MAU256

Přečtené 152Na ostří špičáku
srpen 2022 (14.-17.)
Na ostří špičáku 2015, Chloe Neill

Další pěkný díl upírské série. Akorát jsem nečekala takový konec. Myslela jsem, že jí stále bude nadbíhat, až jí nakonec přeci jen přemluví, neboť už byla nalomená, ale tohle. Trošku mě to zamrzelo. No uvidíme, zkusím ještě další díl.


Defy: Nebezpečná láska
srpen 2022 (15.-16.)
Defy: Nebezpečná láska 2020, L. J. Shen

Krásně čtivý romantický příběh učitelky Melody a jejího studenta Jaimeho. Jak je těžké učit rozmazlené bohaté dětičky, kteří si myslí, že na ně prostě nikdo nemůže. Ale i v takovémto prostředí se může zrodit láska, ačkoli je vlastně "zakázaná". Tahle lásku, ač přišla trošku jiným způsobem, než by bylo vhodné, jsem jim moc přála. Díky za epilogy :-).


Až léto skončí
srpen 2022 (09.-15.)
Až léto skončí 2020, Penelope Ward

Hezký příběh o Heather, která to v životě neměla jednoduché, žila jen s matkou, její sestra se zabila v den jejích narozenin. Avšak jednoho léta si jejich loděnici pronajal Noah a začíná "jejich" příběh. Bylo to čtivé, romantické.


Dvojí kousnutí
srpen 2022 (11.-14.)
Dvojí kousnutí 2015, Chloe Neill

Další pěkné upíří čtení. Mezi Merit a její kamarádkou Mallory vzniklo určité napětí a odloučení, ale naštěstí vše dopadlo ke spokojenosti obou a zůstávají i nadále nej... kamarádkami. To se ovšem nedá říci o Ochránkyni a jejím mistrovi. No, těším se na další pokračování.


Leo
12. srpen 2022
Leo 2015, Mia Sheridan

"Miluji tě, Evie," zašeptá. "Ať už si o tom, co ti řeknu, budeš myslet cokoli, chci, abys to věděla. Vždycky jsem tě miloval. A nikdy za celých těch osm let jsem nepřestal. Ani na jedinou vteřinu." Krásný romantický příběh Lea a Evelyn. Ačkoliv se seznámili v dětském věku a v pěstounské péči, láska si je našla. Na čas se bohužel odloučili, ale pak si Leo Evelyn zase našel. Bolelo mě u srdíčka, co si musí některé děti prožít. Určitě si přečtu i další knížky této autorky. Mohu jen doporučit.


Kousnutí páteční noci
srpen 2022 (08.-11.)
Kousnutí páteční noci 2014, Chloe Neill

Další krásně čtivé pokračování Merit v roli upírky, tentokrát již s dokončenou proměnou. Je mi líto, že to s Morganem nevyšlo, líbí se mi asi víc než Ethan. Zamrzel mě vztah s Mallory, byla její nej kamarádka, tak kam to teď povede? V tomto díle bylo více politikaření, ale taky více odhalení ohledně kožoměnců. Tak honem k dalšímu dílu :-)


Vicious: Divoká láska
11. srpen 2022
Vicious: Divoká láska 2019, L. J. Shen

Nejdřív jsem myslela, že to ani nedočtu, ale knížka byla čtivá, tak jsem překonala své pocity a knížku dočetla a byla jsem ráda, že jsem to udělala. Určitě si přečtu i pokračování. Emilia mě dostala - to, že se vzdala svého života pro rodinu, pak znovu pro sestru, nechala si zlomit srdce, a to hned 2x a nakonec skončila tak, jak skončila. Vicious byl bohatý kre..n, který jí zničil život, a to jenom pro to, že si nedokázal přiznat, že ji prostě miluje. I když, nebylo se čemu divit, když se ukázalo, co si v dětství musel prožít. Jsem ráda, že to nakonec skončilo tak, jak mělo.


