Dívka z 6E

Dívka z 6E obálka knihy
Mé hodnocení:

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je přitažlivá mladá žena, která si na živobytí vydělává poskytováním virtuálního sexu na internetovém livechatu. U klientů je oblíbená a na svou finanční situaci si díky lukrativní práci rozhodně nemůže stěžovat. Ale Deanna ve skutečnosti není tou rozvernou slečnou, za kterou ji její online známosti považují. Už tři roky se nikoho nedotkla, už tři roky neopustila svůj byt. Už tři roky volí dobrovolné uvěznění a minimální kontakt s vnějším světem, protože jen tak dokáže ovládat nutkání, se kterým se musela naučit žít. Nutkání zabíjet. Temný erotický thriller začínající autorky, který čtenářům nabízí možnost nahlédnout do života i myšlenek ženy stižené zhoubnými vražednými touhami a současně poodhalit roušku obklopující výnosný a přesto mimo hranice branže téměř neznámý svět virtuálních erotických služeb, si získal mnoho příznivců po celém světě díky neotřelému ústřednímu tématu a čtivému stylu, jenž čtenáře vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221013/girl-in-6e-divka-z-6e-dif-221013.jpg 3.8186

Deanna Maddenová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Noxi

The Girl in 6E, 2013

Kniha Dívka z 6E

adelinka

Ja som si ani nepozrela žáner knihy, tak som myslela, že idem čítať niečo o mládeži, že to znamená číslo triedy :-). Až potom pozerám, že oha kde to som. Vedela som, že niečo také existuje, ale predstaviť som si to až tak nevedela. No a aby som teda moc neprezradila, tak v závere to prejde do tej detektívnej zápletky.

Myška43

,, Chci , abyste mávl kouzelnou hůlkou a udělal ze mě normálního člověka." ,,Nikdo není normální, všichni to jen předstírají."

Tuto knihu mám ve čtečce už dlouho a stále jsem četbu odkládala, protože má oproti jiným autorčiným počinům poměrně nízké hodnocení. Nechtěla jsem si kazit dojem ze své oblíbené autorky. Můj strach byl zcela zbytečný.

,,Ani nevím, co je vlastně tragičtější - že svoje selhání očekávám, nebo to, že se tolik bojím o úspěchu byť jenom snít."

Anotace dost jasně vystihuje o čem kniha pojednává, přesto na čtenáře čeká spousta překvapení. Z psychologického hlediska je kniha velmi zajímavá. Často jsem si kladla otázku, kde autorka našla inspiraci k napsání příběhu? Odkud čerpala informace pro svou knihu? Co z toho všeho může být reálné a co už je pouhá fantazie?

,, Naděje je nebezpečná. Naděje se může snadno stát tou uvolněnou nitkou, která rozpárá matérii lidské příčetnosti."

Doufám, že se budou překládat další knihy této autorky. Miluju její příběhy. Co kniha, to naprosto odlišné téma a zpracování. V jejím podání bych si přečetla jakoukoliv knihu, třeba i ,, Příručku pro kutily".

Miss.K
16.08.2020

Začátek dobrý pak je tak úsek kdy mě to moc nebavilo a ztrácela jsem se nakonec mě překvapila vše jsem pochopila a vlastně s toho byla velice zajímavá kniha která mě bavila.

anibeni
06.08.2020

Ač jsem ze začátku knihy byla poněkud v rozpacích, děj knihy mě strhnul a já se od čtení nedokázala odtrhnout. To, co začíná jako perverzní "předvádění se" před kamerou se rychle změní v hon za záhranu... a je jedno, zda se jedná o záchranu malé dívky, nebo záchranu samotné Deanny... Fandíte totiž najednou všem, kdo potřebují být zachráněni..

PetraBery
17.07.2020

Celkem čtivá kniha, pro mne nové informace ohledně virtuálního sexu na live chatu. Hrdinka Deanna mi seděla, jen jsem měla problém s uvěřitelností jejích vražedných choutek. Ale jako vymyšlený příběh fajn, dobře se četlo.

Nuttelka
11.02.2020

Jelikož Černé lži byly super, těšila jsem se i na tuto knihu, ale teda běda... Do půlky jsem se nudila, pořád jsem čekala, kdy se začne něco dít, dost přitažené za vlasy, proměna na jeden den v Brutální Nikitu, ale Jeremy dodal plusové body. Ale jak autorka píše, knihu buď milujete nebo nesnášíte, já jsem tedy neutral.
Ale neodradí mě to od toho, abych si přečetla další její počin Hříchy Hollywoodu.

ivana02
05.10.2019

Kdysi jsem o knížce někde četla pozitivní hodnocení, a když jsem ji objevila v Levných knihách, koupila jsem si ji. Což je v mém případě výjimka. Když jsem si přečetla, že je to erotický román, trošku mě to zarazilo, ty moc nečtu. Ale tady erotika měla své místo - hlavní hrdinka si vydělává virtuálním sexem přes internet. I to bylo pro mne zajímavé, o této profesi jsem ani netušila. Co se týče práce, nemá moc na výběr, protože nechce/nemůže vycházet ven. V druhé půlce se z knihy stane thriller, resp. se to tak lehce překlene. Název trošku mate - 6E zní jako označení třídy, ale tady je to číslo bytu.

milisek21
07.12.2018