Božský bastard

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/big_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.12628
Série:

Božský bastard 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota
Originální název:

Beautiful Bastard, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (547)

Kniha Božský bastard

MAU256
08. května

Chloe byla úžasná, Bennett byl prostě arogantní parchant. A kombinace těch dvou byla dokonalá. Srdíčku se prostě nedá poručit, takže i dokonalý arogantní Benentt pozná, že bez ní nedokáže být.

"Bene, ty pitomče? Co se stalo?" "Já to zkurvil," řekl jsem konečně a přitiskl si dlaně na oči.

Knížka byla čtivá, prodchnutá sexem a se šťastným koncem. Určitě si ráda přečtu nějaká další dílka od této autorky.

Libris_Na_Ex
03. května

Taktok, jsem schopná pochopit, že když chce někdo vypnout a užít si ty erotické scény, tak ho to bude bavit. Já ale u odpočinkové literatury potřebuju něco víc, třeba víc vlastností postav, než jenom navzájem se nesnášíme, ale strašně se přitahujeme. Takřka nic jiného o nich nevím. A pak mě to prostě nezaujme. Sorry not sorry


Dela90
19. dubna

(+ SPOILER) Božský bastard, tak by se dal popsat Bennet - arogantní šéf, božský chlap a bastard v jednom. Chloe, chytrá, cílevědomá studentka obchodní administrativy, která má praxi u pana Božského. On je zatraceně sexy, imponuje jí, ale taky ho neskutečně nesnáší. Ona, je dokonalé a naprosto nesnesitelné stvoření s úžasnýma nohama. Pokušení je na obzoru pro oba dva. Takže jednou jejich vzájemná touha přeteče a přetaví se do něčeho naprosto neskutečného.

Tuto knížku vystihují naprosto tři slova: 1. žhavé, 2. čtivé, 3. boží!
Přečetla jsem jim doslova jedním dechem, bylo mi zatěžko ji vůbec odložit, pořád jsem chtěla číst, dál a dál. Bennet byl arogantní chlap, ale měl tu jiskru. U Chloe mě hrozně bavilo, jak se s ničím nepárala a rozhodně se nenechala rozhodit. Jejich vzájemné spojení bylo žhavé, erotické, provokativní, místy vtipné a naprosto boží.

Já si tu knížka naprosto zamilovala a nechápu, že jsem ji nečetla už dřív. Za mě jedno velké ano, pro všechny kdo mají rádi žhavé čtivo.

“Jedna ruka mi spočinula na tváři, palec přejel po spodním rtu. Naše pohledy se do sebe zaklesly, a zrovna když jsem si myslela, že už nevydržím čekat ani jedinou vteřinu, přitáhl si mě k sobě přitiskl svá ústa na moje.”

0197
10. dubna

Nějak se stalo, že jsem v této sérii začala druhým a třetím dílem. A jak tak koukám, bylo to už před dlouhou dobou. Božský bastard pořád nebyl na pořadu dne, až do nedávna.

Kniha je psána příjemným, čtivým stylem. Během chvilky jsem měla přečtenou půlku ani nevím jak. Chemie mezi postavami funguje na jedničku, erotické scény taky parádní, bylo to vtipné, jsou tu pohledy obou hrdinů a drama na konci celkem rychle vyřešené. Jen na můj vkus byl začátek až moc hrrr. Semetrika Chloe je pracovitá, chytrá a inteligentní. Bennet je takový ten klasický arogantní šéfíček, kterému prostě jednou přeteče pohár. Přeci jenom celých devět měsíců se držel :-).

Jednu hvězdičku musím srazit, protože další knihy v pořadí to jest Božský cizinec a hráč se mi osobně líbily více. I tak mohu bastarda rozhodně doporučit.

JoMia
18. března

Velmi jednoduché nenáročné čtení. Erotických scén bylo asi tak akorát, ale čekala jsem větší odvaz. Jako oddechovka dobrý.

manasx
18. února

Moje první zkušenost s tímto žánrem. Pokud se týká erotiky, tak to splnilo očekávání, ale ten příběh byl velmi plytký a mluva hlavních hrdinů mi přišla až moc vulgární a velmi nereálná, myslím.

kittlerka
19. ledna

Myslím, že v rámci žánru kniha splnila očekávání. Sexu je tam dostatek, takže za mě super odpočinková kniha:)

Aveli
16. ledna

Série vášnivý mě sice bavila o trochu více. Ale božský bastard také nezklamal. Klasické hate to love story opepřené tím, že se jedná o šéfa a jeho asistentku. O sexy scény, u kterých se budete červenat není nouze. Takže za mě příjemné odpočinkové čtení.

1 ...