Božský bastard

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.21666
Série:

Božský bastard (1.)

Originální název:

Beautiful Bastard (2013)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (362)

Přidat komentář
Scathia
18. květnaodpad!

Nad některými věcmi mi zůstává rozum stát. A tahle knížka, společně s hodnocením 83%, je toho důkazem. Plochý příběh bez dostatečného vykreslení, dvě vyloženě nesympatické hlavní postavy a naprosto žádný děj... někdo asi tuhle červenou knihovnu ocení, já si alespoň můžu odškrtnou knihu do Výzvy - žánr, který běžně nečtete. A potvrdila jsem si, proč toto fakt nečtu.

Frupet
25. dubna

Kniha plná sexu. Poněkud předvídatelné postavy - milionářský podnikatel a jeho stážistka... Ale věty typu: "Sklapni a líbej mě.", mě prostě bavily.

Safienka
02. dubna

Sex od první kapitoly. Trochu něco o lidech a konec. Tož jsem zvědavá na další díly :o)

NikolettaHole
15. března

Sice to bylo víceméně o sexu, ale pohltilo mě jak ze stránek přímo vyzařovalo napětí mezi hlavními postavami.

Evka3814
10. března

Rozhodně nejlepší kniha,moc jsem si ji užila

baacinka
10. března

Prvních pár stránek bylo super. Žádný příběh jenom ten sex. A já si říkala, konečně: kniha, která si nehraje na román tím, že bude vytvářet naivní těžko uvěřitelný romantický příběh, který stejně čtenářky nezajímá, protože jinak by sáhly po hodnotnější literatuře. Ale ouha. Knihy tohoto typu by asi měli mít maximálně 90 stran, pak se potenciál napětí mezi postavami začne vytrácet a zase jsme u toho samého stále stejného romantického příběhu. Ale stále je to v daném žánru jedna z nejlepších knih, co jsem četla. (Jen tak mimochodem, klasika Milenec Lady Chattarleyové je stále nepřekonaná, protože tam ten milenec aspoň pro jednou nebyl šarmantní milionář...)

xindl007
07. března

Sex , sex a sex. Hlavní hrdinové řeší své problémy přes něj a ne jinak. Nečekejte žádný složitý děj, pouze rozptýlení od všedního dne a starostí. Ale jako oddechovka - proč ne.

Market = )
05. března

Mno. Většina knížky se mi líbila - fajn oddechovka, kde jsou sympatické postavy a děj se zbytečně nekomplikuje (míněno že oceňuju, že do knížky nejsou zbytečně zatažený nějaký intriky v práci, podivně záporný postavy nebo nedej bože neobratný pokus o nějaký dramatický prvek typu nehody, násilí...), na druhou stranu aspoň trochu víc příběhu a rozvitých vět bych uvítala (ale beru na vědomí, že hlavní postavy jsou dva workoholici, no...). Prostředím a pojetím mi knížka nevyhovovala zdaleka tolik jako Wild Season. Co mi přišlo vyloženě strašný byla poslední cca šestina knihy. Působilo to na mě, jako by autorky potřebovaly najednou všechno dopsat za jeden večer a český překladatel to musel stihnout dokonce za poloviční čas - nesmyslný přeskakování děje, v mym "vydání" hrubky a věty, který v půlce přestaly dávat smysl. Doufám, že zvláštní první díly budou společným jmenovatelem s WS, kde mi první knížka nepřišla dobrá, ale zbylé tři se mi vážně líbily.

Babsy
05. března

Rozptýlení a odlehčení to posloužilo dobře. Není to má klasická volba žánru, ale četlo se to samo a bylo to i vtipné. Myslím, že se k autorce pro takovýhle druh rozptýlení a odlehčení vrátím.

katslana
19. února

Byla to moje prvotina v tomto žánru. Do knihy jsem se hned začetla. Vtipně napsané. Byly situace,kdy jsem měla opravdu výbuch smíchu :-) Doporučuji vřele na odlehčení dokonalé.

