Rodinná msta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Eclipse Bay je městečko, které vyrostlo a vzkvétá na drsném oregonském pobřeží, kde jsou břehy skalnaté a nebezpečné, plné útesů a skrytých zátok. Toto malé městečko je však také plné tajemství stejně zrádných jako rozbouřené vlny oceánu. Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na tu dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že Hannahin nespoutaný duch je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením. Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje, a zároveň spojuje, jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274435/mestecko-eclipse-bay-rodinna-msta-1j3-274435.jpg 3.984
Série

Městečko Eclipse Bay 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Eclipse Bay, 2000

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Amanda Quick si zřejmě postavu podivínky Arizony Snowové velmi oblíbila, neboť ji v rozpětí několika let umístila do několika knih.
Arizona Snowová má výraznou dějovou linku např. v knihách s paranormální tematikou Až na dno a O život.
Její postava je také často zmiňována v knize z budoucnosti Žhavá zóna, kde je hlavní hrdinkou její prapra(hodněpra)neteř Sedona Snowová.
Je příjemné se v úplně jiné knize, která ani nemá paranormální tematiku, "sejít" se starou známou. :) (handulli)


Jedná se o první díl třídílné série Eclipse Bay, což je název městečka, ve kterém se děj odehrává. Nakladatelství Ikar zatím dva další díly nevydalo, v originále se druhý díl jmenuje Down in Eclipse Bay (hlavními postavami jsou Lilian Harte a Gabe Madison) a třetí díl se jmenuje Summer in Eclipse Bay (hlavními postavami jsou Octavia Brightwell a Nick Harte). Druhý díl byl v USA vydán v roce 2001 a třetí díl v roce 2002. V roce 2003 byla vydána souborná kniha se všemi třemi díly, v originále je nazvaná Together in Eclipse Bay.
Spisovatelka Jayne Ann Krentz píše romány pro ženy ze současnosti, publikuje ale také pod pseudonymem Amanda Quick, kdy se zase věnuje historickým románcím. (PomněnkaPrvní)


Česky dosud nevyšlo, ale je to první díl série Eclipse Bay Trilogy. (kolacky)