Božský bastard

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.12139

Božský bastard 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Beautiful Bastard, 2013

Kniha Božský bastard

Zuzka12627
včera

Čekala jsem tedy více, ale je to erotický román nemůžu čekat velký příběh, ale na odpolední oddechové čtení se tato kniha hodí.

ElikaS

V rámci žánru je to ryze průměrná kniha, která je sice čtivá, ale ničím zajímavá.

klaraj093

Nejsem zastánce ženských románů, ale sem tam si ráda přečtu něco ostřejšího. Neříkám že tato kniha byla, ale účel lehkého čtení splnila. Příběh mě dost bavil, kniha byla čtivá.

FairyD.

Jednoducho božská kniha. Hlavné postavy a ich príbeh vás jednoznačne dostanú.

Askarinka

Pohodová oddechová jednohubka... Jako jo, je to sex, hádky, sex, sex, mega hádka a pak konec, ale proč ne....Občas člověk potřebuje něco u čeho nemusí moc přemýšlet.

Acnaj

Přečela jsem ji za pár hodin, v podstatě je to nenáročná oddychovka... Z větší části jde jen o popis sexuálních scén dvou lidí ve stylu: "Odi et amo.". Takové letní čtení pro ženy.

knihomolka78

Chloe a Bennett - asistentka a šéf. On dominantní, stále nespokojený a náročný blb, který místo aby se její přitažlivosti postavil nějak důstojně (ať už by ji chtěl nebo nechtěl), řeší ji nesmyslným úkolováním a provokací. Ona inteligentní, pracovitá a zdánlivě klidná blbka, která se nechá ponižovat a pak ještě ohnout přes stůl… Dobře, chemie, ale mohla odolávat déle, než prvních pár stránek, dala se moc lacině a rychle. Vždyť ten chlap byl úplnej kretén a pak najednou zase nebyl… No a pak už to bylo jen o sexu. Neříkám ale, že se to četlo špatně.

mekkejla

Jasně, je to erotický román, ale i tak tam bylo toho sexu až moc na to, kolik tam bylo příběhu. Trochu mě to zaskočilo, protože jsem na knížku slyšela chválu právě ohledně toho, že je to v rámci žánru inteligentní. Ovšem "inteligentní" bylo v podstatě jen prostředí a pár zmínek o těžké dřině a milionových smlouvách... Ale jako oddechovka super.

Kylandovo vykoupení
Kylandovo vykoupení