Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 484 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

Damienronnie
28.07.2016 5 z 5

Za mna plny počet hviezdičiek - výborná kniha

katka0304
20.07.2016 5 z 5

Po veeeľmi dlhom čase konečne kniha, ktorú som chcela začať čítať odznova hneď ako som ju dočítala :-)za mňa jedna z najlepších kníh!

makyna03
10.07.2016 5 z 5

Maximální spokojenost s touto knihou, velmi nečekaná zápletka
Ač jsem fandila Leeovi, přesto jsem s koncem spokojena :-)
Za mě 5*

Flegmatička
27.05.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka s nečekaným zvratem, díky kterému přehodnotíte všechny představy, co jste si o hlavních postavách utvořili. Nutno dočíst do konce, budete překvapení!!!

janesy
18.05.2016 3 z 5

Tak nevím...z knihy mám smíšené pocity..to jako fakt Layana nepoznala, že Lee je Brant? To jí zmátlo jeho oblečení a chování? A co podoba? Hmm připadá mi to trochu přitažené za vlasy a konec je moc cukrkandlový....

lectora13
11.05.2016 5 z 5

Knížky tohoto žánru jsou většinou na jedno brdo. Černé lži mě ale naprosto dostaly do kolen - takovou pointu jsem vůbec nečekala a musím uznat, že autorka to se čtenáři skoulela dokonale. Doporučuju!!!

Téra
29.04.2016 3 z 5

Další příklad knihy, kdy jsem díky komentářům zde, čekala pecku, velký nečekaný zvrat a pak jsem byla celkem zklamaná. Začátek celkem nijaký a nezáživný, vydržela jsem číst, jen díky tomu, že jsem teda očekávala to něco, co se konec konců dalo očekávat, takže nic nového pod sluncem. Druhá polovina knížky byla o něco lepší než začátek. Nakonec hodnotím knižku jako slabší průměr.

K-afe
08.04.2016 5 z 5

WAU, tako kniha mě hodně mile překvapila. Z běžného románu pro ženy s erotickým nádechem se stala napínavá knížka, kde hltáte každou stránku. Layana mě první dvě části přišla jako mrcha. Bohatá mrcha, co má od tatínka a maminka všechno a teď má ještě jednoho z nejbohatších mužů, hodného a pozorného - PROČ tedy musí mít i milence a proč za něj tak bojuje! A ještě se ospravedlňuje ... až se dozvíte Brantovo tajemství pochopíte proč mám oba muže ... Říkala jsem si: Co to tak bude? Že by byl Brant na ženy a muže a rozmazlená Layana to nemůže zkousnout, nebo že by se ji v baru pochlubil, že v dětství brutálně zabil svou platonickou lásku, protože neocenila, že pro ni sestavil počítač? ... A najedou BUM, tajemství bylo nám čtenářům prozrazeno a mě spadla čelit ... Tohle jsem nečekala! Z mrchy Layany se pro mě stala světice. To si prostě tuto knihu musíte přečíst! DOPORUČUJI vydržet až do 3. části knihy. A to že autorka na konci knihy napsala, že si musela situace trochu upravit než by byly ve skutečnosti mi vůbec nevadí, vždyť je to kniha.

FreshPatty
07.04.2016 4 z 5

Tak k téhle knize mám extra rozporuplné pocity.. Je fakt, že takový zvrat, ani děj jsem nečekala, ale jako nápad - klobouk dolů. Akorát si tedy nemůžu pomoct, ale Layana mi zase až tak sympatická nebyla, Brant byl takový průměrný, zato Lee, tak to byla teda jiná liga. Strašně jsem mu a Laně fandila a ona si pro nás spisovatelka vymyslí toto? První jsem zvažovala tři hvězdy, ale jelikož je příběh úplně jiný než ostatní knihy, zaslouží si, i díky Leemu, oprávněně čtvrtou hvězdičku. Doporučuji přečíst! :)

