Léto

Léto https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325702/mid_eclipse-bay-leto-Pdn-325702.jpg 4 66 19

Městečko Eclipse Bay série

< 3. díl

V Eclipse Bay nastává léto a mezi Harteovými a Madisonovými opět přituhuje. Zdá se, že záhadná majitelka galerie, Octavia Brightwellová, uvažuje před svým odjezdem z města o skandálním románku s darebákem Nickem Hartem. Pokud jde o Nicka, nezávazné pletky mu dokonale vyhovují. Jenomže tak jednoduché to nebude... Hlavním problém představuje Mitchell Madison. Mitchell se totiž ustanovil do role Octaviina ochránce. Dal jasně najevo, že pokud se kolem ní bude Nick motat, bude se mu muset zodpovídat. A pak je tu Nickův malý syn, Carson, který má s Octavií vlastní plány. A nechce, aby mu do nich otec zasahoval. Léto v Eclipse Bay bude tento rok nabité událostmi. Na povrch vyplavou některá dávno pohřbená tajemství o proslulém sporu Harteů a Madisonů. Minulost a současnost se protnou. A bude to pořádný ohňostroj!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Summer in Eclipse Bay , 2002

TerezaMondeková
09.10.2022 3 z 5

Pěkné zakončení celé série. Pořád si myslím, že tahle série nepatří mezi nejlepší od autorky, ale je dobrá. Dobře popsané prostředí maloměsta, které je plné starých tajemství a záhad, která pomalu vyplouvají na povrch. Pak samozřejmě dvě znepřátelené rodiny, které si k sobě posupně najdou cestu a nakonec je z nich jedna velká šťastná rodina. Ani tentokrát nechyběly úžasné konspirace. Nechybělo ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Ano... i tady mi přišla zápletka slabší, ale příběh se mi rozhodně líbil. Ale stejně musím říct, že na celém příběhu mě bavil malý Carson. Když se tam objevil, tak jsem měla na tváři široký úsměv. Jsem ráda, že jsme se v posledním díle setkali se všemi předešlými hlavními i vedlejšími postavami. Hezké zakončení.

Kudík
21.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Poslední díl a s ním i odhalení minulosti a jisté totožnosti, vč. nalezení pachatele krádeže cenného díla, a to vše za účasti Octavie a Nicka s jeho synem Carsonem. Mihnou se zde i páry z předchozích dílu, resp. sestry Nicka a hlavně děda a praděda v podání Mitchella se Sullivanem. Hezké zakončení této trilogie s parádní barovou bitkou. :)

pip11
19.10.2021 4 z 5

Závěr této trilogie zahrnuje završení dávného sporu. Díly se plynule prolínají, opět s detektivní zápletkou jako v předešlých. Pěkná pohodová série…

MAU256
11.04.2021 5 z 5

I tento třetí závěrečný díl trilogie byl úžasně čtivý. Teď už jen počkat na další díl, ve kterém bude Carson a Anne dospělého věku :-). Celou trilogii mohu jen doporučit, je to krásně odpočinkové čtení.

Laf
07.11.2020 4 z 5

Pěkně napsaná, čtivá a zajímavá kniha. Líbí se mi zápletky, i když trochu předvídatelný konec. Pro chvíle oddychu je tahle série dobrou volbou :)

lusitta05
15.07.2020 5 z 5

Super rodinná séria, zábavná, hlavní hrdinovia skvelí, nemám čo dodať.

moudivlacek
03.03.2020 4 z 5

Hezká série, zde ústřední dvojice Nick a Olivia, oba moc sympatičtí, každopádně největším oživením pro mne Nickův synek Carson a místní podivínka Arizona. Příběh lásky, strachu ze zklamání, ale také touha změnit svůj osud a sdílet život s někým, kdo pro dotyčného něco znamená a naopak.

helenkan
26.01.2020 5 z 5

Všechny tři díly jsem přečetla za pět dní. Takže líbilo nebo ne? :-) Jasně že jo!! :-)

munka
23.01.2020 4 z 5

Pekný záver celej trilógie. Humor, detektívna zápletka a romantika pre mňa relax.

pegasek
19.01.2020 5 z 5

Z cele trilogie se mi tato kniha libila nejvic.ale jsem nazoru ,ze trilogie uplne tak nejsou nejsilnejsi strankou teto spisovatelky.

miruska1
08.10.2019 5 z 5

ako i predošle časti........super.

cukrovka
13.08.2018 4 z 5

Ani v tomto díle autorka nezklamala. Jednoduchá vtipná romantika s detektivní zápletkou. Čtivé a oddechové.

marketa4853
07.07.2018 3 z 5

Vtipný příběh, hezky napsaný, čte se jedním dechem. Takové letní čtení k bazénu :)

astra3
07.05.2018 5 z 5

Příjemná oddychovka.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

alzbeta4340
23.06.2017 4 z 5

Pobavila jsem se, nenudila se a při čtení jsem si hezky vyčistila hlavu. Ale skoro bych se vsadila, že za pár měsíců budu horko těžko vzpomínat, o čem Léto vlastně bylo. Přesto příjemné počtení.

Channach
31.05.2017 4 z 5

Léto bylo z celé série nejslabším článkem. Přesto celý příběh pěkně ukončilo. Čtení bylo pohlazením po duši a odpočinkem. Jedná se oddechovou a ne úplně naivní romantiku s detektivní zápletkou v každém díle. A já vám ji doporučuji k přečtení celou. Více v mé recenzi v záložkách.

Paja1709
20.05.2017 5 z 5

Me se cela serie velice libila.Prijemne ,pohodove cteni kde jsem se i hodne nasmala.Nejvice me bavili stari panove Sullivan a Mitchell.

biki
14.05.2017 4 z 5

Onehdy jsem přišla z práce utahaná, otrávená, počasí mizerné, že se nedalo vůbec nic dělat. Z několika nových knížek jsem si vybrala právě tuto a dobře jsem udělala. Po několika stránkách jsem se začala nahlas pochechtávat a špatná nálada se úplně rozplynula. Jasně, že to není žádné veledílo, děj víceméně odpovídá anotaci, i když ohňostrojem bych to nenazvala. Ale je to zábavné antistresové počtení, a to vůbec není málo. Proto také ono vysoké hodnocení.