Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 484 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

Pavcas76
10.12.2021 4 z 5

Knížka mě docela překvapila, byla jsem napnutá jak se to vyvrbí a líbila se mi nakonec moc.
Hlavní hrdinka Lyana se zamiluje do dvou chlapů najednou. Brant je nádhernej, geniální a miliardář, co jí snese modrý z nebe, Lee zase neskutečně sexy bezstarostnej floutek, o kterýho musí bojovat a nic jí nedá zadarmo, ale o to víc ji to k němu táhne. Pak je tu samozřejmě tuna sexu na obou stranách a čekáte, že z toho brzo bude velkej průšvih,protože oba pánové mají podezření, že nejsou jediní a hodlají o svou lásku bojovat. No a nakonec dojde k nevyhnutelnému, bude si muset vybrat. Jenže tady přijde ten šok.

georginaa
16.11.2021 2 z 5

Tak pro mě se tato kniha dostala do průměrného hodnocení. První polovinu příběhu jsem se nedokázala soustředit, nebavilo mě to, docela to bylo nudné. Dokud ovšem nepotkala v druhé části Lea. To už bylo více napínavější. Jenže u toho všeho zůstalo. Nic víc se neudálo, co by mě pohltilo a tak kniha zůstane v zapomnění. K této knize se určitě nevrátím a možná zkusím od této autorky jiné dílo, třeba pro mě bude více zábavnější, uvidím.

Evule114
22.10.2021 3 z 5

Moc jsem se těšila, až si knížku přečtu, ale za mě první polovina byla pro mě docela nezáživná, tak nějak chaotická a chtěla jsem jí odložit. Nakonec jsem se přemohla a četla dál. Druhá polovina byla pro mě o mnoho lepší a konec to vylepšil. Ale rozhodně se k ní nevrátím, i když řeší dost vážné téma. Souhlasím s Lofdou, knížce rozhodně chybí rozvinutý potenciál.

Lofda
02.10.2021 2 z 5

Tak nevím, spousta nadšených komentářů..?! A já ještě pořád přemýšlím, kde se stala chyba, protože já jsem četla a dočetla vlastně jen proto, abych na konci byla zklamaná. První dvě části mi Lyana opravdu hodně lezla na nervy, což jsem jí ale záhy i odpustila. Poté jsem rozlouskla ono Tajemství a Páni, to je něco, s tím jsem se ješte nesetkala! Příběh nabral spád.. Ale pak vše vyšumělo do ztracena. Ubrat 2/3 sexu a rozvinout potenciál, který tam rozhodně byl. No nic, kniha dlouho čekala na přečtení, mám splněno, ale jestli se v budoucnu k autorce vrátím a zkusím si od ní přečíst něco dalšího, tím si teď vůbec nejsem jistá.

Raislin
07.09.2021 5 z 5

Tak to byl ale příběh!!! V první části jsem si říkala zda přijde nějaké wau a ono přišlo! Kniha je skvěle napsaná. Mělo to náboj i jiskru. Přesně takhle si představuji skvělý román. Takže za mě jednoznačně stojí za přečtení!

kacenka6144
02.09.2021 5 z 5

Od téhle autorky je to moje první knížka. Podle anotace jsem si nedovedla představit, co mě vlastně čeká - příběh s překvapivým rozuzlením. Mrknu se i po dalších autorčiných knížkách.

suzanne1997
28.08.2021 4 z 5

Nepředvídatelný román s ještě nepředvídatelnější zápletkou. Zpočátku táhnoucí se děj se po bodu zlomu promění v něco, co nelze opustit do poslední stránky. Každá postava má v tomto příběhu své místo, a i když možná místy polezou na nervy, ve výsledku jsou skvělé. V příběhu existuje jedno místo, které čtenáře zmate a přivede na správnou myšlenku zároveň, všechno se točí kolem hlavních hrdinů a propletence jejich vztahů. Tím, že Layna podvádí Lea s Braynem a Brayna s Leem, podvádí ve výsledku nejvíc sama sebe. Brilantně napsaný příběh, který nebýt těch skoků v čase by byl dokonalý.

Misshell1
16.08.2021 5 z 5

Jak už někdo psal...hlavní hrdinka...říkám tvl nefoukana bohatá nána, pak Lee a nakonec zápletka. Dobře napsáno, čtivě,do poslední chvíle nevíte...

pollyn
11.08.2021 4 z 5

PECKA! Ještě se mi nestalo, aby se mi hlavní hrdinka nejdřív hnusila, pak abych ji nenáviděla a nakonec ji milovala.
Vydržte se čtením aspoň do půlky a až vám TO dojde, budete čumět jak tele na vrata. Fakt.

