Božský bastard

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.11769

Božský bastard (1.)

Beautiful Bastard (2013)

Vydáno:, Jota

makynka911
předevčírem

Sice to není úplná romantika, občas mi přišlo, že kniha měla spíš šokovat, než se věnovat smysluplnému příběhu, ale čte se rychle, dobře a pobaví :) Nakonec jsme se trošky romantiky dočkali, a určitě si přečtu i další díly :)

Lukana82

Tak tuhle knihu jsem zhltla za necele dva dny. Četla se sama a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Super oddychovka.

Mrňous1

To byla jízda, prostě božská:-)))
Právě jsem knihu dočetla, za dva dny, nedalo se přestat. Přesně splnila očekávání od knihy tohoto žánru. Všemi opěvované Odstíny jsem nikdy nedočetla, ale tohle bylo opravdu super, vtipné, sexy, romantické. Jen mě vždycky baví, jak jsou hlavní hrdinové vždycky perfektní a úspěšní, ale to k tomu asi patří, bez toho by to prostě nebylo ono:-)

happy19

Naprostá pecka!Na klasickou romantiku tam není moc prostoru,ale občas je to v pořádku ne?:-)

mišák1262

no tuhle knihu sem měla přečtenou snad nejrychleji co mi volný čas dovolil.....sem nadšená uplně dojatá krasná romantika....nesmí se člověk zaměřit jen na ty erotické scény musí se zaměřit i na děj a ten je vážne moc romantický...sympatické postavy Chloe i Bennet mi oba dva sedly do noty........je to taková eroticky oddechová kniha ...... mít vice hvězd tak dám ješte vic.....

haWranka

Mám ráda knihy, ve kterých je zahrnuta erotika. Ale ne, pokud je prvoplánová a kniha je napsaná jen proto, aby šokovala. Což byl tento případ. Milostných scén bylo opravdu hodně, ale po chvíli začaly nudit. Naopak příběh byl o ničem, postavy nesympatické (hlavně ta ženská), nikde žádné drama, zvrat. Dám šanci ještě další knize autorky, ale jestli to nebude trochu lepší, tak s tím končím...

Katana83

Jsem si jsta ze obalka kazdeho presvedci ze nejde o tezkou a duchaplnou knihu. I kdyz uz jsem mela pocit ze neco podobneho uz jsem cetla od jinych autoru cervene knihovny. Hodne o sexu. Kam se na to prdi odstiny...Trochu deje az na konci knihy. Ale bavila jsem se.. Chvilemi se krev rozproudila i me samotne..urcite budu pokracovat v serii

eva3695

Tuto sérii jsem si vyhlídla už na jaře a věděla jsem, že na léto to bude skvělá oddychovka. Člověk nemusí nad ničím přemýšlet a jen se baví. Několikrát mi tato knížka rozproudila krev ale i vykouzlila úsměv na tváři. Takže, kdo nečeká bůh ví jaký děj, tak doporučuji

Janika_

Přečetla bych si ji znovu a znovu. Sice jsou některé pasáže vulgární, někdy až moc, ale to je prostě autorky styl a myslím, že díky němu jsou její knihy nezapomenutelné. Bastarda doporučuji!

MichaelaFilip

Příjemné, oddechové čtení. Člověk občas potřebuje číst něco nenáročného, ale zároveň, že ho to vtahlo do děje. Já to měla u této série.

Barbora216

Tuto knihu by asi neměl číst ten, kdo se chce nějak umělecky obohatit. Příběh tam není téměř žádný, ale knížka je napsána překvapivě velmi čtivě a přitažlivě. Četba mi zabrala snad jen pár hodin. Je to fajn čtění pro zpestření večera, ideálně pro čtenářku, která je večer sama doma, se sklenkou vína. :-)

maca5449

Na to, že je ta kniha jenom převlečené porno prakticky od samého začátku, je na ní něco zvláštního, co mě přinutilo dočíst ji do konce. Kniha, u které přemýšlet rozhodně nemusíte.

AnnaNešporová

Knížka se mi líbila, ale prakticky to bylo o ničem. Prostě oddechovka.

Majesty_V

Někomu to lahodit nemusí, ale kdo má rád romantiku spojenou s červenou knihovou, jen doporučuji. Příběh je předvídatelný, ale vtáhne vás plně do děje, že budete chtít vědět, jak to skončí.
Celá série má stejný spád: zápletka -láska, sex- zvrat - usmíření :) Takže taková příjemná oddychovka :)

Scathia
18. květnaodpad!

Nad některými věcmi mi zůstává rozum stát. A tahle knížka, společně s hodnocením 83%, je toho důkazem. Plochý příběh bez dostatečného vykreslení, dvě vyloženě nesympatické hlavní postavy a naprosto žádný děj... někdo asi tuhle červenou knihovnu ocení, já si alespoň můžu odškrtnou knihu do Výzvy - žánr, který běžně nečtete. A potvrdila jsem si, proč toto fakt nečtu.

