Černé lži

Černé lži https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252167/bmid_cerne-lzi-252167.jpg 4 484 137

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fantom Print , Mystery Press

Black Lies , 2015

trynitrix
13.11.2015 4 z 5

Tak tohle byla pecka i když jsem si řikala jak je Lana blbá (chvílema mě jako vytáčela) proč to dělá a pak bum ahaaaa proto :-D mno pěknej zvrat a nečekanej ale hned v daným okamžiku vám to dojde ani nemusí pořádně vyzradit to tajemství.
Jinak námět na knihu byl velice zajímavý.
Brant a Lee mnoo každý měl to svoje ;-)

xindl007
30.10.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila. Nevím kde přesně, ale někde v určitém momentu mi to došlo, co je tím tajemstvím, než ho Layana sama pak čtenářkám objasní. Zajímavý příběh, zaslouženě 5*

ciniminisek
18.10.2015 4 z 5

Titul Černé lži od autorky Alessandry Torre, která není v českých vodách příliš známá, doporučuji především ženám, které netouží pouze po krásných tělech potících se vzájemně na sobě, ale také po akčnosti, tajnůstkářství a životu, kde peníze vládnou světem.

anonim20
28.09.2015 5 z 5

Miluji tuto knihu ,moc jsem nečekala ,ale opak je pravdou .Ze začátku mi přišla kniha trochu zmatená ,ale ke konci se začíná vše vysvětlovat .Úžasná kniha ,četla jsem ji dvakrát a stejně neomrzí .

Blauny
28.09.2015 5 z 5

Čekala jsem romantický příběh a to také byl. Ale také měl "něco" navíc. Něco, co mě nutilo číst dál a dál, něco co se mi moc líbilo.

smartasan
28.09.2015 5 z 5

Také patřím k těm, které děj knihy velmi překvapil. Ale rozhodně v dobrém. Zaslouženě 5 hvězdiček!

Janičta
22.09.2015 3 z 5

3,5 hvězdy.
Nejdříve se mi příběh zbohatlické holčičky, které se nelíbí svět do kterého se narodila a tak v 25ti získá přístup ke svému svěřeneckému fondu a šťastně vyrazí žít "normální" život, moc nelíbil... to je tak ohrané klišé... Ale postupem času se příběh změní v celkem zajímavou oddechovku s překvapivým rozuzlením.
Takhle autorka nebude úplně marná a jsem zvědavá jestli jí u nás vyjde ještě nějaké dílo.

Beni
26.08.2015 4 z 5

Tahle kniha mne naprosto překvapila. Nejdříve jsem se nemohla vůbec začíst, hlavní hrdinka mi přišla naprosto zvrácená, snad i povrchní.
*MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY*
Jaké to on musel mít tajemství, že odmítne několik nabídek k sňatku a navíc spí s jiným chlapem? A pak to přišlo. Jako čistá rána z nebe. Prostě BUM!!! Od třetí části mne kniha začala bavit. Hlavní hrdinku jsem už nepovažovala za takovou potvoru. Naprosto mě překvapila, jak silná musela být, aby si udržela muže, kterého miluje. Vážně všem moc doporučuji si knihu přečíst :-)

Petra28
18.08.2015 5 z 5

Mě se líbilo moc ... musím přiznat, že rozuzlení mě dostalo ... to jsem nečekala.
A tak nějak překvapení v knížkách v poslední době moc nenacházím .. tak proto ta pátá hvězdička.

JanaDor
30.07.2015 4 z 5

Pokud máte chuť na něco jemně sladkého se zajímavou zápletkou s přirozeně vykreslenými postavami a čtivým stylem, tak s touto knihou chybu neuděláte. Není to bombastické, ale originálně nápadité.Na pět hvězdiček ji chybí strhující styl. Nevím jak vy, ale já byla vždy se dvojkou spokojená.

SindyEM
29.07.2015 5 z 5

Román nesie označenie: erotický thriller, ale na mňa to ani ako thriller, ani ako veľká eroťárna nepôsobilo. Bolo to niečo iné,svojím spôsobom krásne a šialene romantické. Konečne niečo nápadité a dobre napísané - nijak zložito, ale všade treba hľadať skryté významy, čítať poriadne a pozorne, aby vám nejaká maličkosť, ktorá na konci zapadne krásne do skladačky, neunikla. Už len za nápad, a premyslenosť príbehu som dala 5 *, hoci mala kniha po dejovej stránke aj svoje slabšie miesta.

P.ary
28.07.2015 4 z 5

Tuhle knížku jsem ze začátku chtěla odložit tolikrát, že se to ani nedá spočítat. Layana mi přišla, že se chová jako zbohatlická nána... Jsem ráda, že jsem to neudělala a dočetla... pochopila jsem proč :-)
Takže nakonec to vlastně nebylo tak špatný, jak jsem si myslela :-) :-) :-)

LilliBell
23.07.2015 5 z 5

Veľmi dobrá kniha. Konečne zasa kniha, kde vopred nebudete vedieť, čo sa bude diať v ďalšej kapitole. Pútavé čítanie.. nemôžete sa prinútiť odložiť knihu, pokým nie je prečítaná.

aja2605
21.07.2015 5 z 5

Skvěle napsaná kniha,krásný příběh.. Doporučuji

EvaSupovic
21.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha :-D Rozhodně nevšední námět. Kniha se v podstatě četla sama a bez přestávky, nešlo se odtrhnout :-D

red_me93
10.07.2015 3 z 5

Nenáročná, oddechová knížka přímo stvořená na letní dovolenou....musím říct, že jsem přemýšlela o mnoha variantách Brantova tajemství, ale nakonec sem byla opravdu překvapená,
věřila jsem něčemu, co bylo nakonec úplně jinak........a Lee? ach :D :)

trudoš
28.06.2015 4 z 5

Milostná erotická romance se vším všudy, takový Sex ve městě pro pokročilé. Jen bez humoru, bohužel. Co se sexuálních scén týče, je jich přesně tolik, kolik jsem čekal a žádná harlekýnská umírněnost jako v Padesáti odstínech šedi. Alessandra Torre se s tím nepáře a ve většině případů do toho jde natvrdo. Drobnou slabinou je, že příliš nevyniká smyslnou fantazií, takže většina výstupů je dost podobná a mění se jen kulisy, rychlost a intenzita.
Vzhledem k tomu, že jsem od začátku přistoupil na hru nenáročného lechtivého čtiva, nemohu říci, že by mě zápletka nějak urazila nebo ohromila. Jednoduše zlatá střední cesta tradičního milostného trojúhelníku, jen posazená o zajímavý level jinam. Oceňuji, že autorka dala od začátku jasně najevo, o co jí půjde a román tak nezahlcují zbytečné odbočky mimo. Na dvou stech osmdesáti stranách rozehrává uzavřený příběh, který by jiným spisovatelům vystačil minimálně na trilogii. Jasně, není to žádný Henry Miller, ale to jsem ani nechtěl, ani nečekal.