Oči plné snů

Smrt přítelkyně a učitelky Evelyn Ballingerové zavede paranormální poradkyni Gwen Frazierovou zpátky do malého městečka Wilby v Oregonu a ke vzpomínkám, jež by raději zapomněla. Přede dvěma lety totiž jistý vrah pronásledoval členy Ballingerova výzkumného týmu včetně Gwen. A ačkoliv patřila k těm, kteří přežili, Gwen si je jistá, že mezi těmi dvěma událostmi je nějaká souvislost... Do Wilby přijíždí také vyšetřovatel Judson Coppersmith, aby Gwen pomohl na žádost svého přítele. Sám se potýká s řadou problémů, od svého výjimečného talentu až po noční můry, jež mu nedopřejí odpočinku. Okamžitě ucítí ke Gwen silnou přitažlivost, ale nesmí se jí poddat, i když je jejich vyšetřování zavádí do snového světa, do spletitých podvodů a do paranormálních plamenů touhy, jimž není snadné odolat......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166522/temne-dedictvi-oci-p-166522.jpg 3.852

Temné dědictví 2.

Vydáno: , Baronet

Dream Eyes

Kniha Oči plné snů

pip11
24.07.2021

Moc pěkné a plynulé pokračování, tentokrát o Gwen, která potřebuje najít vraha své postarší přítelkyně. Tento díl se mi opět líbil, bylo zde napětí při pátrání po sériovém vrahovi, příběh nic nepostrádal. Škoda jen, že není třetí část.

Kudík
14.07.2021

Judson i Gwen byli skvělí, a to i za občasné pomoci Nicka, ale top byl pro mě Max. :) Prostě urostlé kočky mají hodnotu * navíc. ;) Příběh zajímavý, pachatelé jasní i překvapující, resp. ten poslední byl už trochu moc. Po dvou dílech mi jde z toho množství para a PSI hlava kolem, takže chvilku potrvá, než se prokoušu ke "Společnosti arkány", o které je zde zmínka, a na kterou se teprve chystám.

MAU256
04.05.2021

Moc pěkné čtení. Překvapil mne konec, protože jsem nečekala vraha v tomto podání. A zas nechyběla troška romantiky a také se objevili naši známí Jones a spol., už mi začínali chybět :). Těším se na další knihu od této autorky.

moudivlacek
30.12.2020

Pěkné odreagování, příběh Judsona a Gwen, kteří pátrají po skutečném vrahovi její přítelkyně. Zároveň roste nejen přitažlivost mezi nimi, ale i nebezpečí kolem nich. Všechno je to propojeno i s ostatními sériemi o paranormálnu - např. Společnost arkány. Hlavní hrdinové jsou sympaťáci a skvěle se doplňují.

angelbooks
01.12.2017

Nic přehnaného. Pěkná pohodička. Kniha opět nezklamala, dokonce jsem byla ke konci docela napnutá. Knihu jsem totiž dočetla po docela dlouhé době a tak mě vrah celkem překvapil. :)
Rozhodně doporučuji.

Laf
09.09.2017

Líbilo se mi to. Příběh mě zaujal tak, jak běžel i s těmi zvraty. Jako odpočinkové čtení výborná volba.

helenkan
24.09.2016

Na muj vkus až moc paranormálna.

munka
18.04.2016

Kniha má neoslnila, ale ani nesklamala. Dalo sa to čítať...