Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 459 105

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

ElikaS
29.01.2024 3 z 5

Romantické i erotické romány mám ráda, ale tenhle mě úplně nechytil. Nemohla jsem se nijak ztotožnit s postavami a vím, že mě knížka moc nebavila. Každopádně ji hodnotím s odstupem několika měsíců a pořádně si nemůžu vybavit žádnou výraznější scénu, to svědčí o tom, že mě knížka nijak neuchvátila a nenechala ve mě žádné zásadní emoce ani dojmy.

AnnieR.
21.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Tuto knihu jsem měla přečtenou za pár hodin. Rozhodně se četla dobře a u jedné ze zápletek jsem nemohla přestat číst. Jen škoda, že nás autorka nenapínala trochu déle.
Linka s Drewem mi přišla zbytečná.
Nathan byl blbec, od začátku skoro až do konce. Po tom všem, jak se k ní choval, bych si o něj ani kolo neopřela. Ani jsem si ho nedokázala oblíbit a Candy na tom nebyla o moc lépe, ale trochu byla.
Erotické scény se mi naopak líbily, byly hezky napsané.
Kniha byla pro mě takovým průměrem.

Cteme_s_Terkou
28.12.2023 2 z 5

Krásné dětství Candace Patersové, perfektní život středoškolačky, a pak i vysokoškolačky, skončil. Candy po něm zůstaly jen vyčerpané kreditní karty, které čekají, až je někdo splatí. Práce v obchodě s elektronikou jí rozhodně nevydělává tolik, kolik by potřebovala, aby pokryla splátky za všemožné úvěry, nájem za byt a péči o nemocného otce. Candace se proto uchýlí k práci tanečnice ve striptýzovém klubu, která jí vynáší mnohem více. Stále to však není tolik, aby si mohla žít jako v bavlnce. Svět se jí ale otočí vzhůru nohama, když se v jediném klubu ve městě, kde Candy pracuje, objeví bohatý Nathan Dumont, který jí jen za tanec na tyči nabídne 1000 dolarů. Nathan se vrací a tentokrát trvá na tom, aby s ním Candy odjela na hotel, kde jí po společně strávené noci nabídne 10000 dolarů, nebo smlouvu. Čeho se tato smlouva týká, a zda ji naše hlavní ženská protagonistka příjme, si ovšem budete muset přečíst vy sami, protože co by to jinak bylo za překvapení, že?

Na pozadí erotické knihy se odvíjí téměř krimi linka, která se v jistý okamžik propojí se zbytkem a vytvoří tak něco poměrně nečekaného. Musím osobně říct, že jsem důvod, který Nathana vedl k tomu, co udělal absolutně nečekala a upřímně mě dostal. Bylo to takové příjemné okořenění jejich „vztahu.“ Nicméně co také nutno říct – již skoro od začátku jsem tušila, jak skončí „vztah“ hlavních protagonistů. A to i-když se do celé situace začal ještě malinko míchat Drew. Zpětně ale musím říct, že jeho drobnou chvilku považuji spíše za snahu autorky vložit do natahovaného děje něco zajímavého. Osobně však musím konstatovat, že jsem svůj názor na to, jak celá kniha dopadne ani po této snaze o odchilku nezměnila. A kdyby zde tato scéna nebyla nejspíše by mi ani nechyběla. Několik kapitol před koncem jsem už byla trochu přehlcená erotickými scénami, které byly popisovány defacto pořád stejně.

Ála1968
19.11.2023 5 z 5

Krásná romanticko erotická kniha.Až do konce, přestože bylo jasné, jak to dopadne, jsem se nenudila

trynitrix
16.11.2023 3 z 5

Přečteno ale nevím co napsat mám z toho rozporuplné pocity byl to hulvát a ona pipina

TerapieKNIHOU
02.08.2023 2 z 5

(SPOILER) "I can do this. Life as a trophy wife? Piece of freaking cake."

U této knihy mě zaujala anotace a řekla jsem si, že by to mohlo být fajn oddechovka, má to však jedno velké ale... Erotické romány mě normálně baví a odpočinu si u nich, ale jáj bože... tenhle absolutně nebyl my cup of the tea.

Celkově bylo v příběhu hrozně moc věcí, co mě doslova praštily do očí a říkala jsem si: What the fuck?. Kámen úrazu byl i styl psaní autorky, kdy ženský pohled byl psán v ich-formě a můžský v er. Tohle střídání mě vždycky zaručeně rozhodilo.

