Rodinná msta

Eclipse Bay je městečko, které vyrostlo a vzkvétá na drsném oregonském pobřeží, kde jsou břehy skalnaté a nebezpečné, plné útesů a skrytých zátok. Toto malé městečko je však také plné tajemství stejně zrádných jako rozbouřené vlny oceánu. Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na tu dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že Hannahin nespoutaný duch je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením. Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje, a zároveň spojuje, jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274435/mestecko-eclipse-bay-rodinna-msta-1j3-274435.jpg 3.876

Městečko Eclipse Bay (1.)

Eclipse Bay (2000)

Vydáno:, Baronet

Kniha Rodinná msta

cukrovka
13.08.2018

Jednoduchá romantická oddechovka která se velmi dobře čte. Sympatičtí hlavní hrdinové mezi kterými to krásně jiskří, jednoduchá detektivní zápletka a skvělý pes. Výborná kniha na dovolenou kdy chce člověk relaxovat a o ničem moc nepřemýšlet.

Litocha
05.06.2018

Průměrný příběh s typickým autorčiným rukopisem. Mám sice její "obyčejné" knihy ze současnosti (zvláště ty starší vydávané pod jejím skutečným jménem) raději než její historické a paranormálnem nahuštěné romance, ale připadá mi, že začíná až moc vykrádat sama sebe. Neustálé upozorňování na rodinné rysy - ty jsi Hartová, ty jsi Madison, tak přece musíš být taková nebo onaký - mě rozčilovalo a připomínalo Stíny minulosti. Nechyběla ani záliba ve vaření (taky použitá leckde jinde) a občas nějaká ta svým způsobem vyšinutá nekonformní figurka. Dialogy byly ale občas vtipné a některé až absurdní situace docela zábavné. Jen mě mrzí, že celý ten vztah-nevztah hrdinů v současnosti byl tak nějak odfláknutý.

SBH
03.05.2018

V kritickém bodu, na sté stránce jsem se musela opravdu přemlouvat, abych pokrčovala. Odměnou mi bylo několik vtipných a trefných hlášek. A tím končíme. Vztah hlavních hrdinů byl bez potřebného napětí, koneckonců i nemastné neslané vyšetřování zločinu proběhlo stejně. Po zavření knihy se postavy i děj vytratily do nenávratna.

astra3
25.04.2018

Příjemná oddychovka. Pěkně napsané a nenáročné.

TerezaMondeková
30.03.2018

Od této autorky je to moje druhá kniha, co čtu a ,musím říct, že mi stála zato. Knihu jsem dostala včera ve čtyři hodiny a v jednu ráno jsem ji dočetla. Nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi autorčin styl psaní i její fantazie. Kniha měla nečekané okamžiky, ale i nějaké předvídatelné. Byla jsem zvědavá a napnutá od začátku dokonce. Opět skvělá zápletka, skvělé hlavní postavy..., ale i tak musím říct, že odhalení na konci mě nepřinutilo sednout si na zadek.
První kniha co jsem od této autorky četla byla Cesta u řeky. Ta mě dostala. Patří k mým nejoblíbenějším knihám. Ale i tak si nemůžu odpustit, že mezi touto knihou a Cestou u řeky byli nějaké věci stejné.
Opět se jadnalo o malé městečko. Hlavní hrdinka jako mladá byla opět zamilovaná do hlavního hrdiny a na opak. Hlavní hrdinka měla psa a u Cesta u řeky měl hlavní hrdina psa. Hlavní hrdinka měla opět učes stejný jako hlavní hrdinka u knihy Cesty u řeky... Možná jsou to banality, ale i tak. Vadilo mi že se tomuhle autorka nevěnovala víc. Mohlo to být originálnější.
Hlavní postavy skvělý.

Etule
25.03.2018

Rafe byl prostě k zulíbání. :) Kniha čtivá, nešla odložit. Jen ten konec a vzájemné vyznání citů mi přišlo nějaké moc rychlé. ;)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
10.02.2018

Tato kniha mě rozhodně potěšila. Akční romantika;),kniha plná děje a překvapivého rozuzlení

luciefeix
07.10.2017

Mě ten styl Amandy nesednul . Druhý pokus a opět hrůza . Nedá se do toho začíst nemá to šmrnc . Pokus o moderní pojetí Romeo a Julie ale výsledek katastrofa.

alnahu
24.04.2017

Příjemné oddechové čtení z městečka Eclipse Bay , jsem zvědavá na další díl ,jak bude pokračovat náklonost mezi Hannah a Rafe, kteří změnily nepřátelství mezi rodinami Harteů a Madisonů.

Samira
24.03.2017

Nejsem na klasickou romantiku, ale tohle bylo milé i přes tu sladkost. Zejména pak jiskřivá první polovina a příjemná detektivní zápletka. Na konci se v tom sympatičtí hrdinové trošku motali, v druhém díle se však na všechny členy obou rodin těším.
Ale slovo zpropadeně mi bude ještě hodně dlouho znít v uších, bylo použito opravdu extrémně často.
Celkově milé oddechové čtení!

Jaruce
27.01.2017

Příjemná kniha.

Channach
06.01.2017

Dala bych 4,5* , tak jsem tady dala 5 a na goodreads 4. Tím se to vyrovnalo. Moc se mi líbila. Autorčin styl mi sedí. Milovník detektivního thrilleru by asi skočil oknem, ale já jsem naprosto spokojená. Dostala jsem, co jsem očekávala. Více v recenzi v záložkách-chrudimka.cz.

alzbeta4340
05.10.2016

Příjemná oddechovka, nic světoborného, ale pro večer, kdy chcete vypnout, ideální. Milé čtení - někdy přímo potřebuju číst něco takového.

perpe2a
22.08.2016

čtivé, lepší průměr

mariva
25.07.2016

Knížky autorky mám ráda a tahle taky nebyla špatná, i když mnohé její knihy jsou napínavější. Ale obě hlavní postavy byly sympatické a kniha se dobře četla. Jen nevím, kdo autorku přemlouval k napsání trilogie. Dávám přednost jednotlivým příběhům a tento nepotřebuje pokračování.

mmmisulka.r
22.07.2016

Pro mě klidná, pohodová romantika s troškou toho napětí. Také jsem tedy čekala víc, ale jinak jsem byla spokojená :-)

kocourjulie
19.07.2016

Čekala jsem daleko víc. Škoda.

biki
10.07.2016

Předchozí příběhy s detektivní zápletkou od A.Q. mě navnadily, takže jsem se na knížku docela těšila. Ale tentokrát to bylo trošku zklamání - sice slušná zápletka, sympatické hlavní postavy i slizcí hlavní podezřelí, ale celému příběhu nějak chyběla šťáva, spád ... prostě mě to nějak zvlášť nezaujalo, takže tentokrát jsem nucena dát slabší hodnocení.
(a vůbec - nejlepší byl stejně Winston).