Božský bastard

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.12393
Série

Božský bastard 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota
Orig. název

Beautiful Bastard, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (517)

Kniha Božský bastard

Přidat komentář
Pasadenka
04. května

Dokonalá knížka. V žánru se jedná opravdu o jednu z nejlepších knížek, co se mi dostala do rukou. Tolik nezapomenutelných momentů, tolik nenávisti, sexu a roztrhaných kalhotek. :D

Už delší dobu se mi nepodařilo vyprsknout smíchy. A u této knížky tomu bylo hned několikrát. Moc moc pobavila.

Některým přede mnou knížka nesedla – nejspíš ji brali příliš vážně. Krásná braková pohádka plná sexu. Mňam. :P

5 hvězdiček za nezapomenutelný zážitek!

h.belaiova
26. dubna

Velmi čtivá knížka, přečetla jsem za dva večery.. Chystám se na další díly této série.


Gemma88
23. dubna

Moje první knížka tohohle typu a musím říct, že mně překvapila i svým dějem. Buď jsem jí četla, nebo na ní myslela, každopádně jí nešlo odložit na dlouho :)

knihomolka27
18. dubna

(+ SPOILER) Upřímně mě kniha vůbec nezaujala. Zkoušela jsem ji přečíst, ale byla by to pro mě jen ztráta času, tak jsem z nějaké 100 strany skočila na poslední.

Ze začátku to vypadalo slibně, ale když na sebe postavy hned na 16 stránce skočily, tak jsem si řekla....a sakra, tady něco nehraje. No nevím no, celá ta první sexuální scéna mi přišla naprosto vytržená z kontextu. Postavy se ani neměly šanci poznat a hned na sebe vlítly a prožívaly spalující vášen a lásku. Trochu nepravděpodobné řekla bych a taky hodně povrchní. Jen protože je Bennet sexy je mu odpuštěno vše, včetně jeho chování atd. přitom kdyby nebyl hezký, tak by si o něj nikdo neopřel ani kolo. A co by asi dělala Chloe bez svého značkového prádélka.

Chloe pořád říká jak ho nemůže vystát, ale při každé příležitosti s ním skočí do postele. Snaží se na Benneta hodit všechnu zodpovědnost za to, že se spolu pořád schází, ale přitom ho sama pokaždé povzbuzuje at se s ní vyspí. Také je důležité položit si čistě racionální otázku, týkající se Chloe. Co by měla dělat mladá, emancipovaná žena, které je jasné, že hazarduje se svojí kariérou, protože neustále spí se svým šéfem, který je ještě k tomu opravdickej debil a kterej ji má zezačátku jenom na sex ?
Jsou možné tři odpovědi:

za A Šéfa ignorovat, a jednat s ním jen na profesionální úrovni.
Za B Podat na šéfa papír s tím, že jí sexuálně obtěžuje
C Měla by si uvědomit, že by se měla chovat rozumně a vztah utnout

Jakou odpoved si CHLOE zvolila?

No přece tu ......... Budu s ním vesele a nezřízeně spát, a to i přesto, že já riskuju všechno kdežto on nic." No ano, přesně takhle se rozhoduje ....dospělá žena s iq tak velkým, že může pracovat v milionové firmě.


.............všechno se tam opakuje pořád dokola jako nějakej otravnej kolotoč a postavy jsou ještě otravnější. Zápletka taky žádná, natož nějak inteligentní a hlubší než jen erotické dílo to opravdu není.
Bennetovy kapitoly mě nebavily už vůbec a i ten sex se po nějaké době omrzí, protože je to pořád to samé.....navíc trochu nevkusné, když se postavy častují nadávkami typu štětka, kurva atd.......Chloe by rozdávala facky a durdila se za nesmysly, ale rajcuje ji, když ji chlap nadává do štětek.............aha, to vážně dává perfektní smysl. Navíc jsem pořád tu chemii postavám nebaštila, a přišlo mi, že by se stejně tak mohli vyspat s kýmkoli jiným, a vůbec by je to nijak neovlivnilo.

Jednu hvězdičku dávám za to, že kniha dostála svému jménu - že je opravdu hodně erotická, a čtenáři od ní tedy dostanou to co chtějí, nic víc za dílem, ale nehledejte.
Pro mě to bylo snad ještě horší než padesát odstínů nebo Gabrielovo inferno, a to už je vážně co říct.