4laras
14. února

Přečteno, ale nevím jaký z toho mám pocit.
Určitě to bylo lepší jak Odstíny, ale i tato kniha byla v jakémsi ohledu zvrácená a plná klišé... Sexy nadřízený a pro něj mladá neznámá sekretářka, která se mu líbí.

Niu
07. února

Bezva, na doporučení kamarádky a na odlehčení. Po přečtení "Několika odstínů něčeho" se mi do podobných knih nechtělo, ale tady to bylo super přímočaré, humorně napsané z obou pohledů. A kdo by nechtěl božského bastarda? :o) Letos jsem zařadila do čtenářské výzvy, jako žánr, který běžně nečtu. No..., možná si pár knih tohoto žánru na seznam přidám :o)

LivN
29. ledna

Zase mé oblíbené sexy šéf a sekretářka. Dost dobrá knížka humorná čtivá. Moc se mi líbila určitě doporučuji přečíst.

langova.katka
27. ledna

Kniha se mi moc líbila, vzrušila, byla čtivá a hodně pikantní. Nabitá erotikou a to se mi líbí, žánr dokonale splnila.

Eeli
24. ledna

Hmm, tak věřím, že tato kniha je erotickou fantazií mnoha žen..., což ale také znamená jedno velké klišé... Ale na druhou stranu - nádherný, bohatý, úspěšný chlap, pokaždé dokonalý sex - která žena by si o tom ráda nepřečetla :). I když na jeden příběh už tam bylo dost "přesexováno" a nějak moc roztržených kalhotek... :)

silvara
23. ledna

Jak by se dala tahle knížka nejlépe popsat... Hm... Co třeba šukedelické? :) :)
Takhle dlouho jsem se nepobavila. Bylo to vtipné, tempo bylo svižné a erotické scény byly doopravdy žhavé. Perfektní jednohubka na odpočinkový víkend :)

Rozinka28
23. ledna

První a jistě nejlepší díl celé série. Četla jsem ji hned, jak u nás vyšla. A když jsem k nákupu dalšího dílu dostala první díl znovu jako dárek v akci, nechala jsem si obě vydání (jedno je putovní, tak kdyby se náhodou někde ztratilo). Což mluví samo o sobě.

Kukicka
22. ledna

Knihu jsem četla již 2x a myslím, že se k ní ještě někdy vrátím, což vypovídá samo o sobě. Velice čtivé, vtipné, funguje tam chemie. Kniha vás vtáhne do děje a litujete, že je konec a tak to má u knížky být

Trina1
14. ledna

No, tak žádná světoborná literatura to není, ale má to spád, je to velmi čtivé, chytne a nepustí. Přečetla jsem to na jeden zátah do půl čtvrté do rána, nedalo se přestat :-D. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a hlavně Chloe není žádná puťka a nedá se. A to se mi moc líbí :-)

Schalli
14. ledna

Zatím jsem nečetla lepší knihu :-)

EllSeifert
05. ledna

Čtivá kniha, která vám dá přesně to, co se od ní dá čekat. Hlavní postavy vás pobaví, následně vás donutí k tomu, abyste spolu s nimi prožili vzájemné škádlení a vzrušení. Je to oddechová kniha, u které se vám mozek rozhodně nezavaří, ale ani vás neunudí k smrti.

Maggie168
05. ledna

Wow! Za mě nejlepší příběh celé série Božský!

