Božský milenec

kniha od:

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/bmid_bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 4 1153

Božský bastard série

< 4. díl >

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?... celý text

Žánr:
Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota
Originální název:

Beautiful secret , 2015


více info...

Komentáře (155)

Komentáře 155 Recenze 2

Luciee113
Luciee113
28.11.2023 4 z 5

Celá série je suprová. Ruby je úžasná a Niell je Niell. Je s ním spousta práce, ale nakonec se jako každej pořádnej chlap pochlapí.

Senza Jenka
Senza Jenka
17.10.2023 2 z 5

Opět velmi odlišný pár. Tentokrát vlastně uhání ona jeho. Je zamilovaná a hooodně otevřená. Má to logiku, uvěřitelný vývoj... Ale zkrátka mě to nebavilo. Prvních padesát stránek je dokolečka to samé. Je jí 23, ale to, co se jí odehrává v hlavě mi sedí spíš na 14. Ano, láska s námi dělá divy, jenže tohle bylo prostě moc.


Bergerac16
Bergerac16
19.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Díky, díky, za tu originální odlišnost od předchozích dílů. Zatímco u Božského bastarda bych občas vážně ráda věděla, co se těm dvěma živočichům honilo hlavou :-) , tady je tomu věnována opravdu pozornost. Celý díl je hodně pocitový, raději s tím počítejte; a navíc osvětlování různých emocí a jejich příčin je z velké části na straně muže, který má problémy s komunikací, je zdrženlivý a nezkušený.

Tenhle hrdina spotřeboval spoustu mé čtenářské trpělivosti. I Ruby si s velkorysostí hodně sáhla do svých rezerv, byla báječná a chápající, na některé splněné touhy si prostě umí počkat. Věděla, že si jeho reakce nemůže brát osobně, takhle by se choval s jakoukoli partnerkou. Ruby není hrdinka, která se afektovaně urazí, zavříská a odejde středem, oceňuje, že je k ní Niall naprosto upřímný, že se učí být naprosto otevřený.

A Ruby je prostě "o pár světelných let napřed", už dlouho ho miluje, on ji vzal na vědomí teprve nedávno, navíc ve stavu, kdy vlastně není připravený na nový vztah. Takže to logicky směřuje k tomu, že jí míň nebo víc (ač neúmyslně) ublíží....

tinka1974
tinka1974
31.05.2023 4 z 5

Trochu zklamání. Byla jsem namlsaná z předchozích dílů. Začátek byl dobrý, prostředek propad a konec se opět rozjel. Niall mě docela zklamával, ale nikdo není dokonalý ani v romanťáku. Jako oddechovka ujde, ale jsou i povedenější.

rampapa
rampapa
13.05.2023 5 z 5

Moc moc sei knížka líbila. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

kamka1103
kamka1103
07.05.2023 4 z 5

Předchozí díly jsem nečetla a ani mě upřímně nelákají. Příběh Ruby a Nialla mi připomínal 50odstinů...
Ruby - mladá zamilovaná stážistka a Niall - viceprezident firmy se svým "stigmatem" z předchozího manželství.
Ale pro romantiky nádherný, přímo pohádkový závěr, kdy všechno dobře dopadne ... A "jestli neumřeli,
miluji se dodnes. Zazvonil zvonec a pohádky je konec".

Dagmus
Dagmus
17.02.2023 3 z 5

Předešlé díly byli o něco lepší

MAU256
MAU256
14.02.2023 5 z 5

Další díl ze série "božský". Ruby, která byla už delší dobu zamilovaná do Nialla, se s ním po nečekané pracovní cestě sblíží. Niall byl svou bývalou manželkou zničený, ale Ruby se ho snažila vrátit zpět k životu. A jak to dopadne? No miluji krásné konce. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

1259
1259
19.01.2023 5 z 5

Jo Christina prostě umí psát tak, že vás to vtáhne do děje. Je prostě boží.

Eva_Skala99
Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Silvisek
Silvisek
29.09.2022 4 z 5

No musim rict, ze zacatek docela dobry. Pak me stval Niall tim svym chovanim. Vse bylo moc zdlouhave. Ale jinak to docela slo.

Ivanka83
Ivanka83
28.09.2022 5 z 5

Další Pan Božský...
Bláznivě zamilovaná Ruby a ostýchavý, někdy až natvrdlý Niall spolu stráví neskutečné čtyři týdny v New Yorku. Návrat jim ještě víc zkomplikuje životy, ale ten konec.... Ach...
Rozhodně doporučuji.

