Černé lži

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/252167/cerne-lzi-252167.jpg 4.1198

Black Lies (2015)

Vydáno:, Fantom Print, Mystery Press

zbožňuju_knihy
předevčírem

Pocity smíšený: celkem rychle mne napadlo o co asi půjde a taky, že jo. Konec byl dobrý. Jinak to byla zase jedna kniha oddechová, plná souloží, ze života opravdových zbohatlíků.
Chtěla jsem nějaké odreagování a to se povedlo, že bych se z toho ale posadila, to se říct nedá.

Čaverka

Perfektní! Spisovatelka dokáže opravdu překvapit. Ani jsem netušila, že taková "porucha" existuje :-) Moc se mi to líbilo.

Ninde
17.12.2017

Úžasné nemam slov,nemohla jsem se od této knihy otrhnout.Doporučuji

Evka3814
12.11.2017

No páni,ze začátku mě to moc neoslovilo. Potom se to rozjelo a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Opravdu provedená kniha, moc jsem si ji užila

Ivule_M
25.09.2017

Ze začátku kniha nebyla moc záživná, v druhé části to však začalo být napínavé. Zajímavé pojetí příběhu.

itulenka
09.08.2017

Po knize jsem sáhla jako po oddechovce po všech těch detektivkach co teď čtu. Prvních pár stránek jsem si zvykala na jiné téma a pak jsem se zacetla a byla to jízda :-).
Layana mě děsně stvala. Proč jako milenec když má tak fajn chlapa? A ještě se s ním tahá tak okatě! :-) Celou dobu jsem neměla tušení co za tím stojí. Takže třetí část knížky jsem dočítala s pusou otevřenou a pěkně se vše vysvětlilo a zapadlo do sebe.
Jediné co mě rušilo byly časové údaje (před rokem a třemi měsíci, před 7 měsíci, atd...) nějak jsem se vždycky zarazila kdy co čemu předcházelo až jsem to začala pro svůj klid vynechávat.

Lalina3
08.08.2017

Tahle kniha je úchvatná.
Asi do půlky knihy jsem absolutně nechápala chování Layany. Připadala mi jako mrcha (a to pořádná), když se tak vyžívala v maření vztahu. A celkově mi nebyla moc sympatická. Ale od půlky knihy? To se snad ani nedá popsat. U každé stránky zapadl malý kousíček, který byl předtím záhadou. Mým pokojem se neustále ozývalo překvapené ,,Aha!''a na konci... Asi jsem jediná, ale loučení s nejmenovanou osobou (nechci říkat spoilery, tušíte koho myslím) jsem pořádně obrečela. Přišlo mi to takové...smutné. :D A úplný konec byl prostě třešnička na dortu. Úžasná třešnička na dortu.
Za mě to je kniha, kde bylo neskutečné množství zvratů a překvapení. Ať už vás trápilo cokoli nevyjasněného, určitě se to v příběhu čtení objasnilo. A to je naprosto super!
Doporučuji jak jen můžu, celkově to je velmi čtivé a je to kniha typu ,,nepustí, dokud nedočteš''.
Škoda, že knih od autorky není přeloženo víc... Ale Dívku z 6E si určitě přečtu, snad bude stejně úžasná jako tato kniha! :)

Poznámka k obálce: Co to sakra je? To došly grafikovi nápady?

ardeas
11.06.2017

Komentár môže prezrádzať dej!

Tak za prvé, štýl, akým je kniha písaná mi veľmi nesadol. Nedokázala som sa začítať, prakticky do polovice som sa nútila ísť ďalej.

Za druhé. Forma "retrospektívy" bola trochu rušivý element. Celý čas som čakala, že príde zlom, nejaký zvrat, ktorý nakopne príbeh. Stalo sa, ale dosť pozde a vôbec by mi nevadilo, keby kniha začala niekde tam a nie so siahlodlhými úvahami od začiatku.