LilianaFalcon
05.04.2016 3 z 5

Četla jsem to anglicky a byla jsem strašně zklamaná. Všichni to vychvalovali do nebes, ale nějak mi to nesedlo...
Jen konec byl poměrně originální. Přijde mi, že autorka ten potenciál příběhu promarnila první půlkou knihy, která působila dost nudně.

adelaska
24.03.2016 3 z 5

Nenánorčné jednoduché čtení, po všech vraždách mi něco takového přišlo vhod. Samozřejmě tu musel být totální miliardář svalovec, který až na jednu věc "nečekaně",nemá žádnou chybičku, ale zápletka pro mě byla velkým překvapením. No, číst to už určitě nebudu, ale špatné to není. L

sun.from.ibiza
04.03.2016 4 z 5

Kdo by to byl řekl, že konec dokáže tak moc změnit pohled na celý děj :). Rozhodně stojí za přečtení.

luciefeix
22.02.2016 4 z 5

ze začátku klasická erotárna ale poté se objeví něco co vám nedá spát a vy musíte číst a držet si usta aby vám nespadla protoze tohle tajemství to je bomba ... Později už nejde o sex ale o příběh ....at se jde pan GRAY se svou dominancí vycpat ... tohle je teprve pořádná noční můra !!

mmmisulka.r
10.02.2016 4 z 5

Tak tohle byl emocionální masakr... Já já jsem tu knihu do určité chvíle nesnášela, jak jsem nesnášela jí a pak?? Jako, dlouho jsem nezažila takový zvrat. Musela jsem se vracet na tu stránku s velkým S, jestli jsem to opravdu pochopila dobře!

Sonula25
15.01.2016 5 z 5

Perfekní knížka. Ze začátku na mě hlavní hrdinka neudělala zrovna dobrý dojem. Připadala mi jako rozmazlená holka, která podvádí svého přítele, ale nakonec se vše vysvětlilo, což jsem opravdu nečekala. Druhá polovina knížky je prostě skvělá a hlavě Vás překvapí!! Velmi doporučuji!!

Lenka.Vílka
11.01.2016

Knihu jsem si chtěla přečíst kvůli jménu autorky. Děj samotný mě nezaujal a od jiného autora bych asi do knihy vůbec nešla. Neházím flintu do žita, protože Dívka z 6E byla skvělá kniha. Tahle ale nebyla. Snad mě další kniha od autorky opět nezklame. Nedočteno - nehodnoceno.

Verajs
28.12.2015 4 z 5

První dvě části knihy mě moc nenadchly. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická a Brant a Lee? Oba mi přišli zvláštní. A taky jsem čekala víc erotiky.
Ale strašně moc mě zajímalo Brantovo tajemství, takže třetí částí, kdy všechno vyšlo najevo, jsem byla unešená. Výborně propracované detaily a takový vývoj událostí a takové tajemství jsem nečekala. Po delší době kniha, kdy jsem nevěděla, jak to nakonec všechno dopadne.

Acquenta
25.12.2015 3 z 5

Noo..začátek byl dobrý, napínavý, v polovině knihy jsem již věděla, která bije, takže mě rozuzlení vůbec nepřekvapilo...a konec ? Ten mi přišel jako americká akční slátanina....kniha je průměr...

bosorka1044
20.11.2015 5 z 5

Není všechno takové, jaké se zdá být... Rozuzlení vám vyrazí dech. Hlavní hrdinka jako rozmazlená zbohatlická fuchtle? Nebo snad silná a odvážná žena, které rázem všechno odpustíte, protože pochopíte.... že všechno je vlastně jinak. Skvěle napsané, čtivé, napínavé až do překvapivého konce. Za mně zasloužených pět hvězdiček.

Mystera
19.11.2015 5 z 5

V tomto žánru je to rozhodně to NEJ, po čem můžete v knihkupectví sáhnout. Skvěle odvyprávěný příběh, naprosto nečekaný zvrat a pointa, která vás dostane do kolen. A věřte mi, takové vyústění děje rozhodně čekat nebudete. Přečetla jsem během dvou dnů a těším se na další knihy z pera Alessandry Torre. P.S. Konečně vím, co koupím kamarádkám k Vánocům! :-)