Božský hráč

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/big_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4.21516

Božský bastard 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Player, 2012

Kniha Božský hráč

Misshell1
předevčírem

Božský hráč...no prostě ji propadl, když ji už nasadil kulicha:)

JitulHa
05. listopadu

Ve třetím pokračování ze série Božských mužů, přišla řada na hráče Willa, který měl zato, že láska je jenom slovo... Pak, mu ale cestu zkřížila prostořeká, maličko praštěná "laboratorní myška", Hanna. A najednou to bylo... Jako, když běžíte dlouhou trať, máte v nohou pěknou řádku úspěšných kilometrů, ale nevnímáte okolí, než se po vašem boku objeví někdo, kvůli komu stojí zač zpomalit... Tahle dvojice byla opravdu roztomilá, zejména to počáteční plácání hlavní hrdinky, stejně jako zaskočený zamilovaný Will. V závěru, sice to jejich neustálé "řeknu to tak, ale myslím to úplně jinak", začínalo být trošičku nervy drásající, naštěstí to však autorky dokázaly včas utnout, a dopřát čtenářkám ten správně zaláskovaný konec i celkově vyvážený příběh.

Michelleee

Skvělý příběh. Za mě asi zatím nejlepší díl :)

ElikaS

Tenhle díl mi přišel jako zatím nejslabší ze série. První dva díly mají erotickou jiskru a vtip. To tenhle díl postrádal. Ubylo sexu, ubylo vtipu a přibylo romantiky, které ale chybí něco navíc. Celé je to postavené na tom, že spolu oba hlavní hrdinové nemluví, nebo se bojí mluvit.
Will byl až příliš velký romantik a Hanna byla otravná s tím, že vlastně neví, co chce. Navíc mi chyběla nějaká větší zápletka nebo myšlenka. Bohužel mě tenhle díl moc nebavil.

princesse

Má to své mouchy, ale ty se najdou téměř vždycky. Oddechovka skvělá, skvěle se četla a děj neskutečně ubíhal, takže jdu na další díl.

Gemma88

Další skvělá knížka, jenom Will je na mně až moc velký "romantik"

moudivlacek

Byla to romantika a erotika v jednom. A užila jsem si to. Není to jen o sexu, je tam příběh, který chytne za srdce. Ale také jedna velká moudrost - Láska změní mnohé, i ty, od kterých to nikdo nečeká. A je na nás ostatních, abychom tomu věřili.
Erotika byla fajn, ale asi hodně dlouho nezapomenu na rozhovory mezi Willem a Hannou. Tak ty byly něco, tak dlouho jsem se už dlouho a upřímně nezasmála.
Pro odreagování skvělé čtení.

Ivanka83

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.