MAU256 MAU256 komentáře u knih

Nepolíbená nevěsta Nepolíbená nevěsta Barbara Cartland

Krásná oddechová romantická jednohubka. Venetia byla nejen krásná ale také chytrá, jak se dokázala se svou situací, do které ji otec dostal, vyrovnat. A Rock vévoda z Lynbrooku se zřejmě její kráse a chytrosti hravě vyrovnal. On měl obrovské štěstí, že získal právě jí. Prostě dvě osůbky, které byly pro sebe stvořeny a hvězdy jim přály. Ráda si od této autorky ještě nějakou knížku přečtu.

29.05.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Jsem ráda, že jsem se začetla i do této série. Zase jsem si připomněla příběh Keiry i Lachlana. Tato knížka je stejně čtivá, těším se na další osud, který je přichystán Temperance.

28.05.2022 5 z 5

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Když jsem o prvním díle říkala, že to bylo krásně čtivé, tak to musím říci i o tomto druhém díle. Zamilovala jsem si všechny. Viděla jsem se s nimi v Praze, v Rumunsku, prostě ve všech místech, kde se právě nacházeli. Ať už je tu další díl, prosíííííímmmm :-)

28.05.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nevím, něco mi na této knize vadilo. Možná to byla právě Penelope pro to, jak se chovala. Kniha jako taková nebyla špatná, četla hezky, ale není to TA kniha, kterou bych si ještě jednou chtěla přečíst.

26.05.2022 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Knížka mě chytla za srdíčko, byla naprosto dokonalá, i když se musím přiznat, že mi slzy smáčely tváře snad 3/4 knížky. Byla strašně smutná, citově vyčerpávající, ale zároveň krásná, mohu jen doporučit.

24.05.2022 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Krásně romantický příběh Rhyse a Juliany, plný lásky, zrady, sexu, odpuštění. Jak snadné je zničit lásku dvou lidí a zasít zrnko nenávisti, bolesti a zrady. A jak těžké je uvěřit v lásku a začít znovu důvěřovat. Ale nakonec, kdo by čekal něco jiného, prostě šťastný konec :-). Knížka se četla sama, pro romantické dušičky doporučuji.

22.05.2022 5 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Myslela jsem, že knihu ani nedočtu, nějak mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti. Ale jinak nebyla špatná.

21.05.2022 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Nemohu říci, zda se mi líbil více první či druhý díl, každý měl něco do sebe.
Jak lze všechno ztratit v jednom okamžiku, bylo to hrozné. Jsem ráda, že to Katy s Richardem nevzdala a Richard, že dostal rozum. Ještě že existují přátelé (na jejich příběhy se už těším).
Romantickým dušičkám mohu jen doporučit. Vždyť, kdo by neměl rád lásku a její příběh se šťastným koncem.

18.05.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Moc hezky napsaný příběh neskutečně arogantního Richarda, milující a obětavé Katy. Samozřejmě o lásce, která dokáže zázraky, nechybí ani smutek, bolest, smích, přátelská pouta, která jsou důležitá součástí života. Knížka byla krásně napsaná, pro romantické dušičky doporučuji.

15.05.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

K této knížce snad nemám ani co dodat. Byla krásně romanticky čtivá. Která z nás by nechtěla mít Pana Romantika :-). A Eden, nedivím se jí, že byla tak podezíravá. Kdy lze poznat to, že člověk mluví pravdu, když má takovou "práci"? Jako odpočinkové čtení pro dnešní uspěchanou dobu doporučuji si knížku přečíst.

14.05.2022 5 z 5

Hora medzi nami Hora medzi nami Charles Martin

Ashley se pokoušela něco říct. Zkusila to znovu, ale stále nemohla najít ta správná slova. Nakonec si otřela oči, přitiskla mi ucho na hruď a zašeptala: "Dej mi všechny ty kousky".

