Božský bastard

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4.12139
Série

Božský bastard 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota
Orig. název

Beautiful Bastard, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (446)

Kniha Božský bastard

Přidat komentář
Zuzka12627
včera

Čekala jsem tedy více, ale je to erotický román nemůžu čekat velký příběh, ale na odpolední oddechové čtení se tato kniha hodí.

ElikaS
29. května

V rámci žánru je to ryze průměrná kniha, která je sice čtivá, ale ničím zajímavá.


klaraj093
26. května

Nejsem zastánce ženských románů, ale sem tam si ráda přečtu něco ostřejšího. Neříkám že tato kniha byla, ale účel lehkého čtení splnila. Příběh mě dost bavil, kniha byla čtivá.

FairyD.
29. dubna

Jednoducho božská kniha. Hlavné postavy a ich príbeh vás jednoznačne dostanú.

Askarinka
29. dubna

Pohodová oddechová jednohubka... Jako jo, je to sex, hádky, sex, sex, mega hádka a pak konec, ale proč ne....Občas člověk potřebuje něco u čeho nemusí moc přemýšlet.

Acnaj
29. dubna

Přečela jsem ji za pár hodin, v podstatě je to nenáročná oddychovka... Z větší části jde jen o popis sexuálních scén dvou lidí ve stylu: "Odi et amo.". Takové letní čtení pro ženy.

knihomolka78
25. dubna

Chloe a Bennett - asistentka a šéf. On dominantní, stále nespokojený a náročný blb, který místo aby se její přitažlivosti postavil nějak důstojně (ať už by ji chtěl nebo nechtěl), řeší ji nesmyslným úkolováním a provokací. Ona inteligentní, pracovitá a zdánlivě klidná blbka, která se nechá ponižovat a pak ještě ohnout přes stůl… Dobře, chemie, ale mohla odolávat déle, než prvních pár stránek, dala se moc lacině a rychle. Vždyť ten chlap byl úplnej kretén a pak najednou zase nebyl… No a pak už to bylo jen o sexu. Neříkám ale, že se to četlo špatně.

mekkejla
18. dubna

Jasně, je to erotický román, ale i tak tam bylo toho sexu až moc na to, kolik tam bylo příběhu. Trochu mě to zaskočilo, protože jsem na knížku slyšela chválu právě ohledně toho, že je to v rámci žánru inteligentní. Ovšem "inteligentní" bylo v podstatě jen prostředí a pár zmínek o těžké dřině a milionových smlouvách... Ale jako oddechovka super.

1 ...

Doporučujeme

Kylandovo vykoupení
Kylandovo vykoupení
Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Chlad
Chlad
Sexy farmář
Sexy farmář