádstvím mezi Fritzem a Hunterem, doufám, že nějaký díl bude také o něm a že se to mezi nimi urovná. Pro romantické dušičky doporučuji.

Rebelské srdceRebelské srdceVi Keeland

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, strašně mě zajímalo, jak to mezi Rushem a Giou dopadne, vzhledem ke konci prvního dílu. V tomto díle už nebylo tolik pošťuchování a srandiček. Jsem ráda, že srdíčko zvítězilo nad pochybnostmi a skončilo to tak, jak jsem si představovala. Tyhle dámy prostě umějí psát. Díky moc. Těším se na další knížky. Mohu jen doporučit přečíst si oba díly. Jsou dokonalé.

Neústupná princeznaNeústupná princeznaMeghan March

Druhý díl slupnut jak jednohubka, ale bože ten konec, to je o infarkt. Tak honem sem s dalším dílem :-).

Rebelský dědicRebelský dědicVi Keeland

Krásný příběh, jak jedna noc dokáže převrátit celý život. Ale Gia a Rush se s tím nějak vypořádají. Byl úžasný, to, jak se k situaci, které nastala postavil, je neskutečný. Jen málo chlapů by toto dokázalo. Už se těším, jak bude jejich příběh pokračovat. Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.

Rockový polibekRockový polibekKylie Scott

Ach, škoda, že se jedná o poslední díl členů kapely. Tentokrát se blíže seznámíme s Benem a Lizzy a jejich příběhem lásky.

S jednou rukou na synových zádíčkách a druhou v mých zacuchaných vlasech se na mě Ben zadíval. "Neodpověděla jsi mi na otázku. Vezmeš si mě?"

Jak krásné je to v romantických knížkách, ještě že jsou takové autorky, které psát prostě umí a krásně se čtou. Mohu jen doporučit celou sérii.

Rockový riskRockový riskKylie Scott

Další krásně romantické čtení. Tentokrát je hlavním objektem zpěvák Jimmy a jeho nová asistentka Lena. I tento díl byl super, je zde provázání s ostatními členy kapely. Sem s dalším pokračováním :-).

Rockové sóloRockové sóloKylie Scott

Krásná romantika z rockového prostředí. Mal byl dokonale šílenej bubeník se svými chybami a "Tykvička" se k němu dokonale hodila. Je to krásně čtivé. Už se těším na dalšího člena kapely. Mohu jen doporučit.

Miluj pouze jednouMiluj pouze jednouJohanna Lindsey

Krásná romantická jednohubka.

Rocková hvězdaRocková hvězdaKylie Scott

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Láska a tetováníLáska a tetováníJ. D. Hawkins

Smutný a zároveň hezký příběh o první lásce, na kterou se jen tak nezapomíná. Ani sedmileté odloučení, které bylo zapříčiněnou dvěma otci, ani rozdíl mezi "světy" nepomohlo zapomenout na první lásku. Příběh se mi líbil, byla to milá romantická jednohubka.

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Krásné čtení z hokejového prostředí. Blake byl prostě k sežrání, snažil se být samá srandička, i když měl zlomené srdce. A Jess, ale že jí to trvalo, než ji přesvědčil, že je jeho holka. Četlo se to úplně samo, ráda si od autorek přečtu další díla.

Sexy profesorSexy profesorVi Keeland

Najdi minci, podrž ji v hrsti, a budeš mít celý den štěstí.

Cainovy oči přelétly podlahu, kde ležely mince, a pak se mi zkoumavě podíval do obličeje. "Cos to, sakra, teď udělala?"

Krásný romantický příběh sexy profesora Caina a Rachel, která se stane jeho asistentkou. Jak si osud s námi dokáže pohrát.

Snít znovuSnít znovuMona Kasten

Krásný poslední díl série, škoda jen, že je poslední. Blake jsem si zamilovala už v předchozím díle, tak jsem ráda, že tentokrát to bylo jeho srdce, které se zacelilo. Mrzí mne, že se musím se všemi kamarády rozloučit, byli skvělí. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Odsuď měOdsuď měJ. L. Beck

Tak tohle bylo hodně rychlé. Jak to dopadne, když se protiklady přitahují - když jeden z nich je kriminálník a druhý andílek? Násilí, vražda, sex a nakonec... láska až navěky.

JaxJaxKristen Callihan

Parkem se roznese můj smích. Zvednu Stellu do náruče a nesu ji stejně jako před časem přes kaluž.

Opět krásně čtivá romantická knížka této autorky. Zamilovala jsem si Stellu pro její obrovské srdce, s nímž je tu pro každého, aby mu pomohla od samoty, i když to ona sama neměla nikdy jednoduché. A John, jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak to má být.

Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

DohodaDohodaPaulina Świst

No nevím, co si o tom mám myslet. Mala - alkoholička, co nemůže přestat myslet na modrookého mafiána a na sex s ním. Co se mi na ní líbilo, že pro kamarádku Zuzku by udělala cokoli. A tím bude zřejmě pokračování, do kterého už se nepustím. Knihu jsem dočetla, ale s přemlouváním.

Doufat znovuDoufat znovuMona Kasten

No nevím, nějak mě tato kniha nenadchla. Nemůžu říci, že byla špatně napsaná - to ne, ale něco mi na ní vadilo. Nevím, asi mi nesedla Everly. Nenechám se však odradit a určitě si ještě přečtu poslední část série.

ManažerManažerKristen Callihan

Krásný příběh pro romantické dušičky. Gabriel, který se bojí létání a nikoho k sobě nechce pustit. Sophie, která mu nejen se strachem z létání pomůže. A do srdíček se pomaloučku ale jistě vkrádá láska. Knížku mohu jen doporučit.