Nádherná kniha, ke konci jsem musela přestat číst a udělat si malou pauzičku, protože přes slzy jsem nějak nemohla rozeznat písmenka. Film jsem neviděla, ale kniha mě dostala. Mohu jen doporučit.

12.05.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Chloe byla úžasná, Bennett byl prostě arogantní parchant. A kombinace těch dvou byla dokonalá. Srdíčku se prostě nedá poručit, takže i dokonalý arogantní Benentt pozná, že bez ní nedokáže být.

"Bene, ty pitomče? Co se stalo?" "Já to zkurvil," řekl jsem konečně a přitiskl si dlaně na oči.

Knížka byla čtivá, prodchnutá sexem a se šťastným koncem. Určitě si ráda přečtu nějaká další dílka od této autorky.

08.05.2022 5 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Krásně čtivá knížka. Jak hrozná je nevědomost a pocit, že vše kolem byla jen lež. Už se moc těším na další díl.

07.05.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak tohle byla jízda. První část se mi líbila. Druhou část jsem Layanu nenáviděla, měla jsem chuť přestat číst, ale každá knížka, ať je sebehorší má právo na přečtení až do konce. Bože ještě že jsem četla dál, protože třetí díl mě dostal. Obdivuji Layanu, za to, jak se postavila k problému u muže, kterého miluje, nebylo to vůbec snadné. Doporučuji si knížku přečíst, nenechat se odradit a číst až do konce.

"Budu vším, čím byl on". Zavřu oči. Snažím se uklidnit své srdce, než je zase otevřu. A jakmile to udělám, dívá se mi přímo do nich. "Ty jsi všechno, co potřebuji, Brante".

05.05.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Moc hezky psaná kniha. Vůbec nechci myslet na to, že se něco takového vůbec může stát, ale bohužel, se to děje. Byla bych ráda, kdyby děj pokračoval dál, konec byl nějak moc rychlý. Ale i přesto doporučuji se knihu přečíst.

03.05.2022 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Krásně čtivá romantická knížka s dobrý koncem. Andrea se snažila, ale tohle prostě sám člověk asi zvládnout nedokáže, potřebuje pomoc. A Tanner, no nemám slov :-). U těchto knížek mi vadí snad jen jedno, a to když se otočí stránka a já zjistím, že už je ta poslední.

01.05.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Je tak těžké přiznat se, že milujete? Ačkoli to Syd a Kylerovi trvalo snad celou věčnost, nakonec k tomu našli odvahu. Je to tak zřejmé, že všichni okolo to vědí a ti, kterých se to týká jsou slepí? Knížka byla krásně napsaná, četla se jedním dechem.

30.04.2022 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Krásná čtivá romantická knížka. Jsem moc ráda, že jsem na tuto autorku natrefila. Její příběhy mi dovolují vypnout v této uspěchané době a žít s jejími postavami. Tentokrát to byl příběh o Jillian a její životní lásce. Obdivuji autorku za její příběhy, které jsou spojené se všemi v již dříve psaných knížkách a přitom můžou být čtené každá samostatně. Je vidět jak její postavy z dříve psaných knih v životě pokračují dál. Určitě romantickým dušičkám tuto knížku mohu jen doporučit.

29.04.2022 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další krásně čtivý příběh, tentokrát o Nickovi a Stef. Stefanii mi byl líto, tohle by neměla zažít žádná žena, ale mít po boku Nicka, ve dvou se dá vše zvládnout. A proč? No přeci láska je mocná čarodějka... ;-). Knížku pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

25.04.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Tahle knížka mě úplně pohltila, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jacka mi bylo chvílemi líto, že nedokáže nikomu důvěřovat, musí to být těžké. Elena byla živel, bez televize a s nálepkou knihovnice :-). Od začátku rande na slepo jsem jí fandila. Romantickým dušičkám se tyhle příběhy nikdy neomrzí. Knížku mohu jen doporučit.

23.04.2022 5 z 5