Jen jeden rok
srpen 2022 (07.-08.)
Jen jeden rok 2021, Penelope Ward

Krásně čtivá romantická knížka. První setkání hlavních hrdinů na pánských záchodcích, tak i takový trapas se může stát :-). Bylo to hezké, romantické, smutné z pohledu opuštění matkou, ale to hlavní - láska si cestičku vždycky najde.


Holky někdy koušou
srpen 2022 (03.-07.)
Holky někdy koušou 2014, Chloe Neill

Jsem ráda, že jsem zavítala do této upírské série. Kniha se mi moc líbila, i když jsem ve skrytu duše doufala, že to s Merit a Ethanem dopadne jinak. Už se těším na další pokračování.


Ukradený polibek
srpen 2022 (05.-07.)
Ukradený polibek 2020, L. J. Shen

Položil mi tu nejtěžší otázku, jak se mi kdy dostalo, přesto odpověď na ni byla nejsnazší ze všech. Popadla jsem svého manžela za límeček a vytáhla ho na nohy. Moc dobře jsem věděla, jak se mu příčí klečet na zemi. "Křídla nemá k letu, " zašeptala jsem. "Mám je proto, bych měla čím chránit rodinu." Tohle byla první kniha od autorky, líbila se mi. Musím říct, že to Francesca neměla jednoduché, milovala někoho, koho po jednou polibku s jiným už prostě nemohla mít. A vzít si někoho, koho nenávidíte s pocitem, že jste byla rodiči "prodána", v její kůži bych být nechtěla. Taky na to, že to byla jediná dcera mafiána byla dost naivní. A Wolf - tvrdý oříšek, ale i tvrdého senátora přemůže láska. Určitě si ráda přečtu i nějaká další díla od této autorky.


Zachraň nás
05. srpen 2022
Zachraň nás 2022, Mona Kasten

Nevím, který z dílů mě bavil víc. Celou sérii jsem si s Ruby a Jamesem neskutečně užila. I s jejich přáteli, kteří se poslední rok na škole úplně proměnili. Jak smutné, že někdo je tak bezcitný a šel by i přes mrtvoly. Ale jsem ráda, že vše dopadlo tak, jak má. Bylo to krásně čtivé.


Zachraň se
05. srpen 2022
Zachraň se 2021, Mona Kasten

I tento druhý díl série mě bavil. Jak se zjišťuje, vše pod povrchem smetánky není jen růžové a důvěřovat někomu, koho neznáte, je velmi těžké. No a jako první díl i tento díl je "nedokončený", takže honem na třetí pokračování.


Zachraň mě
srpen 2022 (03.-05.)
Zachraň mě 2021, Mona Kasten

Musím říct, že autorka píše vážně čtivě. Nějak moc rychle jsem se dočetla ke konci a hle, neukončeno, což mě donutilo okamžitě sáhnout i po druhém díle, jelikož nemám ráda neukončené konce. Příběh Ruby a Jamese mě bavil, párkrát jsem se přistihla, že se potutelně usmívám. Doporučuji si přečíst, ale jen s podmínkou, že budete mít k dispozici všechny díly :-).


On
srpen 2022 (02.-03.)
On 2019, Elle Kennedy

Krásně psaný příběh, je to první kniha, kterou jsem četla, s touto tématikou. Neodradilo mě to, autorky píšou prostě skvěle.


Lov
02. srpen 2022
Lov 2019, Elle Kennedy

V zelených očích jí tančí rozpustilé ohníčky. "Ale stejně mě miluješ, ne?" Přitáhnu si ji k sobě a přitisknu rty a její. "Jo". Pomalu, škádlivě ji políbím. "Stejně tě miluji." Krásný příběh z vysokoškolského prostředí, pohybující se mezi hokejistky, fotbalisty a boháči, kteří by si mohli dovolit cokoli. Summer jsem si oblíbila, šla si za svým, byla neskutečně bohatá, ale i přesto má v sobě "svůj hlas", který jí sráží. A bože, kdo by nemiloval Fitze. A kamarádka Brenna - už se těším na její příběh. Mrzelo mě, co se kvůli holce stane s kamarádstvím mezi Fritzem a Hunterem, doufám, že nějaký díl bude také o něm a že se to mezi nimi urovná. Pro romantické dušičky doporučuji.