Já sice chápu, že od této knihy nemám očekávat už předem nic světoborného, ale je tak těžké vytvořit aspon trochu uvěřitelný příběh, kde sice převažuje sex a milostné vztahy, ale najde se tam aspon ještě něco dalšího kromě toho. A aby to mělo aspon nějakou sebemenší, zajímavou zápletku?

Musím říct, že Bridgertonovi jsou proti tomuhle dílu něco jako kniha nominovaná na Nobelovu cenu......protože je to taky převážně erotika, ale dává to smysl, řeší se tam i něco jiného, má to logickou zápletku a ten správný typ humoru...............

A ještě taková poslední otázka na závěr.
Budete mít radši knihu bez jediné sexuální scény, ale zato v ní bude značná chemie mezi postavami, jejich pomalé sbližování a zamilovávání se?

Nebo budete radši číst knihu, kde je sexu jak hub po dešti, ale zato žádná romantika, žádná chemie?

No asi záleží samozřejmě i na náladě, ale u mě by z většiny určitě vyhrála ta první varianta no.

Cherry1824
10. dubna

K romantickému žánru, a zvláště erotice, mě dostala sestřička - 50SoG. Jako znalá už všech možných výrazů jsem se vydala i do této bitvy, že už mě nic nemůže překvapit.
Překvapilo. Na rozdíl od výše zmíněné knihy, je Božský bastard mnohem, ale mnohem lépe promyšlený.
Postava Chloe je vyspělá, sebevědomá žena, která ví, co se svým tělem. Další plus jde samozřejmě za to, že nepoužívá výrazy jako "moje vnitřní bohyně". Postava Bennetta je arogantní, ale určitým způsobem i roztomilá. Co mají obě postavy společného je humor a koule (jedna z nich i doslovně). Absence BDSM (které autorka 50SoG mimochodem nezvládla) taky přidává body. Z jejich vztahu nemám pocit, že by byl toxický jako v případě Anastasie a Christiana. Bennett je prostě normální chlap (pokud bereme, že normální chlap je spoluvlastník firmy, milionář a zatraceně sexy rošťák), Chloe je tvrdá a chytrá ženská, ale přitom ví, kde má své hranice.

Příběh zde prakticky chybí, ale v tomto žánru je to spíše udivující, pokud by tu byl.
Jestli někdo očekává smysluplný příběh plný duchaplných rad do života, tak bude zklamán. Na dovolenou, oddych, nebo jen tak k nasátí romantické atmosféry kniha svůj účel splnila.
Tahle kniha je - v tomhle žánru - pro mě srdcovka.

sarka5666
13. března

Kniha se mi líbila, ale mrzelo mě, že v něm nebyla lepší zápletka. Prakticky popisovala všechny možné sexuální scény, skrz které se k sobě postavy postupně sblížily, ale děj kolem vlastně žádný. Knížku jsem, ale přečetla prakticky během pár dní a líbila se mi, takže určitě doporučuji, především těm, kteří vyhledávají v knihách sex a milostný vztah.¨

KláraH.
07. března

Jako nebylo to špatný. Oproti ostatním knihám tohoto typu to teda jede hned od začátku:-) Ale je to hodně předvídatelné, cca kolem třetí čtvrtiny jsem si říkala, tak co teď přijde za zvrat, třebaaaa by to mohlo být... a ono jo. Ani reakce bastardovy rodiny mi nepřijde úplně realistická... Ale je to krásná oddychovka na jeden den, a to mi v tuto chvíli stačí...

Ketrin.TR
23. března

Mám čtecí krizi, tak jsem sáhla po knížce, od které jsem naprosto nic neočekávala. A taky že jsem od ní nic nedostala, myslím, že tohle se asi ani nedá nazývat literaturou. Nicméně věřím, že svoje čtenářky si to najde. Knížka prostě nemá děj, stránky plní jenom jeden sex za druhým. Na všech možných místech, které už předem očekáváte. První sexuální scény člověk zhltne, pak je ale přeskakuje protože jsou opravdu jako přes kopírák. Hádka, roztrhlé kalhotky či blůzka a následný divoký sex proložený poměrně silně vulgárními slovy. Zajímalo by mě jakou ženskou rajcuje, když jí chlap při sexu řekne že je špinavá coura a ať drží nevymáchanou hubu?? Dvě hvězdy dávám jen díky Bennettovým kapitolám, jeho myšlenky mě docela pobavily, stejně tak některé dialogy.
Tak a teď hurá číst zase něco co není brak :-)

1 ...