Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 484 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

Lilit15
04.03.2020 5 z 5

Ani nevím jak začít. Upřímně takhle kniha je jedno velké překvapení. Jsem ráda, že jsem to nevzdala, protože věřte nebo ne chtěla jsem to udělat. mám ráda klišé,ale pořád dokola fakt ne. Ale pozor tohle bylo jine nejen erotické, ale i fascinující. Nechápala jsem proč je hlavní hrdinka zla poprvé v životě jsem milovala, nesnášela a zase milovala hlavní hrdinku. Jaké je to tajemství? A proč mi ho kruci pořád nechtějí prozdradit? Nad tím jsem si lámala hlavu. Nechtěla jsem to vzdát, říkala jsem si, že zjistím, co je to za tajemstvím a podle toho se rozhodnu zda ta knížka stojí za to, ale věřte, že jakmile jsem se to dozvěděla nemohla jsem se odtrhnout bylo to naprosto fascinující a děsivé zároveň a tak jsem se rozhodla, že o této knížce napíšu svůj vlastní názor, svůj vlastní komentář(samozřejmě je to takový sloh jak jinak xdd). Super kniha :)

Devorah
10.02.2020 4 z 5

Černé lži dokáží čtenáře příjemně překvapit. Ze začátku lákají na erotickou atmosféru, která se z každou další stránkou mění v thriller a erotično pomalu přechází v napětí a pochyby.
Layana je dcerou zbohatlíků, která má díky penězům vše, nač pomyslí. A pak potká JEHO, Bryanta, génia s miliardami na kontě a začne erotická love story. V podstatě klišé, ale dobře napsané. Autorka popisuje erotické scény s citem a vkusem. Ano, přiznejme si, hemží se to tady krásnými nahými těly, kopulujícími na různých místech, v různých pozicích, ale popisy nevyznívají směšně jako v jiných – podobně laděných – titulech. A pak přichází jedna dobře mířená na solar plexus, kdy již sexuální touha nehraje prim a ke slovu se tak hlásí psychická traumata z dětství a před námi se pomalu otevírá 13. komnata jednoho z hlavních hrdinů.

svanta
08.02.2020 5 z 5

Ta se čte sama! Konečně kniha, tohoto žánru, kde došlo k zvratu, který jsem nečekala.

LuciezOstravy
29.01.2020 5 z 5

Erotické romány nečtu, ale díky jejímu vysokému hodnocení zde na Databázi knih jsem si ji zařadila do ČV 2020 - kniha autora, od kterého jsem ještě nic nečetla. Neměla jsem žádné očekávání a byla jsem mile překvapena. Jo, občas tam toho sexu bylo moc, ale celkový příběh mě fakt zaujal. Zprvu nepochopitelné chování hlavní hrdinky začalo dávat smysl s přibývajícími stránkami a vše do sebe skvěle zapadalo. Inteligentní zápletka zabalená do erotického obalu a nad tím vším stojí láska.

majinka
30.11.2019 5 z 5

Čekala jsem klasickou erotiku, ale tahle kniha mě vážně překvapila. Byla jsem napnutá až do konce, co je jeho tajemství a nakonec jak to vše dopadne. Krásně se mi četla.

PetraBery
08.11.2019 4 z 5

Od knihy jsem toho moc nečekala, ale bylo to fajn… Jako jasně, bohatá Layana, miliardářský Brant a živočišný Lee. Dle anotace klasický trojúhelník, ale ono je to všechno jinak. Uvěřitelná zápletka knize dala hodnotu k zamyšlení. Pokud chcete erotický román se zajímavým tajemstvím, klidně po knize sáhněte.

Martina1988
04.11.2019 5 z 5

Úžasný počin tejto autorky. Kniha sa doslova čítala sama, v napätí som očakávala to hlavné rozuzlenie, o čo tam sakra vlastne išlo. Možno to chovanie hlavnej hrdinky občas zadrhávalo, ale o tom to je. Každá sme iná a každá by konala ináč. Btw, kniha super :)

Monni
02.11.2019 5 z 5

Tato kniha bylo prostě pecka... Nemám jí snad co vytknout, kromě občasného chování hlavní hrdinky, která mi svým rozmazleným chováním občas lezla na nervy, ale i tak musím říct, že to bylo super. Něco jsem sice tušila, ale prostě to bylo wow a nevím jak jinak to vyjádřit. Jsem nadšená.

janina66
24.08.2019 5 z 5

Moc zajímavá kniha. Čtivé a nečekané rozuzlení.

jani.ruzicko
14.08.2019 4 z 5

Ta myšlenka toho příběhu má velký potenciál. Zápletka byla vlastně hrozně super a hlavně za to dávám 4*. Vůbec by mě nenapadlo, že Brant a Lee mají něco společného..
Je jen velká škoda, že cca 60% knížky se vlastně nic moc neděje a pomalu se musíte ke čtení nutit a jen zuby nehty čekáte na to WOW, které díkybohu přijde. =)
S touto nemocí jsem se setkala poprvé a určitě mě to donutí, si o ní něco přečíst.

