Černé lži

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/big_cerne-lzi-252167.jpg 4.1429

Vydáno: , Fantom Print, Mystery Press

Black Lies, 2015

Kniha Černé lži

terikus
včera

Noo...co na to říct...záležitost Brant vs. Lee jsem odhadla už když se poprvé objevil, ale každopádně jsem byla napnutá, dlouho jsem nevěděla co si o tom mám myslet a pak ten zvrat no....jen řeknu tohle, když jsem knížku začala číst, nečekala jsem, že se tam stane taková divočina :-D a už jenom proto stojí za to si ji přečíst

Silvisek

Popravne ani nevim co na tu knizku rict. Zacatek me vubec nebavil, pak jsem byla nastvana jak to dopada. Kdyby v knizce nebylo napsano ,,az se dozvite proc to vse delam, pochopite,, tak asi to ukoncim cist. Ale byla jsem napjata jak to dopadne. Pak pravda opravdu vysla najevo a cekala jsem jak to dopadne. Konec byl fajn. Ale nemuzu rict, ze knizka byla super.

LucySmile

Páni, to bylo neskutečné! Absolutně jsem se od toho nemohla odtrhnout. Smekám před jedinečnou zápletkou i celým dějem. Layana mě chvílemi fakt štvala, protože mít doma takového muže, a přesto chtít víc... Závěr jedno velké překvapení. Určitě jsi tuto knihu přečtu znovu.

havrmoni

Tak tohle byla jízda. Lanu jsem si natolik oblíbila, že ve druhé části místo, abych jí odsoudila, jsem hledala výmluvy proč to dělá. Jedna byla tak praštěná, že jsem si až říkala,, už blázníš, dej pokoj" . No a ejhle ono to tak opravdu bylo :)).
Jasně, že to bylo trochu ,,praštěný", ale dobře se to četlo, příběh rychle ubíhal a udržel mě v napětí - co a jak bude. Takže ano, za 5* mi to stálo.

Danago

Opět skvělé čtení. Já bych nepotřebovala až tolik erotiky, ale k ději to tady opravdu patří. Kniha je čtivá, zajímavá a překvapivá zápletka. Autorka prostě umí. Určitě si nedělejte hned závěry a knihu neodkládejte. Čeká vás velký zvrat a opravdu nečekané překvapení.

Dandulka

Fíha! Skvělá neotřelá dějová linie! Už jsem četla mnoho knih tohoto typu, ale takhle zápletka je opravdu jedinečná! Od počátku příběh plynul tak nějak na úrovni a potom naprosto nečekaný dějový zvrat, který čtenáře probere z letargie.
Doporučuji vydržet do třetí části a dočkat se vyústění děje. Opravdu to stojí za to!

MAU256

Tak tohle byla jízda. První část se mi líbila. Druhou část jsem Layanu nenáviděla, měla jsem chuť přestat číst, ale každá knížka, ať je sebehorší má právo na přečtení až do konce. Bože ještě že jsem četla dál, protože třetí díl mě dostal. Obdivuji Layanu, za to, jak se postavila k problému u muže, kterého miluje, nebylo to vůbec snadné. Doporučuji si knížku přečíst, nenechat se odradit a číst až do konce.

"Budu vším, čím byl on". Zavřu oči. Snažím se uklidnit své srdce, než je zase otevřu. A jakmile to udělám, dívá se mi přímo do nich. "Ty jsi všechno, co potřebuji, Brante".

Mirin1349

Od autorky jsem předtím četla Ghostwritera, který se mi moc líbil a nalákal mě tak na další autorčinu tvorbu. Bohužel jsem nepátrala důkladně a čekala jsem podobný styl psaní i v případě Černých lží. Moje chyba, obálka mě mohla trknout. Eroticky zaměřená literatura mě nebaví, tudíž první polovina mě moc nezaujala. Druhá část a obzvlášť závěr byly značně přitažené za vlasy a nelogičnost z toho jen stříkala. Na druhou stranu když ale přimhouřím obě oči, tak už ta druhá část aspoň měla spád a nečetla se úplně špatně. Účel knihy je pobavit a tahle to splnila obstojně.