MAU256 MAU256 komentáře u knih

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Krásná odpočinková knížka, jsem romantická duše a v jednu chvíli jsem měla strach, že to špatně skončí. Bála jsem se, že Sloanino srdce se roztříští a Carter bude navěky odsouzen k nenaplněnému nešťastnému manželství. Nakonec jsem s potěšením dočetla posledních pár stránek.

06.06.2021 5 z 5

Fotografie smrti Fotografie smrti Amanda Quick (p)

Další krásné čtení od mé oblíbené autorky. Líbilo se mi, že nezapomněla na své známé postavy z dřívějších knížek jako na Luthera Pella a jeho přítelkyni Rainu Kirkovou, ani na Olivera Warda a jeho ženu Iren a také, s i když jen nepatrnou zmínkou, na známou rodinu Jonesových. Ani nechyběl malý náznak paranormálných smyslů. Zápletka pěkná se zase pro mne až do posledních chvil neznámou postavou zločince. Samozřejmě nechyběla známá romantika v podobě hlavních hrdinů. Prostě super odpočinkové čtení, mohu jen doporučit.

04.06.2021 5 z 5

Ostrov uklízeček Ostrov uklízeček Milena Moser

Myslím, že každá knížka by měla mít šanci, aby ji člověk dočetl až do konce, ale musela jsem se hodně přemáhat, abych to dočetla. Hned na začátku byl napsán prolog a poté byl popisován děj. Uvozovky u vět, nevím, jestli nebyly ani v originále, nebo to jen nebylo označeno v tomto překladu, ale člověk si musel domýšlet, kdo zrovna mluví nebo zda si to jen Irma (jedna z hlavních postav) myslí. Knížka u mne skončí někde v zadní části knihovny, proto jsem označila pouze 1 hvězdičkou.

24.05.2021 1 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Do prvního dílu z trilogie jsem se musela malinko zakousnout do čtení, protože to je zase trošičku jiný styl psaní. Ale nemohla jsem se dočkat pokračování tohoto druhého dílu. Keira a Lachlan jsou pro sebe stvořeni, ale ani jeden z nich nějak nechce ustoupit. Poslední část knihy mě úplně dostala, teď už jen aby vyšel poslední díl. Měla jsem počkat, až budou na trhu všechny díly, protože teď se už nemůžu dočkat poslední části trilogie, abych zjistila, jak to s nimi nakonec dopadne. Knížku doporučuji, i když je to trošku jiné čtení.

18.05.2021 5 z 5

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila. Ohledně hlavních hrdinů sice bylo hned od začátku jasné, co se stane, ale do posledního okamžiku odhalení vraha jsem netušila, že by to takhle mohlo dopadnout.

17.05.2021 5 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Moc pěkné čtení. Příběh nejen hlavních postav byl krásně romantický a dobrodružný, do posledního jsem netušila, jak tohle klubko vražd bude rozmotáno. Amity je velmi odvážná se svou zbraní a v romantice jsem se vrátila do začátku knih této autorky, skoro jsem očekávala, že první zkušenost bude v kočáře :-), prostě krásné uvolňující čtení.

09.05.2021 5 z 5

Oči plné snů Oči plné snů Amanda Quick (p)

Moc pěkné čtení. Překvapil mne konec, protože jsem nečekala vraha v tomto podání. A zas nechyběla troška romantiky a také se objevili naši známí Jones a spol., už mi začínali chybět :). Těším se na další knihu od této autorky.

04.05.2021 5 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, i když ze začátku tam bylo mnoho postav, které se mi trošku pletly, ale když se do toho člověk začetl, tak se to pak vyvíjelo dobře. Zase nechyběla nějaká ta romantika, zápletka super, do posledka jsem netušila, jak to skončí, nečekala jsem jen tolik mrtvolek, ale už se těším na další čtení.

01.05.2021 5 z 5

Volání sirén Volání sirén Jayne Ann Krentz

"Co takhle kafe v posteli zítra ráno?" zeptal se. "To by šlo." Držel ji, aby se nehýbala. "Vezmeš si mě?".
Knížku musím zase označit pěti hvězdičkami, bylo to super. Konečné rozuzlení, kdo vraždil a kdo byl na koho nasazen, jsem netušila až do konce. Ideálně romantiky, no prostě mohu jen doporučit.

27.04.2021 5 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Jayne Ann Krentz

Knížka se mi líbila, zase trošku záhady, nějaká ta mrtvolka, ani romantika nechyběla, už se těším na další knížku od této autorky.

24.04.2021 5 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

I tento třetí závěrečný díl trilogie byl úžasně čtivý. Teď už jen počkat na další díl, ve kterém bude Carson a Anne dospělého věku :-). Celou trilogii mohu jen doporučit, je to krásně odpočinkové čtení.

11.04.2021 5 z 5

Eclipse Bay - Úsvit Eclipse Bay - Úsvit Jayne Ann Krentz

Tento druhý díl z trilogie byl stejně krásně čtivý jako ten první. Znesvářené rody mají další šťastný pár. Už se těším na poslední třetí díl "Léto".

06.04.2021 5 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Kniha byla super, až do poslední chvíle jsem netušila, kdo před osmi lety vraždil. A samozřejmě jsem ráda za tak romantický konec, prostě super čtení. Už se těším na druhé pokračování trilogie.

04.04.2021 5 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila. Konečně se dočkali pomsty a klidu. Zas tam byla trochu romantika, padouši dostali co proto, prostě super čtení. Už se těším na další knížku od této autorky.

04.04.2021 5 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, konečné rozuzlení bylo dosti zajímavé.

23.03.2021 5 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, do konce jsem netušila, kdo vlastně zabíjel. Už se těším na další čtení.

21.03.2021 5 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, jako vše, co jsem od této autorky četla.

15.03.2021 5 z 5