Frupet

Kniha plná sexu. Poněkud předvídatelné postavy - milionářský podnikatel a jeho stážistka... Ale věty typu: "Sklapni a líbej mě.", mě prostě bavily.

Safienka

Sex od první kapitoly. Trochu něco o lidech a konec. Tož jsem zvědavá na další díly :o)

NikolettaHole

Sice to bylo víceméně o sexu, ale pohltilo mě jak ze stránek přímo vyzařovalo napětí mezi hlavními postavami.

Evka3814

Rozhodně nejlepší kniha,moc jsem si ji užila

baacinka

Prvních pár stránek bylo super. Žádný příběh jenom ten sex. A já si říkala, konečně: kniha, která si nehraje na román tím, že bude vytvářet naivní těžko uvěřitelný romantický příběh, který stejně čtenářky nezajímá, protože jinak by sáhly po hodnotnější literatuře. Ale ouha. Knihy tohoto typu by asi měli mít maximálně 90 stran, pak se potenciál napětí mezi postavami začne vytrácet a zase jsme u toho samého stále stejného romantického příběhu. Ale stále je to v daném žánru jedna z nejlepších knih, co jsem četla. (Jen tak mimochodem, klasika Milenec Lady Chattarleyové je stále nepřekonaná, protože tam ten milenec aspoň pro jednou nebyl šarmantní milionář...)

xindl007

Sex , sex a sex. Hlavní hrdinové řeší své problémy přes něj a ne jinak. Nečekejte žádný složitý děj, pouze rozptýlení od všedního dne a starostí. Ale jako oddechovka - proč ne.

Market = )

Mno. Většina knížky se mi líbila - fajn oddechovka, kde jsou sympatické postavy a děj se zbytečně nekomplikuje (míněno že oceňuju, že do knížky nejsou zbytečně zatažený nějaký intriky v práci, podivně záporný postavy nebo nedej bože neobratný pokus o nějaký dramatický prvek typu nehody, násilí...), na druhou stranu aspoň trochu víc příběhu a rozvitých vět bych uvítala (ale beru na vědomí, že hlavní postavy jsou dva workoholici, no...). Prostředím a pojetím mi knížka nevyhovovala zdaleka tolik jako Wild Season. Co mi přišlo vyloženě strašný byla poslední cca šestina knihy. Působilo to na mě, jako by autorky potřebovaly najednou všechno dopsat za jeden večer a český překladatel to musel stihnout dokonce za poloviční čas - nesmyslný přeskakování děje, v mym "vydání" hrubky a věty, který v půlce přestaly dávat smysl. Doufám, že zvláštní první díly budou společným jmenovatelem s WS, kde mi první knížka nepřišla dobrá, ale zbylé tři se mi vážně líbily.

Babsy

Rozptýlení a odlehčení to posloužilo dobře. Není to má klasická volba žánru, ale četlo se to samo a bylo to i vtipné. Myslím, že se k autorce pro takovýhle druh rozptýlení a odlehčení vrátím.

katslana

Byla to moje prvotina v tomto žánru. Do knihy jsem se hned začetla. Vtipně napsané. Byly situace,kdy jsem měla opravdu výbuch smíchu :-) Doporučuji vřele na odlehčení dokonalé.

4laras

Přečteno, ale nevím jaký z toho mám pocit.
Určitě to bylo lepší jak Odstíny, ale i tato kniha byla v jakémsi ohledu zvrácená a plná klišé... Sexy nadřízený a pro něj mladá neznámá sekretářka, která se mu líbí.

Niu

Bezva, na doporučení kamarádky a na odlehčení. Po přečtení "Několika odstínů něčeho" se mi do podobných knih nechtělo, ale tady to bylo super přímočaré, humorně napsané z obou pohledů. A kdo by nechtěl božského bastarda? :o) Letos jsem zařadila do čtenářské výzvy, jako žánr, který běžně nečtu. No..., možná si pár knih tohoto žánru na seznam přidám :o)

LivN

Zase mé oblíbené sexy šéf a sekretářka. Dost dobrá knížka humorná čtivá. Moc se mi líbila určitě doporučuji přečíst.

langova.katka

Kniha se mi moc líbila, vzrušila, byla čtivá a hodně pikantní. Nabitá erotikou a to se mi líbí, žánr dokonale splnila.

Eeli

Hmm, tak věřím, že tato kniha je erotickou fantazií mnoha žen..., což ale také znamená jedno velké klišé... Ale na druhou stranu - nádherný, bohatý, úspěšný chlap, pokaždé dokonalý sex - která žena by si o tom ráda nepřečetla :). I když na jeden příběh už tam bylo dost "přesexováno" a nějak moc roztržených kalhotek... :)

silvara

Jak by se dala tahle knížka nejlépe popsat... Hm... Co třeba šukedelické? :) :)
Takhle dlouho jsem se nepobavila. Bylo to vtipné, tempo bylo svižné a erotické scény byly doopravdy žhavé. Perfektní jednohubka na odpočinkový víkend :)