Hříchy Hollywoodu

NE VŠECHNY PROTIKLADY BY SE MĚLY PŘITAHOVAT… Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné postele do druhé a město Los Angeles se musí mít na pozoru. Summer Jenkinsová je děvče z malého městečka Quincy ve státě Georgia. Summer umí dobře vařit, v posledním ročníku na střední ji zvolili za nejkamarádštější holku školy, ale pak přišlo fiasko se svatbou… Tihle dva pocházejí ze dvou naprosto odlišných světů a jejich životy se nikdy neměly protnout. Pak si Cole přečte knihu o městečku, v němž žijí šťastlivci, kteří vydělali jmění na akciích Coca-Coly. O šest měsíců později už vystupuje ze soukromého tryskáče na prašném letišti v Quincy a spolu s ním přichází i Hollywood a jeho hříchy. Summer od začátku ví, že s Colem budou jen problémy. Jak pro jejich město, tak i pro ni samotnou. Protože ne všechny protiklady by se měly přitahovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419931/big_hrichy-hollywoodu-8cT-419931.jpg 4.1218

Vydáno: , Mystery Press

Hollywood Dirt, 2015

Kniha Hříchy Hollywoodu

Raislin
dnes

Kniha je milá, hezky se čte. Příběh předvídatelný od začátku. Takova "pohádka" pro romantické duše. Jiné knihy od autorky se mi líbí víc.

pollyn

Moc se mi líbila její hrdost. Byla ohromná hrdinka :)

Jita160

Pro mě hlavní hrdina Koky kohout. Zaujalo vás to?
Kdo potřebuje milý nenáročný příběh dvou rozdílných lidí,které spojil film tak neváhejte.
Sumer velmi chytrá a neústupná žena, které se předsvatebni hostina změnila v peklo,shání prostředky aby zapomněla a ujela vzpomínkám.
Cole jak jinak než bohaty a arogantní blbec,který si myslí že má vše...peníze,slavu a krásnou ženu.Ouha i tací se mohou spléct.
Moc jsem se bavila, doporučuji.

lihate

"Láska znamená, že v někom naleznete druhou část svojí duše."

Co napsat... Faktem zůstává, že jsem očekávala naprosto něco jiného, a myslím, že hlavně kvůli tomu jsem se nemohla ze začátku začíst. Navíc mě zprvu dost zmátlo, že kapitoly, které nevypráví Summer jsou psané v er-formě, což jsem ještě u žádné jiné knihy nepotkala. Hned po několika kapitolách jsem ale pochopila, že to není jen o plytkém tlachání, ale že si oba nesou svou minulost s sebou a budou s ní chtě nechtě bojovat. Povedlo se mi začíst se a v druhé části knihy se mi nešlo odtrhnout. Přesto, že mě kniha nevystřelila z trenek, jsem se nenudila, zasmála se a celkově se mi příběh líbil. Energie a napětí mezi hlavními postavami, jejich uštěpačné a nadrzlé rozhovory a celkové prostředí filmu, prostě miluji.

„Trčím tady ve vyklizené oblasti s asistentem stojícím na stráži ve městě, do kterého už nepatřím, jdu pozdě na rozhovor se svojí manželkou a jejími právníky – kteří byli před pitomými šesti měsíci ještě mými právníky –, abychom projednali rozdělení života, ve kterém jsem byl docela šťastný. Normálnost je v Hollywoodu tak pokřivená jako dohody, které uzavíráme.“
„Žiješ tady, pracuješ v průmyslu. Ale nemusíš jím být.“

tereza1198

Ano, je to plné totálního klišé, ale já se bavila. Přesně takovou pohodovou, odpočinkovou knihu jsem potřebovala. Bohatý sexy herec a hubatá holka z Georgia. No jak by tohle mohlo dopadnout? Zajímavé jsou i vedlejší postavy.

Jurajovamaka

Pohodové čítanie pre milovníčky romantiky. Krásni a hrdí hlavní hrdinovia, atraktívny námet, detektívna zápletka, vplyv minulosti a samozrejme šťastný koniec. ✌

malazluta

Nudný a poměrně hloupý příběh...

jankka0s
10.12.2020

Takové plkání, prostoduchost a průhlednost příběhu od začátku do konce jsem už dlouho nečetla. Ani jako oddechovka se to nedá, protože to je neskutečně tupé, včetně krajně nesympaticky zpracované hlavní hrdinky, která má být asi něco jako žena vamp a přitom je to jen kr..va. Uf, nechápu to hodnocení zde.