Božský milenec

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/big_bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 41019

Božský bastard 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful secret, 2015

Kniha Božský milenec

manasx

Tento díl mě bavil nejméně.

Saimoon

Za mě to byla po Bastardovi nejlepší knížka ze série. Hlavní hrdina byl úplně jiný než v předchozích knížkách. Byl plachý, málo si věřil a před ženami se styděl. Byla to vítaná změna oproti těm sebejistým chlapům, kteří jsou nejčastěji v knize popisováni. Byl to moc pěkně napsaný romantický příběh. Jediný co bych vytkla je opět překlad názvu knihy. Podle mě je zavádějící, protože milostných scén tam oproti zbylým knihám ze série bylo méně. Ale určitě to na kvalitě knihy neubralo. A co mi ještě chybělo, byl nějaký epilog. Knihu doporučuji všem, kteří hledají odpočinkové romantické čtení.

JitulHa

S touto knihou nastal již počtvrté návrat do "Božského světa"! Tentokrát byl na řadě víceméně upjatý a možná nezkušený Niall, kterému do života vstoupila vyrovnaná, srdečná Ruby alias "Rubínek". Ta, zapůsobila jako hřejivý balzám, na jeho jinak chladnou a bolavou duši. Autorkám se v tomto pokračování podařilo vytvořit zcela jiný typ hrdiny, než je u nich zvykem. Kupodivu, to zpracování dopadlo na výbornou! Příběh, nejenže fungoval skvěle, ale rovněž byl důkazem toho, že každý sexy hrdina nemusí být zároveň i nehorázný playboy. Celé to bylo opravdu dobře napsané. Až tak dobře, že i jeden kradmý pohled nebo jen letmý dotek mezi ústřední dvojicí, působil neskutečně intimně. Přečteno během jediného dne!

Misshell1
13.12.2021

Tady bylo napětí...nevíte, co se bude dít. On je uzavřený, ona hotové tornádo slov, pocitu... Několikrát jsem se opravdu pobavila a bavilo mě to.

Michelleee
05.11.2021

Nejvíc romantický díl, ale příjemná změna.

princesse
25.09.2021

Opravdu často jsem se zasmála. Moc vtipné hlášky a dobré počtení. Četlo se to téměř samo. Hlavní hrdinové, každý po svém, me občas trochu vytáčeli, ale oddechovka skvělá.

EllSeifert
30.08.2021

(+ SPOILER) V sérii pokračuji už spíše z principu, tohle je za mě však poslední díl. U podobného typu knih mi nepřijde na místě očekávat kdovíjak kvalitní literární počin, tohle mě ale na další díl nenavnadilo. Nesympatičtí hlavní hrdinové, kde on, jakožto polobůh musel žít s manželkou, která div nebyla prezentována, jako kdyby na něm páchala domácí násilí a ona, dcera dvou psychologů, která si na jednoho sama hraje, ač je samozřejmě perfektní a nepostradatelná už jako studentka ve svém oboru. To vše by se dalo zkousnout, ale vysvětlí mi někdo, proč to jeho bývalé manželství muselo být neustále omíláno? Bylo to pro příběh tak důležité? Nebyly náhodou jejich těžkosti zaviněny spíše rozdílnými povahami, kde ona by na něj nejraději vlítla už v době, kdy netušil, že ona existuje a on byl prostě on – neschopný komunikovat, hledající a zároveň nehledající lásku. A proč se na konci chovala tak, jak se chovala? Nutno podotknout, že když už se na scénu dostala jeho bývalá manželka (která měla do telefonu říct, že se chce k Niallovi vrátit a odpoledne tvrdila, že má vážnější známost), byla vykreslena jako úplně normální osoba, která si na rozdíl od svého úžasného manžela sypala popel na hlavu, ač nefunkční manželství byla vina obou.

Kristy.Seb
28.07.2021

V tomhle díle musím pochválit, že konečně hlavní hrdina nebyl další sexuální bůh... Ač jeho manželství bylo smutné, dlouho se snažil být dobrým a oddaným manželem.