Božský cizinec

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/170196/bozsky-cizinec-170196.jpg 4.21293

Božský bastard (2.)

Vydáno:, Jota

Beautiful Stranger (2013)

Kniha Božský cizinec

Janík61

Mě také toto pokračování Božského bastarda nezklamala. Příjemné, oddychové čtení.

Leo94

Pokračovaní na Božského Bastarda nezklamala. Další z úžasných příběhů. :)

magdalena2377

Klidně si ji dám znova :)

Kamiliana

Pro mě nejslabší kniha série, plytká a povrchní.

Karola050716

Druhý díl božské série, pro mě slabší než Bastard, ale i tak zábavný, sexy, Sára a i Max sympatické postavy, jen ten zvrat se dal čekat na hony daleko a vlastně mi přišel docela nevyužitý, jen pár stránek a zase dobrý. Ráda si přečtu další díl, postavy mě baví, jen toho Bastarda asi u mě nic nepřekoná.

Termina

Kniha pro náctileté slečny :)

JanickaP

Co napsat... Prislo mi, ze se cela knizka odehravala neustale ve stejne dejove lince. Zadne extra zmeny v deji, v dialozich... Proste od zacatku do konce v jedne vysce.

Lofda
30.12.2018

Tak asi budu jediná, ale Max a Sára mě bavili o dost víc než Bennett s Chloe.. Prostě to tak je. Od této knížky jsem nečekala nic než oddych, vypnout mozek, a to se povedlo. Žádné velké překvapení, za chvíli asi nebudu vědět o čem že to asi bylo, ale teď po dočtení můžu říct, že jsem se bavila :-)