Božský hráč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193911/bozsky-bastard-bozsky-hrac-kzr-193911.jpg 4.11204
Série

Božský bastard 3.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota
Orig. název

Beautiful Player, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (187)

Kniha Božský hráč

Přidat komentář
niced
14. listopadu

Příjemné pokračování. Hlavní postavy jsou zase jiné typy než v předchozích dílech a to se mi líbí. Hanna a její racionální myšlení je super, v záměru mě trochu zklamala, když se zachovala opravdu jako puberťačka a stáhla se, čekala bych od ní, že pochopí o kom Will s Jensenem mluvil. Oceňuji taky změnu v tom, že se oba vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí, nebyl to takový blesk z čistého nebe kdy ze dne na den oba ví, že chtějí být spolu.

Petra-1
08. listopadu

Krásně se čte a je to takové roztomilé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout. Will je prostě takové zlatíčko. Vtipné dialogy.

Renatapek
03. listopadu

Říká se, že protiklady se přitahují a je o tom i milostný příběh v této knize. Mladší sestra "knihomolka" jde po domluvě staršího bráchy "do sebe" a vybere si pro vylezení z ulity jeho kamaráda ze studii. Začne se rozehrávat vtipný a napínavý příběh. Dočtete se v něm i jak překonat dilema randění s mladší sestrou svého kámoše nebo jak sbalit chlapa, který se zuby nehty brání i když vás chce, ale má moře předsudků.

Siwan
01. listopadu

Tak z téhle série je pro mě takhle nejlepší.

Katulinka69
17. října

Stačilo

Sumatrae
16. října

Oddechovka, dej je predvidatelny, ale dobre se cte, idealni na dovolenou

margitka13
15. října

Táto sa mi páčila asi najviac z celej série.
Dokonalý Will, ktorý pomôže nájsť Hane jej sebavedomie a sexappeal, ktorý ho k nej nakoniec aj namotá.
Rada sa k nej vraciam.

CiaKawlone
15. září

Kniha mě bavila a nejprve jsem nevěděla co si o tom myslet. Ale nakonec jsem nebyla zklamaná. Myslím, že je to velmi čtivé a rozhodně se nebudete nudit.

1 ...