Božský milenec

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 3.9898

Božský bastard 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Beautiful secret, 2015

Kniha Božský milenec

ErčaV.

Kniha se mi pěkně četla. Je dobře napsaná. Příběh se mi líbil.

lumul

Chm. Porno pro ženský, který říkají, že dívat se na něj je úchylný :D :D stejně jako padesát odstínů čehokoli. Ale jo, tak číst o tom je přece takový intelektuální :D

Nika30

(+ SPOILER) Sáhodlouhé debaty a věčné ústupky vůči tomu chlapovi. A ve finále začne mluvit o exmanzelce. Tak za to by fakt zasloužil ránu do koulí. Ale v podstatě ji dostane ve finále příběhu a ještě si ji způsobí sám. Za mě pěkné. Ani ne tak moc o sexu jako o pochopení a budování vztahů. I když sexu je taky dostatek

Maruš.D

Tento díl se vcelku výjimá z celé série Božský. Nevím jak to dělají, ale tyto autorky najdou vždy nový druh sexuálního napětí a akce, které mi vyrazí dech. Každá kniha je podobná a přesto originální. Tentokrát Niall je ten zdrženlivý, a Ruby dračice. Narozdíl od předešlých příběhu, tento mi přijde vcelku realistický. Niall byl občas na zabití, ale chápu, jak je těžké mluvit o svých pocitech. Kniha byla možná trochu zbytečně dlouhá. Jsem ráda, že to dopadlo dobře, ale nevadilo by mi se podívat do vzdálenější budoucnosti v epilogu.

MilackovaN

Tak tenhle předposlední díl mě absolutně nebavil. Nedělalo problém mi knihu odložit a vrátit se k ní až po pár dnech, a to se mi u předešlých dílů nestalo. Bavilo mě až posledních 30 stránek, kde byla konečně nějaká akce, ostatní nudaa..

VeronikaBraneck

Oddechové čtení nad kterým nemusíte přemýšlet. Někdy je potřeba si něco podobného přečíst.

Leniii
25.12.2020

Ideální čtení na to, když se chcete pobavit a odreagovat :)

lihate
13.12.2020

Když jsem četla hodnocení knihy, moc se mi ani nechtělo začínat ji číst. Ale jelikož mě předchozí díly bavili, přece jen jsem ji otevřela. Musím tedy říct, že navzdory hodnocení, se mi tento díl líbil moc! Sice je to naivní románek, příběh, který se z velké části točí kolem sexu, a který především tím, má upoutat své čtenářky, ale v mém momentálním rozpoložení mě bavil, jako celá série. Zařadila bych ho hned za Bennetta a Chloe. Příběh mi přišel procítěný a emoční. Řekla bych že se autorce podařilo vystihnout silné moudro a sice že, společnost nás nějak utváří a ačkoliv si to nepřipouštíme, jsme zařazeni do škatulek. Je hrozně složité najít někoho, před kým si nemusíme na nic a na nikoho hrát. Ale pak zjistíme jak je bezvadný být s někým sám sebou.