Nebezpečná láska

Mladá dívka Sophie Merryweatherová stojí před složitým úkolem: musí zabránit souboji svého bratra s hrabětem Angelstonem. Kdyby se jí to nezdařilo, dojde k tragédii a její bratr nejspíš přijde o život. Sophie je nakonec úspěšná, bratrův protivník s omluvou ustoupí, ale dívka musí přirozeně zaplatit: musí slíbit, že si hrabě může svou odměnu vybrat později. A protože hrabě Angelstone je opravdu podezřelá a nevyzpytatelná osoba, milenci prožijí řadu dramatických zvratů, než se jeden druhému odmění vzájemnou láskou......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/4542/nebezpecna-laska-4542.jpg 4.2109

Historická tematika

Vydáno, Baronet

Dangerous, 1993

Kniha Nebezpečná láska

moudivlacek

Krásný příběh, kde mé sympatie si hrdinka Sophie získala okamžitě. Moc se mi líbil její postoj na povahu Sebastiana, i jak ho přesvědčovala, proč udělat to či ono, a že to vlastně chce on sám. Sebastiana jsem si zas vážila pro jeho postoj k Sophii, pro někoho divnou mladou ženu, pro něj vznešený unikát.
Čtení na jedno odpoledne pro únik od reality všedního dne.

petraj30
14.08.2019

Tahle kniha patří také mezi ty lepší, příběh je čtivý s trochou napětí, Sophie se mi moc líbila

tanja
15.07.2019

Tento příběh vyšel pod názvem Nebezpečná láska. Není to poprvé, co nějaká knížka od této autorky vyšla pod různými názvy. Popravdě, mám v tom guláš. Si říkám, že by měly názvy knížek být v anlické (původní) verzi, a potom až v české :-)

LilianaFalcon
10.03.2018

Ta lepší z autorčiny historické tvorby. I když mi Spohi občas lezla pěkně na nervy...

Marci_Vaj
10.09.2017

Klidně plynoucí romantický příběh s detektivní zápletkou. Jak Sophie, tak i Sebastian, měli příjemnou povahu a opravdu se k sobě hodili :-)

Evaho73
31.08.2017

Nenáročné oddychové čítanie....

Majdule
28.02.2017

Další z mých top Amandy Quick. Nehorázný sklon autorky k patetičnosti vyrovnává smysl pro humor, skutečně rajcovní sex a samozřejmě obří dávka romantiky. Model: nepřístupný, chladný muž, vřelá dívka vymykající se průměru a láska, která hrdinovi nakonec otevře oči.

Makaja
25.01.2016

Taková červená knihovna opepřená detektivně-duchařskou zápletkou a trochou erotiky. Ale proč ne, relax bez nutnosti příliš přemýšlet. Přečteno v rámci výzvy - autor píšící pod pseudonymem, jinak bych asi na tento žánr nenatrefila.