Rebelské srdce
červenec - srpen 2022
Rebelské srdce 2019, Vi Keeland

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, strašně mě zajímalo, jak to mezi Rushem a Giou dopadne, vzhledem ke konci prvního dílu. V tomto díle už nebylo tolik pošťuchování a srandiček. Jsem ráda, že srdíčko zvítězilo nad pochybnostmi a skončilo to tak, jak jsem si představovala. Tyhle dámy prostě umějí psát. Díky moc. Těším se na další knížky. Mohu jen doporučit přečíst si oba díly. Jsou dokonalé.


Neústupná princezna
31. červenec 2022
Neústupná princezna 2022, Meghan March

Druhý díl slupnut jak jednohubka, ale bože ten konec, to je o infarkt. Tak honem sem s dalším dílem :-).


Rebelský dědic
červenec 2022 (30.-31.)
Rebelský dědic 2019, Vi Keeland

Krásný příběh, jak jedna noc dokáže převrátit celý život. Ale Gia a Rush se s tím nějak vypořádají. Byl úžasný, to, jak se k situaci, které nastala postavil, je neskutečný. Jen málo chlapů by toto dokázalo. Už se těším, jak bude jejich příběh pokračovat. Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.


Rockový polibek
červenec 2022 (26.-30.)
Rockový polibek 2016, Kylie Scott

Ach, škoda, že se jedná o poslední díl členů kapely. Tentokrát se blíže seznámíme s Benem a Lizzy a jejich příběhem lásky. S jednou rukou na synových zádíčkách a druhou v mých zacuchaných vlasech se na mě Ben zadíval. "Neodpověděla jsi mi na otázku. Vezmeš si mě?" Jak krásné je to v romantických knížkách, ještě že jsou takové autorky, které psát prostě umí a krásně se čtou. Mohu jen doporučit celou sérii.


Rockový risk
červenec 2022 (26.-30.)
Rockový risk 2016, Kylie Scott

Další krásně romantické čtení. Tentokrát je hlavním objektem zpěvák Jimmy a jeho nová asistentka Lena. I tento díl byl super, je zde provázání s ostatními členy kapely. Sem s dalším pokračováním :-).


Rockové sólo
červenec 2022 (26.-30.)
Rockové sólo 2016, Kylie Scott

Krásná romantika z rockového prostředí. Mal byl dokonale šílenej bubeník se svými chybami a "Tykvička" se k němu dokonale hodila. Je to krásně čtivé. Už se těším na dalšího člena kapely. Mohu jen doporučit.


Miluj pouze jednou
30. červenec 2022
Miluj pouze jednou 1997, Johanna Lindsey

Krásná romantická jednohubka.


Rocková hvězda
červenec 2022 (21.-26.)
Rocková hvězda 2016, Kylie Scott

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.


Láska a tetování
červenec 2022 (21.-26.)
Láska a tetování 2019, J. D. Hawkins

Smutný a zároveň hezký příběh o první lásce, na kterou se jen tak nezapomíná. Ani sedmileté odloučení, které bylo zapříčiněnou dvěma otci, ani rozdíl mezi "světy" nepomohlo zapomenout na první lásku. Příběh se mi líbil, byla to milá romantická jednohubka.


Hodnej kluk
červenec 2022 (20.-21.)
Hodnej kluk 2018, Elle Kennedy

Krásné čtení z hokejového prostředí. Blake byl prostě k sežrání, snažil se být samá srandička, i když měl zlomené srdce. A Jess, ale že jí to trvalo, než ji přesvědčil, že je jeho holka. Četlo se to úplně samo, ráda si od autorek přečtu další díla.