Za tretie. Hlavná hrdinka mi bola príšerne nesympatická. Nevedela som sa s ňou stotožniť. Napriek chorobe, ktorej čelila vo vzťahu, bolo správanie nereálne a divné. Možno to niektorých čitateľov to zabralo a uverili, ale podľa mňa to bolo tak prekombinované, že som sa s tým nemohla uzmieriť.

Čakala som, že to bude bipolárna porucha, nakoniec som od toho nebola až tak ďaleko. To už bolo v pohode, keď človek vedel s čím má tu česť. A to vo mne zabilo knihu, že ten okamih prekvapenia a vyrovnania sa s problémom prišiel hrozne neskoro.

limitkaa
23.05.2017

Když někoho opravdu milujete, nedokážete se ho vzdát. Ať udělá cokoliv. Navzdory lžím z jejich úst, chování jejího těla, přivážete se k ní jako k plachetnici a přísaháte, že s ní budete v dobrém i ve zlém. Ať ji vítr zavane kamkoliv. Třeba někam, kde ztroskotá. I když Vás to roztrhá na kusy a zabije všechno dobré.
Brant
Pěkná myšlenka, už jen pro ni to nebyl ztracený čas.

veru.nika
11.05.2017

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a má výborný příběh.

lenka5535
21.04.2017

Mám prečítaných viacero kníh s erotickou témou, ale táto ma dostala. Bolo to úplne niečo iné. Také nepredvídateľné. To rozuzlenie ma dostalo a ešte teraz si spájam všetky tie náznaky, ktoré autorka vsúvala počas celej knihy a na konci to všetko dáva zmysel. Veru nečakala som to. Určite odporúčam prečítať.

Siu83
21.03.2017

Z knížky mám smíšené pocity. Něco se mi líbilo, něco ne..

Digi28
30.01.2017

zajimova pointa, mnoho sexu

kara
26.11.2016

Docela jsem se pobavila. Není špatná.

Gabetka
20.11.2016

pro janesy: Asi není vhodné vložit do komentáře ke knize pointu bez předchozího upozornění. Knihu je teď vlastně zbytečné číst...

merunka23
06.11.2016

krasne sem si knížku užila skvele se četla a zvrat me teda prekvapil krasa to sem necekala :-)

Jaruce
03.11.2016

Napínavé, svižně a zábavné. Fajn čtení.

Wiss
01.09.2016

Ze zacatku jsem byla trochu zklamana a rikala jsem si, ze toto bude nejspis posledni eroticky roman, ktery prectu. Opet hlavni hrdinove krasni, chytri a pohadkove bohati - ikdyz to uz jsem vedela z popisku. Ale libilo se mi, ze i kdyz se jedna o tento zanr, nebylo to vulgarni, a opravdu me prekvapilo, jake to tajemstvi Branta Sharpa vlastne je, a co je zac ten zahadny Lee :-) Takze jsem nakonec rada, ze jsem knihu neodlozila, a musim rict, ze jsem od poloviny nemohla odtrhnout oci, jak jsem byla zvedava, jak to cele dopadne :-) Nicmene davam 3*

orinka3
15.08.2016

A tak....je to takové americké. Skrz naskrz. Erotika na každé druhé straně, myslím, že knize by pomohlo trochu méně textu.

jitka7
12.08.2016

No tak takový námět jsem u knihy nečekala. Příjemné počtení, příjemná změna. Mohu jen doporučit. Za mě super.

Damienronnie
28.07.2016

Za mna plny počet hviezdičiek - výborná kniha

katka0304
20.07.2016

Po veeeľmi dlhom čase konečne kniha, ktorú som chcela začať čítať odznova hneď ako som ju dočítala :-)za mňa jedna z najlepších kníh!

makyna03
10.07.2016

Maximální spokojenost s touto knihou, velmi nečekaná zápletka
Ač jsem fandila Leeovi, přesto jsem s koncem spokojena :-)
Za mě 5*

Flegmatička
27.05.2016

Skvělá oddechovka s nečekaným zvratem, díky kterému přehodnotíte všechny představy, co jste si o hlavních postavách utvořili. Nutno dočíst do konce, budete překvapení!!!