Marco547
29.07.2021

Super, velice zajímavý příběh

Radka1727
16.07.2021 4 z 5

Zajímavá zápletka... čekala jsem klasickou romanťárnu, ale po tom co se objevil Lee bylo jasné, že to bude tak trochu jinej "level".

DanSha
11.07.2021 4 z 5

Zápletka byla skvělá. Vnímala jsem drobné nápovědy a podstatu onoho "tajemství" jsem odtušila chvíli před jeho velkým odhalením. Layana si zaslouží obdiv za to, jak se k situaci postavila, a jsem moc ráda, že se snový Brant dočkal svého šťastného konce - rozhodně si ho zasloužil. Nicméně by se z tohoto tématu dalo vymáčknout mnohem víc. Jillian má určitě ještě pár es v rukávu...... pokračování prosím??? :)

adela2230
10.07.2021 3 z 5

Některé části byly fajn, ale ovšem není to úplně hodnotné čtení. Dost se to táhne a točí stále okolo tajemství. Po tom co se tajemství odhalí kniha dostane spád a je to ucházející konec.

alekis
25.06.2021 3 z 5

Miluje dva muže a ani jednoho se nedokáže vzdát... A ani jeden se nechce vzdát jí... Jak jenom tohle skončí?

Čeho je moc, toho je příliš. Kdyby člověk jedl celý den pouze sladkosti, tak se mu nadlouho zprotiví. Asi 60% této knihy, hlavně ze začátku, totiž tvoří podrobné popisy sexuálních prožitků, a to je myslím až až dost. Puritánka nejsem, naopak, žádné knize neublíží, když je v ní třeba jen naznačen, přiblížen nějaký milostný vztah a sem tam neuškodí i sladké erotično. Ovšem... atd.
Knihu zachraňuje to Tajemství... o kterém se dozvíme podrobnosti až o něco později. Na toto téma jsem viděla jeden už starší film, ale protože nechci ani omylem prozrazovat, o co se jedná, neuvedu ani název, ani jméno velmi známého režiséra (pozor - prozrazeno v Diskuzi). Každopádně, ve filmu je to Tajemství - podle mého - velmi dobře zpracováno.
Pominu-li přemíru erotiky, téma knihy bylo zajímavé a styl psaní autorky mi vyhovoval. Myslím ale, že mohla z námětu vytěžit mnohem víc. Škoda.

P. S. Nedoporučuji číst komentáře, v mnohých je totiž to Tajemství vyslepičeno...

Jita160
22.06.2021 5 z 5

Díky Myšce43,která na tuto knížku upozornila a evineckY ,která mě k ní dopomohla jsem neváhala a pustila se do ní.
Tento kniha mě naprosto rozbila nic podobného jsem ještě nečetla a vzalo mě to dech.Nepředvídatelný, úžasný napínavý,sexem nabitý příběh.Mohla jsem si domýšlet jak to je,ale ani v mých nejdivočejších představách jsem byla úplně mimo.
Nechci vůbec nic prozrazovat jen jediné,neváhejte a přečtěte si Černé lži.
Vášnivé čtenářky moc vám děkuji,že tu jste a píšete recenze.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!

Zlatovlas
22.06.2021 5 z 5

Tak tohle mě bavilo. Ani jedna stránka, která by mi přišla zbytečná nebo mě nudila, a to se mi hodně dlouho nestalo.
Oceňuju hlavně to, že nešlo jen o nic neříkající knížku narvanou sexem, kterých jsou stovky. Problematika duševních poruch je sice komplikovaný téma, ale zpracování se mi líbilo a udělalo z toho fakt zajímavý počtení.
Za mě jo, doporučuju!

ivana1924
30.12.2020 3 z 5

Nenadchla, neurazila.

lucie.dc
11.12.2020 3 z 5

Vzhledem ke komentarum nize mi bylo hned jasne, o co pujde a text tomu taky od zacatku nasvedcoval. Takze zadne prekvapeni se nekonalo, ani wow. Muj salek kavy to taky neni, sex - kvantita na ukor kvality... Lana me casto iritovala svym chovanim. Tema to neni zle, jen bych se poohlidla po nejakem lepsim zpracovani.

petraLI
09.12.2020 2 z 5

Není to úplně šálek mé kávy. Knihu jsem dočetla, ale tuto spisovatelku už nebudu vyhledávat.

andrea7191
07.12.2020 4 z 5

Musím říct, že ze začátku jsem knihu číst nechtěla, měla jsem pocit, že se bude jednat o podobný styl 50 odstínů, ale.... potom přišel jakýsi zlom a mě to začalo bavit. Když jsem zjistila, jak se věci mají, začalo mi to dávat smysl.