Sexy profesor
červenec 2022 (16.-20.)
Sexy profesor 2020, Vi Keeland

Najdi minci, podrž ji v hrsti, a budeš mít celý den štěstí. Cainovy oči přelétly podlahu, kde ležely mince, a pak se mi zkoumavě podíval do obličeje. "Cos to, sakra, teď udělala?" Krásný romantický příběh sexy profesora Caina a Rachel, která se stane jeho asistentkou. Jak si osud s námi dokáže pohrát.


Snít znovu
20. červenec 2022
Snít znovu 2021, Mona Kasten

Krásný poslední díl série, škoda jen, že je poslední. Blake jsem si zamilovala už v předchozím díle, tak jsem ráda, že tentokrát to bylo jeho srdce, které se zacelilo. Mrzí mne, že se musím se všemi kamarády rozloučit, byli skvělí. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.


Odsuď mě
17. červenec 2022
Odsuď mě 2021, J. L. Beck

Tak tohle bylo hodně rychlé. Jak to dopadne, když se protiklady přitahují - když jeden z nich je kriminálník a druhý andílek? Násilí, vražda, sex a nakonec... láska až navěky.


Jax
červenec 2022 (15.-17.)
Jax 2022, Kristen Callihan

Parkem se roznese můj smích. Zvednu Stellu do náruče a nesu ji stejně jako před časem přes kaluž. Opět krásně čtivá romantická knížka této autorky. Zamilovala jsem si Stellu pro její obrovské srdce, s nímž je tu pro každého, aby mu pomohla od samoty, i když to ona sama neměla nikdy jednoduché. A John, jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak to má být. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.


Dohoda
červenec 2022 (14.-16.)
Dohoda 2022, Paulina Świst

No nevím, co si o tom mám myslet. Mala - alkoholička, co nemůže přestat myslet na modrookého mafiána a na sex s ním. Co se mi na ní líbilo, že pro kamarádku Zuzku by udělala cokoli. A tím bude zřejmě pokračování, do kterého už se nepustím. Knihu jsem dočetla, ale s přemlouváním.


Doufat znovu
červenec 2022 (11.-15.)
Doufat znovu 2020, Mona Kasten

No nevím, nějak mě tato kniha nenadchla. Nemůžu říci, že byla špatně napsaná - to ne, ale něco mi na ní vadilo. Nevím, asi mi nesedla Everly. Nenechám se však odradit a určitě si ještě přečtu poslední část série.


Manažer
červenec 2022 (11.-13.)
Manažer 2021, Kristen Callihan

Krásný příběh pro romantické dušičky. Gabriel, který se bojí létání a nikoho k sobě nechce pustit. Sophie, která mu nejen se strachem z létání pomůže. A do srdíček se pomaloučku ale jistě vkrádá láska. Knížku mohu jen doporučit.


Cítit znovu
červenec 2022 (06.-11.)
Cítit znovu 2020, Mona Kasten

Krásná romantická knížka. Tentokrát to bylo o Sawyer, která mne v dřívějších knížkách moc neseděla, ale z jejího života, který musela prožít, se teď nedivím, že taková byla. Musela potlačit veškeré své city, aby vůbec mohla přežít. Ve svém školní projektu se domluvili s Isaacem, že si navzájem prokážou službu - on bude její projekt a ona ho promění. Jak krásně vzniká láska. Určitě si přečtu další knihy této autorky. Je to krásné nenáročné romantické čtení.


Kniha života
červenec 2022 (06.-09.)
Kniha života 2019, Deborah Harkness

"To tajemství je, že já jsem sice hlavou rodiny Bishopových-Clairmontových, ale ty jsi její srdce," pošeptal mi. "A všichni tři se shodujeme na jednom: srdce je důležitější." Krásný závěrečný díl. Škoda, že série už skončila. Určitě se k ní ještě vrátím. Celou sérii mohu jen doporučit.