Jolysa
18.05.2016

Zvláštní kniha.... ani ne tak překvapivým dějem jako spíš tím jak jsem se k ní jako čtenářka stavěla..... po prvních pár kapitolkách jsem měla chuť knihu odložit viděla jsem to jen jako další nudnou erotiky, ale řekla jsem si že to ještě chvíli vydržím.... když jsem se dostala k druhé části příběhu naprosto se mi hlavní postava znechutila a já tu knížku už fakt chtěla odhodit ale zkrátka to nešlo konečně se něco dělo, ale já už si na děj a hlavně postavy utvořila negativní názor.... a poslední část knihy mě prostě překvapila a všechny předešlé pocity z příběhu tak nějak přebila.... a teď nevím zda se mi to líbilo nebo ne, za přečtení to ale stálo

janesy
18.05.2016

Tak nevím...z knihy mám smíšené pocity..to jako fakt Layana nepoznala, že Lee je Brant? To jí zmátlo jeho oblečení a chování? A co podoba? Hmm připadá mi to trochu přitažené za vlasy a konec je moc cukrkandlový....

lectora13
11.05.2016

Knížky tohoto žánru jsou většinou na jedno brdo. Černé lži mě ale naprosto dostaly do kolen - takovou pointu jsem vůbec nečekala a musím uznat, že autorka to se čtenáři skoulela dokonale. Doporučuju!!!

Téra
29.04.2016

Další příklad knihy, kdy jsem díky komentářům zde, čekala pecku, velký nečekaný zvrat a pak jsem byla celkem zklamaná. Začátek celkem nijaký a nezáživný, vydržela jsem číst, jen díky tomu, že jsem teda očekávala to něco, co se konec konců dalo očekávat, takže nic nového pod sluncem. Druhá polovina knížky byla o něco lepší než začátek. Nakonec hodnotím knižku jako slabší průměr.

K-afe
08.04.2016

WAU, tako kniha mě hodně mile překvapila. Z běžného románu pro ženy s erotickým nádechem se stala napínavá knížka, kde hltáte každou stránku. Layana mě první dvě části přišla jako mrcha. Bohatá mrcha, co má od tatínka a maminka všechno a teď má ještě jednoho z nejbohatších mužů, hodného a pozorného - PROČ tedy musí mít i milence a proč za něj tak bojuje! A ještě se ospravedlňuje ... až se dozvíte Brantovo tajemství pochopíte proč mám oba muže ... Říkala jsem si: Co to tak bude? Že by byl Brant na ženy a muže a rozmazlená Layana to nemůže zkousnout, nebo že by se ji v baru pochlubil, že v dětství brutálně zabil svou platonickou lásku, protože neocenila, že pro ni sestavil počítač? ... A najedou BUM, tajemství bylo nám čtenářům prozrazeno a mě spadla čelit ... Tohle jsem nečekala! Z mrchy Layany se pro mě stala světice. To si prostě tuto knihu musíte přečíst! DOPORUČUJI vydržet až do 3. části knihy. A to že autorka na konci knihy napsala, že si musela situace trochu upravit než by byly ve skutečnosti mi vůbec nevadí, vždyť je to kniha.

FreshPatty
07.04.2016

Tak k téhle knize mám extra rozporuplné pocity.. Je fakt, že takový zvrat, ani děj jsem nečekala, ale jako nápad - klobouk dolů. Akorát si tedy nemůžu pomoct, ale Layana mi zase až tak sympatická nebyla, Brant byl takový průměrný, zato Lee, tak to byla teda jiná liga. Strašně jsem mu a Laně fandila a ona si pro nás spisovatelka vymyslí toto? První jsem zvažovala tři hvězdy, ale jelikož je příběh úplně jiný než ostatní knihy, zaslouží si, i díky Leemu, oprávněně čtvrtou hvězdičku. Doporučuji přečíst! :)