Aveli
Aveli
25.08.2022 4 z 5

Osobně musím přiznat, že tenhle díl mě nenadchl tolik, co předchozí. Na druhou stranu neříkám, že byl špatný. Líbí se mi, že Niall je úplně jiný než předchozí hlavni hrdinové v sérii a dominantní je zde Ruby. Nechybí ani romantika a erotické dusno. Ovšem děj nemá tak příjemný spád jako v předchozích dílech. A téma ex manželství Nialla se objevuje neustále dokola.

manasx
manasx
06.04.2022 2 z 5

Tento díl mě bavil nejméně.

Saimoon
Saimoon
08.02.2022 5 z 5

Za mě to byla po Bastardovi nejlepší knížka ze série. Hlavní hrdina byl úplně jiný než v předchozích knížkách. Byl plachý, málo si věřil a před ženami se styděl. Byla to vítaná změna oproti těm sebejistým chlapům, kteří jsou nejčastěji v knize popisováni. Byl to moc pěkně napsaný romantický příběh. Jediný co bych vytkla je opět překlad názvu knihy. Podle mě je zavádějící, protože milostných scén tam oproti zbylým knihám ze série bylo méně. Ale určitě to na kvalitě knihy neubralo. A co mi ještě chybělo, byl nějaký epilog. Knihu doporučuji všem, kteří hledají odpočinkové romantické čtení.

JitulHa
JitulHa
09.01.2022 4 z 5

S touto knihou nastal již počtvrté návrat do "Božského světa"! Tentokrát byl na řadě víceméně upjatý a možná nezkušený Niall, kterému do života vstoupila vyrovnaná, srdečná Ruby alias "Rubínek". Ta, zapůsobila jako hřejivý balzám, na jeho jinak chladnou a bolavou duši. Autorkám se v tomto pokračování podařilo vytvořit zcela jiný typ hrdiny, než je u nich zvykem. Kupodivu, to zpracování dopadlo na výbornou! Příběh, nejenže fungoval skvěle, ale rovněž byl důkazem toho, že každý sexy hrdina nemusí být zároveň i nehorázný playboy. Celé to bylo opravdu dobře napsané. Až tak dobře, že i jeden kradmý pohled nebo jen letmý dotek mezi ústřední dvojicí, působil neskutečně intimně. Přečteno během jediného dne!

Misshell1
Misshell1
13.12.2021 4 z 5

Tady bylo napětí...nevíte, co se bude dít. On je uzavřený, ona hotové tornádo slov, pocitu... Několikrát jsem se opravdu pobavila a bavilo mě to.

Michelleee
Michelleee
05.11.2021 5 z 5

Nejvíc romantický díl, ale příjemná změna.

princesse
princesse
25.09.2021 4 z 5

Opravdu často jsem se zasmála. Moc vtipné hlášky a dobré počtení. Četlo se to téměř samo. Hlavní hrdinové, každý po svém, me občas trochu vytáčeli, ale oddechovka skvělá.

EllSeifert
EllSeifert
30.08.2021 2 z 5

(SPOILER) V sérii pokračuji už spíše z principu, tohle je za mě však poslední díl. U podobného typu knih mi nepřijde na místě očekávat kdovíjak kvalitní literární počin, tohle mě ale na další díl nenavnadilo. Nesympatičtí hlavní hrdinové, kde on, jakožto polobůh musel žít s manželkou, která div nebyla prezentována, jako kdyby na něm páchala domácí násilí a ona, dcera dvou psychologů, která si na jednoho sama hraje, ač je samozřejmě perfektní a nepostradatelná už jako studentka ve svém oboru. To vše by se dalo zkousnout, ale vysvětlí mi někdo, proč to jeho bývalé manželství muselo být neustále omíláno? Bylo to pro příběh tak důležité? Nebyly náhodou jejich těžkosti zaviněny spíše rozdílnými povahami, kde ona by na něj nejraději vlítla už v době, kdy netušil, že ona existuje a on byl prostě on – neschopný komunikovat, hledající a zároveň nehledající lásku. A proč se na konci chovala tak, jak se chovala? Nutno podotknout, že když už se na scénu dostala jeho bývalá manželka (která měla do telefonu říct, že se chce k Niallovi vrátit a odpoledne tvrdila, že má vážnější známost), byla vykreslena jako úplně normální osoba, která si na rozdíl od svého úžasného manžela sypala popel na hlavu, ač nefunkční manželství byla vina obou.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
28.07.2021 4 z 5

