Božský hráč

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193911/bozsky-bastard-bozsky-hrac-kzr-193911.jpg 4.11204

Božský bastard 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Beautiful Player, 2012

Kniha Božský hráč

niced
14. listopadu

Příjemné pokračování. Hlavní postavy jsou zase jiné typy než v předchozích dílech a to se mi líbí. Hanna a její racionální myšlení je super, v záměru mě trochu zklamala, když se zachovala opravdu jako puberťačka a stáhla se, čekala bych od ní, že pochopí o kom Will s Jensenem mluvil. Oceňuji taky změnu v tom, že se oba vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí, nebyl to takový blesk z čistého nebe kdy ze dne na den oba ví, že chtějí být spolu.

Petra-1
08. listopadu

Krásně se čte a je to takové roztomilé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout. Will je prostě takové zlatíčko. Vtipné dialogy.

Renatapek
03. listopadu

Říká se, že protiklady se přitahují a je o tom i milostný příběh v této knize. Mladší sestra "knihomolka" jde po domluvě staršího bráchy "do sebe" a vybere si pro vylezení z ulity jeho kamaráda ze studii. Začne se rozehrávat vtipný a napínavý příběh. Dočtete se v něm i jak překonat dilema randění s mladší sestrou svého kámoše nebo jak sbalit chlapa, který se zuby nehty brání i když vás chce, ale má moře předsudků.

Siwan
01. listopadu

Tak z téhle série je pro mě takhle nejlepší.

Katulinka69

Stačilo

Sumatrae

Oddechovka, dej je predvidatelny, ale dobre se cte, idealni na dovolenou

margitka13

Táto sa mi páčila asi najviac z celej série.
Dokonalý Will, ktorý pomôže nájsť Hane jej sebavedomie a sexappeal, ktorý ho k nej nakoniec aj namotá.
Rada sa k nej vraciam.

CiaKawlone

Kniha mě bavila a nejprve jsem nevěděla co si o tom myslet. Ale nakonec jsem nebyla zklamaná. Myslím, že je to velmi čtivé a rozhodně se nebudete nudit.