Božský bastard

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.21618

Božský bastard (1.)

Beautiful Bastard (2013)

Vydáno:, Jota

katslana

Byla to moje prvotina v tomto žánru. Do knihy jsem se hned začetla. Vtipně napsané. Byly situace,kdy jsem měla opravdu výbuch smíchu :-) Doporučuji vřele na odlehčení dokonalé.

4laras

Přečteno, ale nevím jaký z toho mám pocit.
Určitě to bylo lepší jak Odstíny, ale i tato kniha byla v jakémsi ohledu zvrácená a plná klišé... Sexy nadřízený a pro něj mladá neznámá sekretářka, která se mu líbí.

Niu

Bezva, na doporučení kamarádky a na odlehčení. Po přečtení "Několika odstínů něčeho" se mi do podobných knih nechtělo, ale tady to bylo super přímočaré, humorně napsané z obou pohledů. A kdo by nechtěl božského bastarda? :o) Letos jsem zařadila do čtenářské výzvy, jako žánr, který běžně nečtu. No..., možná si pár knih tohoto žánru na seznam přidám :o)

LivN

Zase mé oblíbené sexy šéf a sekretářka. Dost dobrá knížka humorná čtivá. Moc se mi líbila určitě doporučuji přečíst.

langova.katka

Kniha se mi moc líbila, vzrušila, byla čtivá a hodně pikantní. Nabitá erotikou a to se mi líbí, žánr dokonale splnila.

Eeli

Hmm, tak věřím, že tato kniha je erotickou fantazií mnoha žen..., což ale také znamená jedno velké klišé... Ale na druhou stranu - nádherný, bohatý, úspěšný chlap, pokaždé dokonalý sex - která žena by si o tom ráda nepřečetla :). I když na jeden příběh už tam bylo dost "přesexováno" a nějak moc roztržených kalhotek... :)

silvara

Jak by se dala tahle knížka nejlépe popsat... Hm... Co třeba šukedelické? :) :)
Takhle dlouho jsem se nepobavila. Bylo to vtipné, tempo bylo svižné a erotické scény byly doopravdy žhavé. Perfektní jednohubka na odpočinkový víkend :)

Rozinka28

První a jistě nejlepší díl celé série. Četla jsem ji hned, jak u nás vyšla. A když jsem k nákupu dalšího dílu dostala první díl znovu jako dárek v akci, nechala jsem si obě vydání (jedno je putovní, tak kdyby se náhodou někde ztratilo). Což mluví samo o sobě.

Kukicka

Knihu jsem četla již 2x a myslím, že se k ní ještě někdy vrátím, což vypovídá samo o sobě. Velice čtivé, vtipné, funguje tam chemie. Kniha vás vtáhne do děje a litujete, že je konec a tak to má u knížky být

Trina1

No, tak žádná světoborná literatura to není, ale má to spád, je to velmi čtivé, chytne a nepustí. Přečetla jsem to na jeden zátah do půl čtvrté do rána, nedalo se přestat :-D. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a hlavně Chloe není žádná puťka a nedá se. A to se mi moc líbí :-)

Schalli

Zatím jsem nečetla lepší knihu :-)

EllSeifert

Čtivá kniha, která vám dá přesně to, co se od ní dá čekat. Hlavní postavy vás pobaví, následně vás donutí k tomu, abyste spolu s nimi prožili vzájemné škádlení a vzrušení. Je to oddechová kniha, u které se vám mozek rozhodně nezavaří, ale ani vás neunudí k smrti.

Maggie168

Wow! Za mě nejlepší příběh celé série Božský!

Kekik

Po sérii Vášnivců, kteří u mě zabodovali na 50% (První díl velké zklamání, druhý díl fajn, třetí díl průměr, čtvrtý díl nejlepší) přišli na řadu Božský.
Výskyt spoilerů. (Jen v tomto odstavci).
Božský bastard- je jasné, že nemohu čekat smysluplný děj, ale přeci se dá napsat erot.román s dějem. Či ne??? Kniha mi přijde jak zaseknutý magnetofon: hádka-roztržené kalhotky-přitažení za vlasy-nohy kolem pasu-sex-super orgasmus-hádka-roztržené kalhotky... Místa styku-všude, kde se dá, dokonce na podlaze veřejných WC (hnus). Občas úvahy postav (stále stejné), a pak zase hádka, kalhotky,... Sexuální hrátky dokonce i hned potom, co se Chloe dozví špatnou zprávu o zdrav.stavu člena rodiny (dvojitý hnus). Chloe nosí podpatky hlavně proto, že je malá, ale Bennett několikrát zmíní její dlouhé, štíhlé nohy??? Častý výskyt sprostý slov (koho rajcuje hláška ty malá couro ???) Bennett by se měl nechat vyšetřit, trpí totiž permanentní erekcí, a to se ho Chloe stěží dotkne pozadím třeba ve výtahu.
Konec spoilerů.
Ani mně nevadí, že nejsou vydané všechny díly Božských. Je jasné, že šťastně až na věky není jen symbol pohádek. 3* za občasný vtip a zajímavé výměny názorů, celkem čtivá. Rozhodně lepší začátek série než u Vášnivců.
K autorkám celkově- u tohoto dua mě štve, že nás občas vodí za nos aneb nesmyslnosti v popisu sexuálních scén- kupříkladu: ona je k němu zády, předkloněná, on stojí, ale ona ho dokáže laskat ve vlasech ??? (Možná autorkám křivdím a je to špatným překladem). Dále přemíra sexu, který je popisován jak přes kopírák. Málo informací o lidech všeobecně, žádná hlubší charakteristika. A dále i důvody, kvůli kterým se ústřední dvojice pohádá/rozejde- často takové prkotiny, nad kterými by jiní (inteligentní) lidé mávli rukou. V jejich knihách je to však vysloveně katastrofa a mnoho prolitých slz atd...
K erotickým románům všeobecně- častá absence "děje". Nadprůměrná krása, inteligence, superúspěšnost, super erekce, super orgasmus (často mnohačetný), nadbytek sexuál.scén. Všudepřítomný nešvár: KOUSÁNÍ A OLIZOVÁNÍ RTŮ jako symbol svádění- to je vážně pro někoho sexy ??? Já si pak představuji, jak mají do krve rozervané rty a spíše mě to odpuzuje. Prostě DOKONALOST VŠEHO A VE VŠEM.
I přesto ale čtení erot.románů vyhledávám. Sice neobohatí moji knihařskou dušičku, ale jsou to fajn oddychovky, u kterých si odpočinu. Jednou za čas to rozhodně neuškodí.
A ten, kdo má rád hlavně erot.romány, Božský bastard jistě potěší.

