Božský hráč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/big_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4.21686
Série:

Božský bastard 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota
Originální název:

Beautiful Player, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (266)

Kniha Božský hráč

MAU256
06. února

Stočil jsem se kolem ní a na zadní část stehna jsem jí napsal - Svět je výjimečný pro ty, kdo jsou sami výjimeční. Tiše jsem doufal, že pro ni budu moc být výjimečný já, uzdravený z divokosti, napravený hráč.

Musím říci, že kniha byla zas báječně čtivá. Ziggy byla super, líbila se mi její nezkušená stránka, kterou s Willem postupně odkrývala. A Will, hráč, který se nechtěl vázat, tak i jeho nakonec dostihla láska.

Romantickým dušičkám můžu jen doporučit, je to krásný únik od reality všedních uspěchaných dnů.

Katarzyny
15. ledna

Co jen k tomu říct, další skvělá kniha Božské série. Četla se sama, je to parádní čtení na odpočinek.


1259
01. ledna

Ani pořádně nevím, co k tomu napsat. Asi jediný co, tak že se knížka četla v podstatě sama, člověk se odreaguje od každodenního bytí a má o trochu zase zlepšený den.

Eva_Skala99
16.11.2022

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Silvisek
26.09.2022

Kniha byla super. Bala jsem se kdyz druhy dil se mi moc nelibil, ze jaky bude tento. Ale musim rict ze skveli! Snad i ten treti bude stat za to!

Aveli
25.08.2022

Opět povedené, tentokrát přibylo romantiky, ale neubylo sexu. Líbilo se mi, jak byla Hannah zprvu nejistá a postupně se Willovi otevřela. Zároveň taky, jak Will postupně zjišťoval, že k ní cítí něco víc, jež jen kamarádství a ochranitelský pud kamaráda staršího bráchy. Líbí se mi, že je autorky propojili a znali se už v minulostí, akorát tenkrát byla Hannah moc mladá. Pokud hledáte příjemný erotický romantický román, tak doporučuji .

pat4157
12.07.2022

Pokud máte rádi erotické čtení, jděte do toho. Pokud ne, jděte od toho. Jednoduché.

Nermal
29.06.2022

Když tak čtu některé ty komentáře, říkám si, že některé čtenáře asi nebaví romantika. Jasně, Hanně všechno dochází strašně dlouho, ale někdo takový je v těchto knihách vždycky. Mně se příběh moc líbil, řadím jej spíš k těm lepším z této série a myslím, že poselství je jasné - láska odemyká srdce každému, někdy byste ani nevěřili, co se pak všechno začne dít. A je to roztomilé.

1 ...