Léto

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Eclipse Bay nastává léto a mezi Harteovými a Madisonovými opět přituhuje. Zdá se, že záhadná majitelka galerie, Octavia Brightwellová, uvažuje před svým odjezdem z města o skandálním románku s darebákem Nickem Hartem. Pokud jde o Nicka, nezávazné pletky mu dokonale vyhovují. Jenomže tak jednoduché to nebude... Hlavním problém představuje Mitchell Madison. Mitchell se totiž ustanovil do role Octaviina ochránce. Dal jasně najevo, že pokud se kolem ní bude Nick motat, bude se mu muset zodpovídat. A pak je tu Nickův malý syn, Carson, který má s Octavií vlastní plány. A nechce, aby mu do nich otec zasahoval. Léto v Eclipse Bay bude tento rok nabité událostmi. Na povrch vyplavou některá dávno pohřbená tajemství o proslulém sporu Harteů a Madisonů. Minulost a současnost se protnou. A bude to pořádný ohňostroj!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325702/big_eclipse-bay-leto-Pdn-325702.jpg 4.164
Série:

Městečko Eclipse Bay 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Summer in Eclipse Bay, 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Léto

TerezaMondeková
09.10.2022

Pěkné zakončení celé série. Pořád si myslím, že tahle série nepatří mezi nejlepší od autorky, ale je dobrá. Dobře popsané prostředí maloměsta, které je plné starých tajemství a záhad, která pomalu vyplouvají na povrch. Pak samozřejmě dvě znepřátelené rodiny, které si k sobě posupně najdou cestu a nakonec je z nich jedna velká šťastná rodina. Ani tentokrát nechyběly úžasné konspirace. Nechybělo ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Ano... i tady mi přišla zápletka slabší, ale příběh se mi rozhodně líbil. Ale stejně musím říct, že na celém příběhu mě bavil malý Carson. Když se tam objevil, tak jsem měla na tváři široký úsměv. Jsem ráda, že jsme se v posledním díle setkali se všemi předešlými hlavními i vedlejšími postavami. Hezké zakončení.

Kudík
21.01.2022

(+ SPOILER) Poslední díl a s ním i odhalení minulosti a jisté totožnosti, vč. nalezení pachatele krádeže cenného díla, a to vše za účasti Octavie a Nicka s jeho synem Carsonem. Mihnou se zde i páry z předchozích dílu, resp. sestry Nicka a hlavně děda a praděda v podání Mitchella se Sullivanem. Hezké zakončení této trilogie s parádní barovou bitkou. :)


pip11
19.10.2021

Závěr této trilogie zahrnuje završení dávného sporu. Díly se plynule prolínají, opět s detektivní zápletkou jako v předešlých. Pěkná pohodová série…

MAU256
11.04.2021

I tento třetí závěrečný díl trilogie byl úžasně čtivý. Teď už jen počkat na další díl, ve kterém bude Carson a Anne dospělého věku :-). Celou trilogii mohu jen doporučit, je to krásně odpočinkové čtení.

Laf
07.11.2020

Pěkně napsaná, čtivá a zajímavá kniha. Líbí se mi zápletky, i když trochu předvídatelný konec. Pro chvíle oddychu je tahle série dobrou volbou :)

lusitta05
15.07.2020

Super rodinná séria, zábavná, hlavní hrdinovia skvelí, nemám čo dodať.

moudivlacek
03.03.2020

Hezká série, zde ústřední dvojice Nick a Olivia, oba moc sympatičtí, každopádně největším oživením pro mne Nickův synek Carson a místní podivínka Arizona. Příběh lásky, strachu ze zklamání, ale také touha změnit svůj osud a sdílet život s někým, kdo pro dotyčného něco znamená a naopak.

helenkan
26.01.2020

Všechny tři díly jsem přečetla za pět dní. Takže líbilo nebo ne? :-) Jasně že jo!! :-)

1