Božská mrcha

V sérii 1.5 Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda. Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí? Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska. Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano? Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život? V sérii jako 1.5 díl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433642/big_bozska-mrcha-Pk3-433642.jpg 3.5288

Božský bastard

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Bitch, 2013

Kniha Božská mrcha

koki.veru

Tak oproti knize Božský bastard byla tahle kniha pro mě zklamání. Připadalo mi to velice odfláknuté, bez pořádného děje. Snad bude další díl lepší.

Zelený.úval

Žádný moc příběh, jen spousta erotických scén, což může být pro někoho určitě žádoucí. :-) Jako taková kniha na rozptýlení docela fajn.

Aranel15

Jako sexuální popisy jsou fakt dobrý, ale to je tak všechno. Kniha je prezentována jako jakési dokreslení prvního dílu, ale i tak mi přijde úplně zbytečná.

Aveli

Tohle se autorkám moc nepovedlo. Série vášnivý i Božský bastard se mi líbili, ale tohle bylo zbytečně dlouhé a roztahané. Děj byl nic moc a retrospektivní vzpomínky mě spíš štvaly než zaujaly. Dvě hvězdičky dávám jen protože mám postavy Chloe a Bennetta ráda a dozvěděli jsme se něco o jejich budoucnosti. Ale souhlasím s ostatními, že jako bonusová kapitola v knížce by to dávalo větší smysl. Na samostatnou knihu je to prostě málo.

Michelleee
05.11.2021

Pokračování je zbytečné, ale souhlasím s těmi, co psali, že kdyby autorka přidala do prvního dílu pár stránek, udělala by líp. Jinak oddechové, rychlé čtení..

nikca3976
25.08.2021

Příjemné oddechové počteníčko..Přečteno během pár hodin.

betule3
16.08.2021

Bylo to moc krátké? Ano. Dal by se tento příběh nacpat do první knihy? Rozhodně. Ale jako taková jednohubka na jeden večer to vlastně tak špatné nebylo.

Kristy.Seb
03.08.2021

Další vsuvka mezi jednotlivými příběhy. Přišlo mi to zbytečné.