Božský cizinec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4.21646
Série:

Božský bastard 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota
Originální název:

Beautiful Stranger, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (246)

Kniha Božský cizinec

Ešína
předevčírem

I tento díl mě bavil ... I když Sara a Max nejsou Bennett a Chloe. Doporučuji...

Sazinek
21. července

Kniha se četla svižně, ač je to druhý díl a já nečetla první, tak jsem velmi rychle pochopila o čem byla jednička, oddechovka s prvky erotiky, proč ne


cukrovka
14. července

Čtivý erotický příběh. Oddechovka u které víte jak dopadne, přesto se nedokážete odtrhnout.

Kulturnice
17. června

Stejně jako první díl, čtivé, lechtivé, relaxační, předvídatelné. Oddychovka k vodě o neložnicových choutkách, proč ne. Ústřední dvojice se mi líbila o trochu víc než Cloe s Bennetem. Pobaví a neurazí.

Jita160
08. června

Která z nás nemá za sebou škaredý rozchod?Ale ,která po něm potkala Božského cizince????Myslím ,že nás moc nebude....ale přečíst si o Sáře a Maxovi,kteří si prostě vytáhli stejnou kartu bylo úžasný.
Rozhodně DOPORUČUJI.

Mondaika
29. května

Čekala jsem víc. Kniha je čtivá jako každá od autorek, ale až moc hrr. Něco jí chybělo, rozhodně... Možná také příliš naivity? Nerealnosti?
Oddechovka, která nikdy neurazí a vypne mysl.
Nespadla jsem na zadek takže 3

moudivlacek
06. května

Po Chloe s Bennettem jsem trochu zklamaná touto dvojicí. Maxe jsem si docela oblíbila, ale Sára byla pro mne dost nepochopitelná. Ano, bývalý snoubenec jí ublížil, ale odmítala jsem její chování vůči Maxovi. Navíc byla pro mne dost rozporuplná. Ale i tak to byla oddechovka, trochu pobavení pro dospělé. A o to v tomto žánru jde především.

Pasadenka
03. května

Za mě rozhodně horší než první díl. :)

Jednička byla hrozně uhozená, zábavná a vtipná. Toto volné pokračování prakticky kopíruje první díl, jen je více střídmé.

Uvidíme, co přinese pokračování.

Zatím je to za 3 hvězdičky.

1 ...