Kekik
02. ledna

Po sérii Vášnivců, kteří u mě zabodovali na 50% (První díl velké zklamání, druhý díl fajn, třetí díl průměr, čtvrtý díl nejlepší) přišli na řadu Božský.
Výskyt spoilerů. (Jen v tomto odstavci).
Božský bastard- je jasné, že nemohu čekat smysluplný děj, ale přeci se dá napsat erot.román s dějem. Či ne??? Kniha mi přijde jak zaseknutý magnetofon: hádka-roztržené kalhotky-přitažení za vlasy-nohy kolem pasu-sex-super orgasmus-hádka-roztržené kalhotky... Místa styku-všude, kde se dá, dokonce na podlaze veřejných WC (hnus). Občas úvahy postav (stále stejné), a pak zase hádka, kalhotky,... Sexuální hrátky dokonce i hned potom, co se Chloe dozví špatnou zprávu o zdrav.stavu člena rodiny (dvojitý hnus). Chloe nosí podpatky hlavně proto, že je malá, ale Bennett několikrát zmíní její dlouhé, štíhlé nohy??? Častý výskyt sprostý slov (koho rajcuje hláška ty malá couro ???) Bennett by se měl nechat vyšetřit, trpí totiž permanentní erekcí, a to se ho Chloe stěží dotkne pozadím třeba ve výtahu.
Konec spoilerů.
Ani mně nevadí, že nejsou vydané všechny díly Božských. Je jasné, že šťastně až na věky není jen symbol pohádek. 3* za občasný vtip a zajímavé výměny názorů, celkem čtivá. Rozhodně lepší začátek série než u Vášnivců.
K autorkám celkově- u tohoto dua mě štve, že nás občas vodí za nos aneb nesmyslnosti v popisu sexuálních scén- kupříkladu: ona je k němu zády, předkloněná, on stojí, ale ona ho dokáže laskat ve vlasech ??? (Možná autorkám křivdím a je to špatným překladem). Dále přemíra sexu, který je popisován jak přes kopírák. Málo informací o lidech všeobecně, žádná hlubší charakteristika. A dále i důvody, kvůli kterým se ústřední dvojice pohádá/rozejde- často takové prkotiny, nad kterými by jiní (inteligentní) lidé mávli rukou. V jejich knihách je to však vysloveně katastrofa a mnoho prolitých slz atd...
K erotickým románům všeobecně- častá absence "děje". Nadprůměrná krása, inteligence, superúspěšnost, super erekce, super orgasmus (často mnohačetný), nadbytek sexuál.scén. Všudepřítomný nešvár: KOUSÁNÍ A OLIZOVÁNÍ RTŮ jako symbol svádění- to je vážně pro někoho sexy ??? Já si pak představuji, jak mají do krve rozervané rty a spíše mě to odpuzuje. Prostě DOKONALOST VŠEHO A VE VŠEM.
I přesto ale čtení erot.románů vyhledávám. Sice neobohatí moji knihařskou dušičku, ale jsou to fajn oddychovky, u kterých si odpočinu. Jednou za čas to rozhodně neuškodí.
A ten, kdo má rád hlavně erot.romány, Božský bastard jistě potěší.

Lil30
02. ledna

Úžasný začátek série, kterou jsem si musela po čase znova přečíst a jako předtím jsem ji neodložila, než byla přečtená. Skvěle se četla, líbilo se mi špičkování mezi hlavními hrdiny, prostě jsem se skvěle bavila a určitě se k ní znova vrátím.

Michaela13.93
20.12.2017

Božský Bastard je prostě úžasná kniha, dobře se čte, nechybí humor, vášeň, napětí, škádlení. Mohu jen doporučit, autorky mě mile překvapily...

dendishek
08.12.2017

Tato kniha je z celé série naprosto nejlepší. Má jednoduše šmrnc! Chloe je fajn holka a Bennett - oh.. ti dva patří k sobě hned od začátku a líbí se mi i někdy šílené erotické situace. Zatím moje topka ze všech erotic books!

Reldnis
27.11.2017

Dostala jsem od knihy přesně to, co jsem očekávala. Autorka nezklamala.

jani.ruzicko
25.11.2017

Skvělá kniha... jiskření, touha a škádlení hlavních hrdinů bylo skvělý... Fakt jsem se bavila =)

Disinka
20.11.2017

abych řekla pravdu tak je to na stejný brdo jako Odstíny... kniha špatná nebyla, taky se tam dalo i pobavit ale stejně mi to přišlo téměř stejné...

Flyn
16.11.2017

Z cele serie moje nejoblibenejsi. Bavila jsem se uz na prvnich strankach u zminky s izolepou...to mi bylo hned jasne ze se budu bavit. A vite co? Bavila sem se! Jasne ze je to spousta klise...ale vsechny ma oblibena klise v jednom ;)