Začátek byl hrozně utahaný a do příběhu jsem se pořádně nemohla začíst. Samotný děj se pořádně rozběhl až za polovinou, kdy se konečně začalo něco dít. Kniha si udržela moji pozornost hlavně ze zvědavosti...

Ale abych nebyla jen kritická - námět se mi jako takový líbil, nebyla to hned pohádka alá žili spolu šťastně až do smrti. Nicméně chyběl tomu ten drive.

Ve zkratce to byla taková jiná verze 50 odstínů šedi říznutá Pretty Woman. Candace - chudá holka, co se sotva protlouká životem a pracuje jako striptérka. Má sotva na zaplacení účtenek, natož aby se postarala o svého nemocného otce...a s touhle situací ji milerád pomůže boháč Nathan, který přitom sleduje vlastní zájmy a Candace bere jako prostředek k dosažení svým cílů. Ale jakých? A proč si vybral zrovna Candance?

Pasadenka
24.07.2023 3 z 5

Saša se tedy činí a přináší průvan do jinak poklidných vod lehkých romanťáren opepřených sexem. :o

Jako klobouk dolů. U čtení mě napadlo, že snad autorka nebude tak šílená, aby hlavní hrdinku uvrhla do tak prekérních situací. Ale opak byl pravdou. Toto podivné pokračování Pretty Woman (na které sama odkazuje), okořenila o Padesát odstínů. Leč na rozdíl od Any z padesáti odstínů, která si pana Kristiána omotala kolem prstu a přistřihla mu jeho dominantní křidélka, je zdejší Candace nadržená kuřbába, která čeká, až jí její dominant poníží, jako pořádnou lehkou děvu, kterou od začátku je, a podělí se o svých dva a dvacet centimetrů žhavé rozkoše. :o

A i když vždy oceňuji, když se autorka nebojí rozvířit vlny, tohle bylo opravdu moc. Prvně příběh postrádá romantickou linku. Resp. se o ni pokouší, ale hrubě nedostatečně. Hlavní hrdinka je dost nesympatická a je opravdu těžké fandit holce, která je de facto absolutně k ničemu. Tedy až na sex, že ano. A pak ještě jednu věc, ale nebudu prozrazovat tu důležitou tajemnou atmosféru. :D Ne, dělám si legraci, příběh je hodně slabý a v rámci žánru je tu docela dost sexu. No je smutné, že i takové Lady Fuckingham je příběhově i explicitně daleko poutavější inu to se pozná spisovatel, že ano. :)

Poslední věc, kterou u oddechové četby chci je, aby mi naskakovali myšlenky na domácí násilí. Vztah protagonistů byl silně nevyvážený a až, jak se dnes říká, dost toxický. A to nemluvě o tom, že Nathan zde dostal opravdu hodně málo místa a snad víc jej měl jeho penis, nežli on.

Závěr to trošku zachraňuje, no opět je až moc uspěchaný a celý příběh se bortí pod svojí dostatečně nerozvinutou kostrou, na kterou jsou navěšené sexuální scény.

Docela mě překvapuje, jak jiná je tato kniha. Ale rozhodně špatným směrem. Místo sladké romantické pohádky je čtenář svědkem opravdu podivného vztahu dvou nesympatických lidí. Škoda. 3 hvězdičky za odvahu, zkusit žánr posunout zas malinko jinam. Ale tentokrát se to nepovedlo. :/

5holek
03.07.2023 2 z 5

Hodně, hodně sexu a téma dosti omleté, ale zase co už tu nebylo stokrát.

wielka
17.06.2023 2 z 5

Cerne lzi ma zaujali, pri Divke z 6E som bola celkom v rozpakoch, co si vlastne o knihe mysliet. Hrichy Hollywoodu boli ok. Ale co si chcem mysliet o Smlouve na lasku, to vlastne vobec neviem. Je to v podstate uplne, ale uplne jednoducha zapletka, ktora sa da popisat zopar vetami, natahovana na 300 stran...

Barumic
30.04.2023 3 z 5

Zas tak uplna blbina to nebyla. Pribeh hodne pripominajici Pretty woman. Zajimava dejova linka, hodne sexu. V jedne chvili je dej dost napinavy, zahy ale prijde rozlusteni, takze nic narocneho.
Vylozene oddechove cteni.