Takže se doporučuji nevzdávat a dočíst až do konce =)

Ewwe
27.07.2019 5 z 5

Tak tohle byla moc fajn kniha. Sice jsem se v tom ze začátku docela ztrácela, ale potom to mělo rychlý spád. V půlce knihy jsem si říkala, co to má sakra být, když tam autorka vložila tu zápletku a hlavní hrdinka mi přišla strašně sobecká. Jenže, pak to vše začalo do sebe zapadat a jeden velký otazník už dával smysl.

genikuxik
17.07.2019 5 z 5

Jakože wow! Tak takovou zápletku u tohoto typu knížky jsem nečekala...celou knížku jsem zhltla během jednoho dne a doporučuji všem, kteří mají rádi tento typ literatury

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Tato kniha se povedla, zajímavý příběh, nečekané zvraty ... co na tom,že čtenář díky náznakům prokoukne pointu příběhu dříve, než autorka zamýšlela.

Lee7
09.04.2019 4 z 5

Tak jo, do půlky to bylo pěkně napínavé, co se bude dít. Po většinu náznacích jsem zjsitila o co jde a kniha měla rychlý spád a zakončení zvláštní.. no za zajímavost a děj dávám hvězdičku více.

Coucouha
29.03.2019 2 z 5

První polovina knihy mi připadala zajímavá...až do jistého zlomového okamžiku, což nebudu vypisovat, abych nespoilerovala. Každopádně pak už to bylo tak přitažené za vlasy...a jen se to stupňovalo a stupňovalo.
Nejsem vyloženě zklamaná, ale ani bych tuto knihu nedoporučovala.

vivula
09.01.2019 5 z 5

Od téhle knížky jsem nečekala nic zvláštního. Sáhla jsem po ní ze zvědavosti, protože tenhle žánr jsem znala jen ve zpracování od Christiny Lauren a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Zápletka, která se v knížce odehrává pro mě byla nečekaná a nepředvídatelná. Jasně, je to samá pr*ačka, ale za mě s hodně zajímavým přesahem.

cukrovka
27.11.2018 3 z 5

Tak ten začátek mě moc nezaujal. Až konec mě nenechal odejít od knihy. Také mě donutil něco si o disociační poruše přečíst.

Serky
02.08.2018 5 z 5

Nenechá vás v klidu.

SilviaKovacikov
26.06.2018 3 z 5

Táto kniha je nevydarenou kópiou trilógie Závislí. Po prečítaní prvých strán som nevedela, či sa smiať, alebo či mám tento príbeh považovať za plagiát. Ešte aj meno hlavnej hrdinky "Layana", je podobné menu hrdinky zo spomínanej trilógie (Alayna). Tiež išlo o neodhalené tajomstvo miliardára, o ženu - priateľku či sestru, ktorá sa dotyčnú najprv snažila odohnať, potom jej pomáhala a potom sa ukázala ako nepriateľ. Navlas identický príbeh, plný sexu, s tým rozdielom, že Čierne klamstvá je podstatne menej čítava, ako "Závislí...". Záver knihy a rozuzlenie celého tajomstva vylepšil môj celkový obraz, no ostáva pre mňa záhadou, prečo autorka tak okato napodobnila iný príbeh. A možno to bolo opačne. Každopádne, toto je tá slabšia verzia dvoch rovnakých príbehov.

sarekaslukova
26.02.2018 4 z 5

Myslela jsem si že vím do čeho jdu, nejdřív jsem si říkala jaká je kráva, že mu tak ublížuje a vodí za nos, nechápala jsem proč si ho nechce vzít. A pak přišla věta která mi odhalila pravdu, nejdřív jsem se hrozně smála co to je za blbost taková trapná zápletka že autorka si nemohla vymyslet větší nesmysl, ale pak mě to každou další stránkou začalo více bavit a nemohla jsem se dočkat jak to dopadne, takže ve finále z toho byla pro mě celkem zajímavá knížka.