Hříchy Hollywoodu

Hříchy Hollywoodu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419931/bmid_hrichy-hollywoodu-8cT-419931.jpg 4 335 83

NE VŠECHNY PROTIKLADY BY SE MĚLY PŘITAHOVAT… Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné postele do druhé a město Los Angeles se musí mít na pozoru. Summer Jenkinsová je děvče z malého městečka Quincy ve státě Georgia. Summer umí dobře vařit, v posledním ročníku na střední ji zvolili za nejkamarádštější holku školy, ale pak přišlo fiasko se svatbou… Tihle dva pocházejí ze dvou naprosto odlišných světů a jejich životy se nikdy neměly protnout. Pak si Cole přečte knihu o městečku, v němž žijí šťastlivci, kteří vydělali jmění na akciích Coca-Coly. O šest měsíců později už vystupuje ze soukromého tryskáče na prašném letišti v Quincy a spolu s ním přichází i Hollywood a jeho hříchy. Summer od začátku ví, že s Colem budou jen problémy. Jak pro jejich město, tak i pro ni samotnou. Protože ne všechny protiklady by se měly přitahovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mystery Press

Hollywood Dirt , 2015

Kešu1981
21.08.2020 5 z 5

Za uvítací dárek - Kokyho dávám plný počet. Tak skvěle sem se už dlouho nepobavila.

tittanie
19.08.2020

Na tuhle knížku jsem se moc těšila, ale musím říct, že jsem zklamaná. Postava Summer mi byla nesympatická. Jediné, co bylo pozitivní, je že kapitoly, byly krátké a tím pádem měla kniha spád. Je mi to líto, ale knihu jsem nedočetla.

katerina3329
12.08.2020 5 z 5

Odpočinkove čteni.

Simstr
11.08.2020 3 z 5

Četlo se dobře. Opravdu nenáročné čtení, nejlépe na léto. Takový průměr. Neurazí nenadchne.

Myška43
06.08.2020 5 z 5

Naprosto super kniha. Cole a Summer velice sympatický pár. Moc jsem jim lásku přála, po tom, co si oba zažili. Koky super originální domácí mazlíček. Autorka mě mile překvapila, jaký krásný a úsměvný příběh napsala.

Toledo
24.07.2020 3 z 5

Myslím, že by kniha mohla být klidně kratší, přislo mi to dost táhle. Trochu jsem tam postrádala nějaký zápletku, drama - pro mě to bylo dost plochý příběh bez jakéhokoli zvratu. Postavy sympatické, ale příběh a styl psaní průměr.

evineckY
30.06.2020 5 z 5

Roztomilé, vtipné, zamilované...Přečtěte si :-)

alzbeta4340
14.06.2020 5 z 5

Ideální moderní červená knihovna, čtení k odpočinku a vyčištění hlavy. Těžko tady najít nějaké chyby. Ústřední dvojice je sympatická, jejich vztah se logicky vyvíjí a vše doprovází jemný humor i milostné scény, které do příběhu dobře zapadají.
Každému, kdo u tohoto druhu literatury rád odpočívá, můžu určitě doporučit.

MartinaF
14.06.2020 4 z 5

Líbilo. Je to milé, odpočinkové, romantické, vtipné. Nemusela jsem přemýšlet, jestli to bude psychologické, dramatické, prostě jsem jenom vypnula a užívala si vyloženě letní čtení.

Nikola_
08.06.2020 5 z 5

Skvělá odpočinková kniha. Mohu doporučit.

jinbr
02.06.2020 5 z 5

Tohle je odpočinková kniha pro prázdninové nebo víkendové lenošení. Prosím nehledejte v tom nikdo žádné hlubokomyslné dílo. Mě tyhle knihy pozitivně vyladí moje duševní rozpoložení, a to je také jejich hlavní účel. Tak si neříkejte, že tohle zrovna by se stát nemohlo, protože tohle jsou pohádky pro dospělé. Tak je prosím tak také berme.
I když některé ty pohádky mohou být napsány fakt hrozně, ještě hůře přeloženy, tahle byla v pohodě. Až budu potřebovat uchlácholit tak si zase přečtu něco takového

Š.Ala
01.06.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Příběh nebyl nudný. Bavilo mě vzájemné hašteření mezi hlavními hrdiny. Jen ten konec mi přišel nějaký moc rychlý.

Alieen
23.05.2020 2 z 5

Já nevím. Knihu jsem koupila kvůli všem těm pozitivním ohlasům tady, ale zklamala mě. Obvykle mě kniha nedá spát, když ji mám rozečtenou, ale tato kniha mi byla vcelku ukradená. Příběh mě nenadchl, za srdce nechytil a absolutně nic ve mně z této knihy nezůstalo. Je mi celkem líto těch peněz za pevnou vazbu.

JanaDor
21.05.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem za dva dny. Kdybych nemusela do práce, tak i za jeden den a noc. Úžasně jsem se při ní bavila. Hlavní postavy mi byly sympatické a perfektně to mezi nimi jiskřilo. Na to, že je to erotický román, tak příběh byl dobrý a erotika vkusně zapadala do scén a nebylo jí moc. Působilo to na mě přirozeně, vtipně a normálně. Nebyla jsem si jistá, zdali mužská postava slavného herce Cola nebude namyšlená, ale nene. Jeho světáckost vyvažovala obyčejná žena Summer, které dělá největší radost vařit, lenošit doma a užívat si domácí pohody. Ale pozor, není to žádná domácí puťka. Umí si stát za svým názorem a nedá se zblbnout pozlátkem peněz či slávy.

Ketfl
18.05.2020 5 z 5

Kniha byla prostě super. Člověk se u ní pobavil, bylo to hezké a čtivé. Než jsem se nadála, byla jsem na konci. Za mě velká spokojenost.

happy19
18.05.2020 5 z 5

Byla hravá,vtipná a vzrušující...od všeho kousek...tohle já můžu..potřebuji!
Hříchy jihu s Hollywoodem,-)))

Reat
06.05.2020 5 z 5

Brilantní! Ani jsem se za to moc nestyděl, že čtu román (spíše) pro ženy, protože jsem se vyloženě královsky bavil. Není divu....jiskření mezi Colem a Summer na pozadí natáčení filmu zábavné vážně je. Román je navíc perfektně vystavěný.....ve chvíli, kdy pocítíte při čtení lehoulinký závan ustrnutí děje, vystřihne madam Torre ultrarajcovní erotickou scénu a přehodí výhybku jinam, takže se znova nadechnete a jedete s chutí dál. Vážně skvělé a pro mne jakožto nováčka coby čtenáře "červené knihovny" nebývale osvěžující.Kolik že toho Alessandra zatím napsala?
................. A sakra!!!!

olcab
22.04.2020 4 z 5

Nenáročný a odpočinkový příběh dvou lidí, kteří se seznámí během natáčení filmu v jednom jižanském městečku. Líbila se mi Summer s prořízlou pusou, vtipně reagujíc na svého "nepřítele" Colea. Jak to dopadne, to si už přečtěte sami. Já jsem se celkem pobavila. ',-)

Ivet1990
09.04.2020 3 z 5

Nevím co k této knize říct. Snad jen to, že mi trvalo než jsem se začetla do děje. Ze začátku mi vadilo, že dějová linie přeskakuje v ději, ale pak jsem si na to zvykla. Určitě jsem se u knihy nasmála a zároveň zamilovala do Kokyho :D

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Moc pěkná knížka, četla se sama

zfilmováno milostné romány erotika Hollywood herci

Alessandra Torre
americká, 1985