Stín noci
červenec 2022 (04.-06.)
Stín noci 2013, Deborah Harkness

Čekání bylo k nevydržení, ale nakonec Matthew přece jen sklonil hlavu. Srdce mi bušilo jako o závod. Slyšela jsem, jak se zhluboka nadechl. "Med. Vždycky voníš po medu," zamumlal udiveně a vzápětí mi ostrými zuby prokousl kůži. I tento díl byl moc hezky psaný. Tentokrát se s Diana spolu s Metthewem vrátili v čase, aby našli svazek, který je důležitý v budoucnosti a Diana, aby konečně zjistila, jaké jsou její skutečné dovednosti jako čarodějnice. Už se těším na další pokračování.


Věřit znovu
červen - červenec 2022
Věřit znovu 2019, Mona Kasten

"Co je s kapitolou dvacet sedm?" zachraptěl Spencer po chvíli. Vzdychla jsem: "Ta ještě neexistuje." "Nemůžeš mě takhle nechat, Dawn. Potřebuju další kapitolu." Krásná romantická knížka. Zamilovala jsem si je všechny, no samozřejmě až na ex., neboť ten ji zničil. Ale ten super vztah s otcem, ten mě dostal. Takový vztah bych přála všem "tatínkovým holčičkám". Úplně jsem byla vtažena do příběhu, až mne mrzelo, že tak rychle skončil. Knížku mohu jen doporučit.


Maddox
červen - červenec 2022
Maddox 2020, Melanie Moreland

I tenhle příběh, který se vypráví o Meddoxovi byl moc krásně psaný. Minulosti se nedá uniknout, ale když se svěříte lidem, které milujete, dá se překonat vše. Již v dříve čtených knihách jsem si oblíbila Bentleyho, Aidena, Emmy, Cammi i Dee, proto jsem ráda, že se to stále točí kolem těchto přátel, samozřejmě, že to nejsou jediné postavy. Už se těším na další příběh - Read.


Aiden
červen 2022 (28.-30.)
Aiden 2020, Melanie Moreland

Po knížce Bentley jsem sáhla po knize Aiden. Krásný příběh o tvořící se lásce Cami a Aidena. Srdíčku se prostě poručit nedá, ač se snažil sebevíc, láska zvítězila. Přitáhl jsem si ji k poslednímu objetí. "Já tady budu vždycky, Sluníčko. Teď už mě máš na krk." Už se těším na příběh Maddoxe. Všem romantickým dušičkám určitě doporučuji.


Čas čarodějnic
červen 2022 (23.-28.)
Čas čarodějnic 2011, Deborah Harkness

Čarodějnice, upíři, démoni. Diana - čarodějnice, která se všemožně snaží potlačit kouzla a být prostě normální. Matthew - upír, který žije staletí. Zakletá kniha, kterou všichni chtějí. Láska mezi čarodějnicí a upírem, která by neměla být a přesto si našla cestu. Kouzla, která se nedají jen tak potlačit. Musí se podařit skok do minulosti, aby byla nějaká budoucnost - už se těším na další pokračování. Matthew chytil kouli v letu. Pohybovala se jako rtuť a přizpůsobila se jeho studené kůži. Má síla se na jeho dlani zklidnila a jenom se lehce chvěla. "Co to je?" zeptal se Matthew, který při pohledu na zářící hmotu zapomněl na svou touhu po lovu. "Já", odpověděla jsem jednoduše.


Začít znovu
červen 2022 (23.-27.)
Začít znovu 2019, Mona Kasten

Krásně čtivá romantická knížka. Allie a Kaden byli super. Oba měli svá ošklivá tajemství, život není jen "růžový". Ale pokud máte někoho, s kým se o své břímě podělíte, je to potom snažší. U Allie mi trošku vadilo, že kvůli všemu brečela, ale každý jsme nějaký. A Kaden, ten měl štěstí, že ona ho tak moc milovala. Ráda si přečtu další knížky od této autorky.


1