Misshell1
31.03.2023 4 z 5

Trošku se asi budu lišit od komentářů zde, protože mě to přišlo jako dobrá kniha. Mělo to svižný dej, lásku, sex a napětí...toho tam bylo fakt dost...až do poloviny knihy vlastně nevíte, proč si Candace vybral...ani mi asi nevadilo to, že to vzala takhle hopem, protože jak se dočtete, tak kniha původně vznikala jako povídky o nich. Každopádně tohle asi opravdu není pro každého, je to trochu silnější :D

Silvisek
03.03.2023 2 z 5

Jako no nevim co na to opravdu napsat. Zacatek byl dost zajimavy, kdyz uz jsem byla skoro v pulce, tak me to docela zacalo stvat to chovani jeho. Pak uz skoro u konce me to zacalo bavit

Gabriela143
02.03.2023 3 z 5

...keby tam bolo menej sexu tak sa mi to páči viac, ale takto...

alzbeta2843
19.02.2023 3 z 5

Na začiatok musím povedať, že táto kniha nie je naozaj pre každého. Obsahuje naozaj drsné chovanie, pri ktorým sa mi rozum zastavoval a rozhodne to nemá nič s romantikou :D

Trochu som očakávala niečo iné, teda úplne iné. Na začiatok musím napísať, že kniha sa číta naozaj sama. Je pekne členená na časti a kapitoly sú veľmi krátke, takže to čitateľa drží v napätí, ako to bude pokračovať. K ďalším pozitívam by som poznamenala naozaj zaujímavu zápletku, ktorú som vôbec nečakala. K tým negatívam, by som dala určite, že občas mi prišli veľmi rušivé a zmätočné nejaké stránky príbehu. V jednu chvíľu som nevedela ani komu fandiť a sama som bola sklamaná, ako sa Candy rozhodovala. Na margo toho, viem že v dovetku autorka píše, že táto kniha bola pôvodne vydávana na časti a teda jej máme ospravedlniť, že môže pôsobiť rozpolcene, no ja som jej to odpustiť nevedela. Ďalším negatívom mi prišli hlavní hrdinovia, ktorým som neverila nič. Nechcem spochybňovať správanie hrdinky, lebo som sa nikdy neocitla v tej situácií, ale predsa len niektoré situácie mi už prišli cez čiaru. Oveľa viac sa mi páčíla poslená tretina knihy, kde už som si to užívala.

johana3160
25.01.2023 4 z 5

Kniha celkem usla. Velmi nekomplikovany pribeh, s hromadou sexu a jistou davkou romantiky. Oddechovka, ale nic vic.

Makyt
24.01.2023 3 z 5

(SPOILER) Klasické dovolenkové čtení. Má to děj, má to spád, má to sexuální scény. Suma sumárum za 4 hodiny bylo po. Jinak taková pohádka pro dospělé, jak se ze strip baru dostat přes kšeftík obcházející zákon až k "a byli spolu až na věky"

_Lucie_97
07.09.2022 2 z 5

Mám z knížky rozporuplné pocity. Přečetla jsem si velmi rychle a bavila mě, ale zpětně si uvedomuju, že ten příběh je ze všech stran přetažený za vlasy. Přesně proto pak mají lidi nepřesný představy o milosrdném životě! ale když toto vše prehlednu, tak příběh Candy a Nathana byl fajn, uvítala bych trochu více děje a příběhu a méně sexuálních scén. Každopádně zapletla mě velmi potěšila, protože tam byl super námět!

JanickaP
08.08.2022 3 z 5

Na ty rencenze,ktere jsem o knize cetla,tak musim rici, ze nebyla uplne tak nejhorsi. Jasne,jsou tam veci,ktere by normalni holka neudelala,ac by byla sebevic zamilovana nebo by zkratka mela alespon nejakou dustojnost. Ale hodnotim to prumerne, cte se dobre a dej utika.

Fidibus
08.08.2022 5 z 5

(SPOILER) SPOILER!
Moc pěkný námět - jak nalákat ženu, kterou miluju, na manželství s jinou. Akorát je to trochu divně napsané.
Dívce z pánského klubu nabídne tajemný hezký bohatý muž sňatek. Sex si spolu užívají, ale on se drží dál, protože ona mu má posloužit jako dvojí vějička. Obojí získá, ale nakonec zjistí, že se mýlil a lásce se nedá poroučet...

havrmoni
19.06.2022 3 z 5

Jako četlo se to dobře , takové.. no ...zajímavé. Celou dobu jsem si říkala kam až Nathan chce Candace dotlačit a co všechno si ona nechá líbit. To mě asi zajímalo nejvíce, protože bylo jasné jak to dopadne.

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985
2015  82%Černé lži
2021  73%Smlouva na lásku
2020  80%Hříchy Hollywoodu
2020  83%Ghostwriter
2014  74%Dívka z 6E

Kniha Smlouva na lásku je v