Rodinná msta přehled

Rodinná msta
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274435/bmid_mestecko-eclipse-bay-rodinna-msta-1j3-274435.jpg 4 119 119

Městečko Eclipse Bay série

1. díl >

Eclipse Bay je městečko, které vyrostlo a vzkvétá na drsném oregonském pobřeží, kde jsou břehy skalnaté a nebezpečné, plné útesů a skrytých zátok. Toto malé městečko je však také plné tajemství stejně zrádných jako rozbouřené vlny oceánu. Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na tu dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že Hannahin nespoutaný duch je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením. Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje, a zároveň spojuje, jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Eclipse Bay , 2000


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodinná msta. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (33)

Kudík
19.01.2022 4 z 5

Podle anotace jsem čekala rodiny Harteů a Madisonů ve smyslu Kapuletů a Monteků, ale zde to byla hodně jemná verze. :) Hannah a Rafe mě, hlavně při vzájemných rozhovorech a předpokladech, dobře bavili. Detektivní zápletka je tentokrát trošku slabší. Pachatele jsem odhalila až těsně před jeho prozrazením. Každopádně opět rychle čtivé s příjemně humorně romantickým příběhem a velké plus za Winstona.

pip11
28.09.2021 4 z 5

První část trilogie, byl to hezký, oddechový a zábavný příběh. Těším se další díly.


Luciska13
25.04.2021 4 z 5

Příjemný příběh, plný romantiky ala Romeo a Julie s detektivní zápletkou s nečekaným koncem, ale něco tomu podle mě chybělo, nějaká ta přidaná hodnota... Rozhodně mám ale v plánu přečíst si další díly série.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Rodinná msta v seznamech

v Přečtených160x
ve Čtenářské výzvě5x
v Doporučených5x
v Knihotéce144x
v Chystám se číst47x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech1x