Božský cizinec

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/big_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4.21818

Božský bastard 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger, 2013

Kniha Božský cizinec

Ishir

Erotická oddechovka.

koki.veru

Super další díl z této série. Pěkně se to čte, zajímavé a sympatické postavy.

Dela90

(+ SPOILER) Sara Dillon se přestěhovala do New Yorku díky svému expříteli, který ji podváděl na každém kroku. Hned první dny potká v jednom z klubů neodolatelného cizince, který je neskutečně sexy. Podlehne mu a užijí si spolu sex na veřejnosti. Max Stella, ala cizinec, je známý tím, že mu ženy padají k nohám. Je to sukničkář s velkým S. Do doby dokud nepotká Sáru. Společně se domluví na pravidlech, co můžou a co ne, a že se jedná jen a jen o sex. Jedná se o tajné a žhavé schůzky, které se uskutečňují v Maxově režii na místech, kde je můžou přistihnout. Sára nechce za žádnou cenu trvalý vztah, přijela do New Yorku začít zase žít a ne se zase uvázat. Jenže, osud rozdá karty tak, že i ona začne uvažovat o tom, že na Maxe myslí víc než, jak si na začátku domluvili. A co se stane, když se jisté fotografie dostanou do nepatřičných rukou?

Ach, já se zamilovala, a to doslova. Série Božský mám den ode dne raději. První díl byl fakt pecka, ale druhý díl taky zaválel ve velkém stylu. Přiznám se, že jsem si při názvu knížky představila nějakého sexy urostlého domorodce někde v jižních krajích. Takže jsem byla mile překvapena, jak je knížka pojatá. A moc se mi tento nápad líbil. Tajné schůzky v různých částech města, žhavé scény, popisy fotografií. I celkové zakončení knihy bylo výborné. Nemám absolutně co bych knížce vytkla. Skvělé dva pohledy hlavních hrdinů. I to, že tam byla chvílemi Chloe s Božským bastardem, bylo naprosto skvělé a už se moc těším, co mě čeká příště. Takže pokud, potřebujete vypnout a máte rádi žhavou erotiku, tak tady jste na správném místě.

“Páni v životě jsem se nedostala do tak šílené situace. Křenila jsem se jako blázen, i když se mi podlamovaly nohy a skoro jsem se sesunula k zemi.
Hlavně nepanikař, Sáro. Hlavně nepanikař.
Bylo to perfektní. Celý tenhle zážitek byl perfektní, ale musí skončit tady a teď. Všechno musí být jinak. Beze jmen, bez závazků. Bez lítosti.”

“Ale nikdy jsem ji snad nechtěl víc, než právě v tuhle chvíli, kdy jsem byl svědkem toho, jak se zase dává dohromady.
Zamilovával jsem se do ní. A byl jsem královsky v prdeli.”

kittlerka

Bohužel za mě o dost slabší díl než ten předchozí, ke konci už se mi ani nechtělo číst.

manasx

Líbilo se mi to více než Božský bastard. Splnilo to mé očekávání. :)

WaN635

Co jsem očekávala, to jsem dostala :) . Typický erotický román :) . Každopádně kniha měla všechno, líbil se mi příběh, konverzace byly fajn a sexu tak akorát :).
Ruku na srdce, která žena by nechtěla, aby po ní toužil nádherný, úspěšný a bohatý muž, který by to s ní navíc uměl i v posteli .

pat4157

Hele, tak aby bylo jasno. Tohle je erotická literatura. Kdo má rád jiný žánr nebo je puritán, tomu se to nelíbí. Holt někdo má rád témata závažná, jako třeba koncentrační tábory a kriminálky a na druhé straně jsou tací, co si nechtějí takovými negativními příběhy kazit pozitivní vibrace. A kdo by nechtěl mít v posteli krásného chlapa, který to s vámi umí a touží jen po vás. Takže beze studu plný počet hvězdiček a je to teto Běto...

andrea7191

No jo no, je to jednoduché, nenáročné, lehce pikantní a naivní. Pro mě je tento typ knih skvělou možností, jak vyplnit čas mezi knihami, které mě zajímají. A co si budeme povídat, nás holky, tohle prostě táhne i když víme, že to nebude žádný literární zážitek.