Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 484 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

knihomolkaL
02.12.2020 4 z 5

Vzrušující, napínavé, velice příjemné oddechové počtení.

annes
27.11.2020 2 z 5

Nemám ráda knihy se spoustou sexu...nicméně zápletka byla opravdu zajímavá a toho si velmi cením. Nedávno jsem viděla zajímavý film na téma této poruchy a musím říct, že bych asi nezvládla být s někým takovým v kontaktu. Musí to být dost náročné.
S ubráním erotických pasáží by asi přibylo víc hvězd, ale bohužel...

Arsi007
25.11.2020 3 z 5

Zápletku odhalíte poměrně snadno někdy začátkem poslední třetiny knihy. A to je docela brzo, protože pak už vás to prostě nebaví, protože je vše vyzrazeno a vy nemáte motivaci knihu dočíst. Já už ke konci přeskakovala. První část knihy byla zase dost nudná. Takže vás ve finále baví tak necelá třetina a to je zoufale málo. A erotické scény? Mám už v tomto žánru načteno dost a tohle byl trapas.

IG: @hanybooks

ManitraM
08.11.2020 2 z 5

Tuhle knihu mi v knihovně vybrala dcera (2 roky), vzala jsem si ji, jen abych jí udělala radost, a byl to opravdu velký přehmat. Už od první kapitoly jsem věděla, že to pro mě budou muka, ale nikdy neodkládám knihu nedočtenou. Přečíst něco takového mi trvalo opravdu hodně dlouho, ale naštěstí to zachránila poslední část, kterou jsem už "zhltla" během jednoho dne - bylo to to jediné, co na té knize stojí za nějakou hvězdičku...

be_pa
04.10.2020 5 z 5

Pořád jsem se nemohla začíst. Hlavní hrdinka mi neseděla. Četla jsem dál hlavně kvůli Tajemství. Ale po jeho odhalení jsem se už nedokázala od knížky odtrhnout. Počet hvězd je hl. za tuhle část.

Maruš.D
19.09.2020 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala. Za mě naprosto úžasný příběh, který měl takovou hloubku, že z toho snad týden nebudu spát. Jsem ráda, za šťastný konec!
První jsem si myslela, že to bude docela bobost, jelikož jsem ničemu nerozumněla a Layana mi vážně neseděla. Postupem času jsem začala přemýšlet nad zápletkou. Zvážila jsem Bipolární poruchu, se kterou jsem se už v knihách setkala, ale chování postav tomu vůbec nenasvědčovalo. S novou a novou kapitolou jsem byla více zmatená. Při odhalení Tajemství, všechno nabralo jiný spád a já konečně pochopila. Nepřijde mo, že by kniha nebyla propracovaná, nebo nedotažená. Já si čtení užila na 100% a zase se něco nového přiučila.

Vendulik
19.08.2020 5 z 5

Zajímavý příběh. Kniha se mi líbíla. Je velice čtivě napsaná a dobře se čte. Jsem zvědám, jestli bude další pokračování. Konce tomu napovídal.

katerina3329
15.08.2020 4 z 5

Libila se mi.

Wabinka
25.07.2020 3 z 5

Vcelku zajímavý nápad s Leem a Bryantem,ale podle mě dost nevyužitý potenciál.Bylo tam hodně okatých nesrovnalostí,které nechci vypisovat,ať nespoileruji.Všechny čtyři hlavní postavy mohly být vypsané víc do hloubky,někdy zbytečně useknutý děj.Ale jinak byla kniha čtivá a zajímavá.

Terka18
12.07.2020 1 z 5

Knížka se mi nelíbila. Měla jsem jiné očekávání podle anotace. Dobrý nápad autorky, ale pro mě špatně a nezajímavě podaný.

LucyBooks
01.07.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila. Čekala jsem trochu něco jiného, ale právě to, jak byla k závěru jiná mě překvapilo. Kdyby byla delší, asi bych z ní už tak nadšená nebyla.
Líbil se mi její promyšlený příběh.

evineckY
29.06.2020 4 z 5

Musím říct, že ze začátku jsem uvažovala, že knihu odložím,ale pořád jsem si říkala,že je to jinak. Pak jsem kulila oči, jaké obrátky to nabralo... a už byl konec.Ten epilog nemá chybu, ale nečtěte ho dopředu. :-)

Kudík
10.06.2020 4 z 5

Jedná se o mé druhé setkání s autorkou, které je od "Hříchů z Hollywoodu" hodně jiné. Naštěstí nečtu předem komentáře, takže jsem vůbec netušila to, co se mi před polovinou knihy podařilo vydedukovat. Layana byla obdivuhodná, protože já bych to asi nezvládla. A nějak jsem se nemohla rozhodnout, zda jsem víc pro tým Brant nebo Lee. Co mě však překvapilo, byl epilog a informace ohledně Molly.

Petule5
18.04.2020 2 z 5

Jediné co mně přimělo dočíst tuto knihu je, že mi zavřeli knihovnu :D příběh byl takový nemastný, neslaný....už bych po ni znovu nesáhla.

rajcatko
10.04.2020 3 z 5

Šokující, ale ne ve spojení s erotikou. Ta byla spíše průměrná. Ale je to jedna z mála knih v této kategorii, co měla i dobrý příběh.

jinbr
09.04.2020 5 z 5

Dlužno říci, že knihy čtu normálně tak, jak se má, tedy od začátku do konce. Nesnáším lži a podvody, takže jsem asi v polovině nevydržela, přečetla jsem si konec a pak znovu dočetla od té poloviny do konce. Byl to určitě dobrý příběh, dobře vystupňovaný a také vymykající se běžnému schématu těchto romantických příběhů. Určitě stojí za to ho přečíst, úžasný příběh. Moc se mi líbil a obdivuji odvahu Layany. Super

Landora
31.03.2020 5 z 5

Zkraje lehce nuda, ale pak je to nářez...

Myška43
19.03.2020 5 z 5

Tahle kniha mě velice mile překvapila. Přiznám se, že než jsem zjistila, jak je to s tou nevěrou, Layana mi nebyla vůbec sympatická. Teď ji obdivuji. Je to úžasný, poutavý a vyjímečný příběh plný nečekaných zvratů. Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy. Takže za mě, mohu jen doporučit!!!!

JaTa
06.03.2020 3 z 5

Na rozdíl od většiny hodnotících, jsem z knihy v rozpacích. Nevěděla jsem, co mi na ní nesedí. Dočetla jsem jen ze zvědavosti.

Toledo
05.03.2020 5 z 5

Moc zajímavé čtení. Stejně jako ostatní tady, jsem byla cca v půlce knihy naštvaná, že nevím co se stalo a chtěla knihu odložit, ale jsem zvědavost mi to nedovolila :) téma opravdu unikátní a neotřelé a konec knihy jsem si užila.