Božský cizinec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4.21525
Série

Božský bastard 2.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota
Orig. název

Beautiful Stranger, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (223)

Kniha Božský cizinec

Přidat komentář
katallinka
08. září

Opět velmi dobře napsané, ale oproti Božskému bastardovi tomu něco chybělo.

johana3160
07. srpna

Kniha byla super oddechovka, par vtipnych casti, hromada trosku nepostelove erotiky, ale chybela tomu stava, nejake napeti nebo jak to rict...


janebeauty9860
31. července

Božský bastard mě zaujal víc. Nějak mě nechytla záliba hlavních postav.

tittanie
24. července

Další kniha ze série. Kniha se dobře četla, možná mohla být kratší. Akorát mi nesedělo příjmení k hlavní mužské postavě.

CiaKawlone
28. června

Tuhle sérii prostě miluju. Jsem ráda, že si Sára Vybrala někoho s kým jí to nakonec vyjde a nebude si na ní honit ego ani kariéru. Kniha pokračuje logicky po Božské mrše. Rozhodně stojí za přečtení, pokud jste si oblíbili bastarda. Nechybí sex od prvních stran ani trocha napětí na závěr.

rampapa
10. června

Bože můj miluju Božského cizince. Zamilovala jsem se do téhle série. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

FairyD.
12. května

Konečne Sara našla niekoho s kým je život za zavretými dverami desať krát lepší než čo videli ľudia navonok. Samozrejme nechýbal sex, častokrát na verejných miestach. Nejaká tá dráma, napätie. Mne sa to páčilo.

suzziemusta
06. května

Bohužel oproti prvnímu dílu Božský bastard to byla hodně slabé... Nějak tomu chyběla šťáva... Tak nějak mě to... já nevím - nudilo? Těšila jsem se po Božském bastardovi na další jízdu, ale ta se opravdu nekonala. Sára mě neuvěřitelně lezla na nervy a nějak to jako celek nefungovalo. Asi nejslabší z celé série.

1 ...

Doporučujeme

Výpověď
Výpověď
Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Odpuštění
Odpuštění
Řekni něco legračního
Řekni něco legračního