Lil30

Úžasný začátek série, kterou jsem si musela po čase znova přečíst a jako předtím jsem ji neodložila, než byla přečtená. Skvěle se četla, líbilo se mi špičkování mezi hlavními hrdiny, prostě jsem se skvěle bavila a určitě se k ní znova vrátím.

Michaela13.93
20.12.2017

Božský Bastard je prostě úžasná kniha, dobře se čte, nechybí humor, vášeň, napětí, škádlení. Mohu jen doporučit, autorky mě mile překvapily...

Evka3814
19.12.2017

Skvělá kniha, vtipná a krásné se četla.5*

dendishek
08.12.2017

Tato kniha je z celé série naprosto nejlepší. Má jednoduše šmrnc! Chloe je fajn holka a Bennett - oh.. ti dva patří k sobě hned od začátku a líbí se mi i někdy šílené erotické situace. Zatím moje topka ze všech erotic books!

Reldnis
27.11.2017

Dostala jsem od knihy přesně to, co jsem očekávala. Autorka nezklamala.

jani.ruzicko
25.11.2017

Skvělá kniha... jiskření, touha a škádlení hlavních hrdinů bylo skvělý... Fakt jsem se bavila =)

Disinka
20.11.2017

abych řekla pravdu tak je to na stejný brdo jako Odstíny... kniha špatná nebyla, taky se tam dalo i pobavit ale stejně mi to přišlo téměř stejné...

Flyn
16.11.2017

Z cele serie moje nejoblibenejsi. Bavila jsem se uz na prvnich strankach u zminky s izolepou...to mi bylo hned jasne ze se budu bavit. A vite co? Bavila sem se! Jasne ze je to spousta klise...ale vsechny ma oblibena klise v jednom ;)

Luca94
12.11.2017

Úžasná knížka plná sexu a touhy. Hodně se mi líbilo prokládání pohledů, jak to prožívá každý zvlášť ... Štvalo mě na tom jen jedině to, že po pár desítkách stránek jsem byla natolik nadržená, že jsem musela knížku odložit a vychladnout :D

lucie2952
28.10.2017

Čas od času mám chuť si přečíst nějaký ten erotický román, ale vždy cca v půlce přestanu číst, protože je to samý sex, sex a zase sex...
Ano, i tato kniha je samý sex, ale je to tak neskutečně čtivě psáno! Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout! Sice už jsem dopředu věděla jak to asi skončí, ale o tak jsem nemohla přestat číst. Opravdu skvěle napsáno, hlavně z pohledu Bennetta. Klaním se před autorkou a určitě si od ní přečtu další knihy.

tess.de.veles
26.10.2017

Neurazi.....

Baruš18
21.10.2017

Úžasná kniha!

Kristy21
20.10.2017

Palce nahoru!! Četla jsem hodně románů, ale tenhle byl podle mě TOP!
Chloe mi byla už od počátku velice sympatická, měla jsem její postavu ráda od počátku příběhu a fandila jsem jí, aby to s Benettem vyšlo.
Jedním z kladných faktorů je, že v knize není žádný zdlouhavý nudný začátek. Od 1. momentu se člověk začte a nemůže a nemůže přestat číst.
Knihy od autorky Christine Lauren jsem si oblíbila už od prvopočátku, sice mi chvilku trvalo, než jsem si přivykla na "vulgární slovník," ale jinak bylo vše v pořádku.
Knihu vřele doporučuji!!

Blaufik
13.09.2017

Jsou dva tábory, jedni ji milují, druzí litují , že se jim dostala do rukou. Já se přikláním k táboru číslo jedna. Mě prostě bavila a to takovým způsobem, že jsem od ní odešla až když jsem dočetla poslední větu. Je to prostě pohádka pro dospělé, u které jsem si báječně odpočinula.

Amitiel76
13.09.2017

Super kniha! Erotické romány zrovna nevyhledávám, ale tenhle byl opravdu povedený. Žádný zdlouhavý a nudný úvod, tady se šlo rovnou na věc.... Začetla jsem se od první stránky, a nedokázala přestat, dokud jsem nebyla u konce :-) Jen mi chvíli trvalo zvyknout si na ten "vulgární slovník" . Jinak autorka píše skvěle. Bezva bylo i pojetí příběhu z obou stran. Z pohledu Chloe i Bennetta.
Určitě doporučuji k přečtení, a sama se poohlédnu po dalších dílech :-)

Pedias
08.09.2017

První román tohoto typu, co jsem přečetla. Myslela jsem, že ji odložím po pár stránkách jako 50 odstínů, ale zhltla jsem ji za dva večery.