V tomhle díle musím pochválit, že konečně hlavní hrdina nebyl další sexuální bůh... Ač jeho manželství bylo smutné, dlouho se snažil být dobrým a oddaným manželem.

senoritar
senoritar
16.07.2021 5 z 5

Tak já jsem rozhodně zástupce tábora, kterému se kniha líbila zatím nejvíce ze série - čtu popořadě. Byla jsem ráda za trochu jiného hlavního hrdinu - těch sebevědomých floutků, co skončí v posteli s každou sukní, protože je samozřejmě každá chce, už bylo dost. Nial je tak sympaticky nezkušený a nevinný, že mi to přišlo roztomilé až dojemné, když postupně zjišťuje, že Ruby je všem úplně jiná, než jeho bývalka. A Ruby mi byla sympatická hned, chápává, milá, upřímná (to bylo fakt super, že, na rozdíl od toho, jak to bývá obvykle, kdy si hrdinové nic nevyříkají a jen si domýšlejí chybné závěry, Ruby vše řekla na rovinu) a ochotná překonávat překážky. Ani chvilku mi nelezla na nervy, což se mi u ženských hrdinek stane opravdu málokdy. Kniha je čtivá a styl vyprávění mi absolutně sedl. Oceňuji střídmější užívání sprostých slov, které u některých předchozích dílů bylo přehnané, erotické scény nejsou na každé druhé straně a popsány jsou taky dobře. Příběh Niala a Ruby si určitě ještě někdy přečtu.

dominika8192
dominika8192
12.07.2021 4 z 5

To jak dlouho jsem musela čekat na první šu.ačku?! Zatím nejslabší díl série, ta hrdinova posedlost zkrachovalým manželstvím mi po chvíli lezla krkem.

Babu002
Babu002
10.07.2021 4 z 5

Nejspíš prozatím nejslabší kniha ze série, ale i tak mě překvapilo hodnocení, které je nižší než jsem očekávala.
Příběh splnil, co jsem od knihy předpokládala, takže za mě spokojenost!

Kulturnice
Kulturnice
19.06.2021 2 z 5

Je to už čtvrtá kniha z této lechtivé série, pro mne zatím nejslabší. No, co říct...ústřední pár byl na zabití, příběh za mne nic moc. Méně čtivé, aspoň pro mne, rozhovory mne štvaly. Ale už jsem se do toho pustila, tak dočtu i pátý díl.

Jita160
Jita160
12.06.2021 5 z 5

Pro někoho bleeee pro mě jéééé.
Pokaždé když vyšlo nové pokračování jsem se těšila co si na nás autorky zase připravili i když je to většinou všechno o jednom tak mě přišel každý příběh jiný.
Ruby mě padla do noty ale s Nailem jsem měla problém....měl ženu na zlatém podnose a nevěděl co s ni????
Rozhodně DOPORUČUJI!!!??

ErčaV.
ErčaV.
03.05.2021 5 z 5

Kniha se mi pěkně četla. Je dobře napsaná. Příběh se mi líbil.

lumul
lumul
14.04.2021 2 z 5

Chm. Porno pro ženský, který říkají, že dívat se na něj je úchylný :D :D stejně jako padesát odstínů čehokoli. Ale jo, tak číst o tom je přece takový intelektuální :D

Nika30
Nika30
05.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Sáhodlouhé debaty a věčné ústupky vůči tomu chlapovi. A ve finále začne mluvit o exmanzelce. Tak za to by fakt zasloužil ránu do koulí. Ale v podstatě ji dostane ve finále příběhu a ještě si ji způsobí sám. Za mě pěkné. Ani ne tak moc o sexu jako o pochopení a budování vztahů. I když sexu je taky dostatek

Maruš.D
Maruš.D
02.03.2021 4 z 5

Tento díl se vcelku výjimá z celé série Božský. Nevím jak to dělají, ale tyto autorky najdou vždy nový druh sexuálního napětí a akce, které mi vyrazí dech. Každá kniha je podobná a přesto originální. Tentokrát Niall je ten zdrženlivý, a Ruby dračice. Narozdíl od předešlých příběhu, tento mi přijde vcelku realistický. Niall byl občas na zabití, ale chápu, jak je těžké mluvit o svých pocitech. Kniha byla možná trochu zbytečně dlouhá. Jsem ráda, že to dopadlo dobře, ale nevadilo by mi se podívat do vzdálenější budoucnosti v epilogu.