Oči plné snů

Smrt přítelkyně a učitelky Evelyn Ballingerové zavede paranormální poradkyni Gwen Frazierovou zpátky do malého městečka Wilby v Oregonu a ke vzpomínkám, jež by raději zapomněla. Přede dvěma lety totiž jistý vrah pronásledoval členy Ballingerova výzkumného týmu včetně Gwen. A ačkoliv patřila k těm, kteří přežili, Gwen si je jistá, že mezi těmi dvěma událostmi je nějaká souvislost... Do Wilby přijíždí také vyšetřovatel Judson Coppersmith, aby Gwen pomohl na žádost svého přítele. Sám se potýká s řadou problémů, od svého výjimečného talentu až po noční můry, jež mu nedopřejí odpočinku. Okamžitě ucítí ke Gwen silnou přitažlivost, ale nesmí se jí poddat, i když je jejich vyšetřování zavádí do snového světa, do spletitých podvodů a do paranormálních plamenů touhy, jimž není snadné odolat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166522/temne-dedictvi-oci-p-166522.jpg 3.742

Temné dědictví (2.)

Vydáno:, Baronet

Dream Eyes

Kniha Oči plné snů

angelbooks
01.12.2017

Nic přehnaného. Pěkná pohodička. Kniha opět nezklamala, dokonce jsem byla ke konci docela napnutá. Knihu jsem totiž dočetla po docela dlouhé době a tak mě vrah celkem překvapil. :)
Rozhodně doporučuji.

Laf
09.09.2017

Líbilo se mi to. Příběh mě zaujal tak, jak běžel i s těmi zvraty. Jako odpočinkové čtení výborná volba.

helenkan
24.09.2016

Na muj vkus až moc paranormálna.

munka
18.04.2016

Kniha má neoslnila, ale ani nesklamala. Dalo sa to čítať...

Nynuska86
28.01.2015

Knížka není úplně špatná, ale... Romantiky velmi málo, paranormálna až moc a jako detektivka docela slabé. Starší historické romance autorky, ve kterých nebylo žádné paranormálno mi přišly nesrovnatelně lepší. Ale jako oddechovka to jde :-)

NikinkaFantasy
18.12.2014

Mám být upřímná? Bylo to zklamání. První díl mě nadchl, ale tohle bylo... pff. Chyba? Jasně, Judsona a Gwen jsem si oblíbila, ale ten děj byl tak nezáživný, že i největší optimistický čtenář by knížku nejradši propíchl... Prostě to bylo nudné a předpokládané. Jen Judsona a jeho myšlení jsem si oblíbila. A pak tam byli Nick a Elias. To jsou úžasní chlapi.

mariva
09.08.2014

Příjemná odpočinková četba. Zase jedna z knih Společnosti Arkány, která není až tak příliš překombinovaná, jako ty z daleké budoucnosti.

modranka
10.02.2014

Pre mňa tento príbeh bol veľkým sklamaním. Slová s výrazom "para" (niečo) som narátala takmer dve stovky. Po čase som bola alergická aj na slovo parapet. Dej sa akosi strácal, často som sa pristihla, že čítam, ale nevedela som, čo chce autorka povedať. Oproti prvej časti to bolo hodne nerealistické, navyše mi pri energii PSI nesedí ani výraz "talent". Skôr by sa mi tam hodilo slovo "schopnosť"- existuje predsa schopnosť vnímať energiu a nie mať talent vnímať energiu. No, u mňa je to len za 3 hviezdičky, aj to len preto, lebo je to sùčasťou série.
Predpokladám, že až tretia časť bude prepojená so Spoločnosťou Arcany - aspoň mi to tak vyplynulo zo záveru knihy. Avšak časovo posunuté z viktoriánskej doby do súčasnosti.

Hledání vytouženého dne
Hledání vytouženého dne