Božský hráč

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4.11366

Božský bastard 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Beautiful Player, 2012

Kniha Božský hráč

Lenka51
30. listopadu

Povedené nenáročné čtení spíše pro ženy. Po Cizinci jsem předpokládala, že to bude opět to samé dokola. Ale tentokrát mi příběh přišel trochu jiný, hlubší co se vztahu postav týče.
Zatím pro mne nejlepší z celé série.

Arsi007
25. listopadu

V rámci žánru nadprůměr..

Janík61

Opět příjemné pohodové čtení, to prostě musí bavit :-) Zkrátka fajn kniha na odreagování.

Siegrid

Kniha patří mezi ty lepší v této sérii. Přijde mi jako obdoba Návrhu od Elle Kennedy a nebo Jamaica Lane od Samanthy Young.

Tejuna

Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a občas se příběh hrozně vlekl, ale jak už je u autorky zvykem, tak i přes tyto nedostatky, byla kniha čtivá a ve výsledku se mi líbila. Brzo sáhnu po další.

Maruš.D

Musím říct, že tyto autorky jsou u mě v TOP 10 a až na pár výjimek mě ještě nezklamaly.
Tady jsem se stále bavila (i když na B. Bastarda nic nemá!).
Will byl hráč, který dospěl a zamiloval se, byl upřímný, roztomilý a k zulíbání. Hanna na začátku byla vtipná, velmi otevřená a nevinnost sama. Jak kniha začala, vtáhla mě do děje a já přečetla polovinu a ani jsem nestačila mrknout. Jenže bohužel za polovinou mi Hanna začala docela vadit, chovala se jak puberťačka, která si domýšlela konce, kterým by předešla, kdyby zůstala taková, jaká měla být. Chápu, že autorky potřebovaly zápletku, ale tahle pro mě nebyla úplně promyšlená. Konec byl sladký, tak jak to máme rádi. :-))

katallinka

První dva díly mnohem lepší. Tady mi to přišlo jako (ze začátku dost pomalá) romantika, do které autorka nacpala hromadu sexu a hlavně řeči o sexu. Chování hlavních hrdinů dost zvláštní a často jsem musela kroutit hlavou nad jejich myšlenkovými pochody.

marta14

3,5* Předchozí dva díly byly úžasné, ale tady mi vůbec nesedla hlavní hrdinka... I tak to však bylo čtivé a Will se mi líbil, ale to chování Hanny...

Vášnivý svůdník
Vášnivý svůdník