Božský milenec

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274922/bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 3.9590

Božský bastard (4.)

Beautiful secret (2015)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Jota

Mrňous1

Opět výborná kniha, tahle série se povedla. Líbilo se mi, že zde byl ten pomalejší a zranitelnější ten chlap, ne vždy jsou chlapi ti silní a sebejistí a válcující vše kolem sebe. Knížka se četla úplně sama, byla trošku jiná, než předchozí díly, ale možná bych i řekla, že nejlepší. Nevím, každý pár byl jiný a v něčem se mi líbil a v něčem mě prudil, jak už to tak chodí, celá série se mi líbí a těším se na poslední díl.

mišák1262

je to uplně naopak než v předchozích dílech ( muž dobývá ženu) ted je to - že žena se snaži napravit rozvedeněho sklamaného muže.... je to hezký přiběh a moc se mi tam líbilo že stalá vim jak se maji postavy s předchozích dílu. Ale i přes to se mi tenhle dil nelibil tolik jako ty první.

eva3695

Předposlední díl, který je plný jiskření a touhy, ale hlavně citů. Asi mi přišel slze všech nejvíce závislí na citech. Příběh se četl velmi dobře, a samozřejmě nechybí sexy chlap

AnnaNešporová

Kniha se mi opět líbila, bylo dokonce příjemný, nemít hned na začátku každou stránku o sexu.

Frupet

Čtvrtá kniha ze série Božský... pěkné, čtivé. Samozřejmě plné klišé, kdy nová žena napravuje chyby té předchozí a tím si získává srdce muže...
Moc se mi líbilo okrajové propojení s hrdiny z minulých dílů. Jako by se autorky snažily říct, že i vztah postavený především na vzájemné přitažlivosti a sexu má budoucnost... pěkná myšlenka.

Majesty_V

Spousta lidí tuhle knížku odsuzuje..... a myslím, že je to jen kvůli tomu, že prvně v celé sérii to nebyla co stránka, to sex. Pro mě to je velice příjemná knížka, kde hlavní mužská postava není nadržený playboy, ale zdrženlivý muž se zlomeným srdcem. :)

Je také skvělé, že se postavy z předchozích dílů objevují i zde. Dodává to celému příběhu šmrnc a když se tam objeví vaši oblíbenci z předchozích dílů, zahřeje vás, jak se jejich příběh vyvíjí dál. :)

Kekik

Pro mě zatím nejlepší díl z Božských.
Na první milování se vším všudy si tentokrát hóóódně dlouho počkáme, ale to mi vůbec nevadilo, ba právě naopak. Nelíbí se mi, když na to vlítnou hned v první kapitole. Tady šlo více o city, a to je super. Přesto je kniha nabitá erotikou a dokonce má i trochu děj (návštěva koncertu). Čtivá.
*V tu chvíli už jsem vrtěla hlavou a Pippa mě praštila koncem šály. "Ber to jako výzkum do hodiny konstrukční integrity. Řekni mu, že potřebuješ otestovat tažnou sílu jeho ocelové trubky."* Pippa zde vystupuje jen na začátku a na konci, ale i v těch několika scénkách se mi zamlouvala. Doufám, že taková bude i v posledním díle, kde je hlavní postavou.

ylena.k

Za mě to byla (s prominutím) kurevsky dobrá knížka. Četla sem jí v kuse, nemohla sem se odtrhnout.

Market = )

Tak tohle za mě bylo bezva. A z celý serie mi to zatím přišlo nejmíň přehnaný. Jenom pořád bojuju s pro mě dost nešikovným překladem, slečna / mladá paní by se podle mě měla přeorientovat na jiný typ literatury, protože za mě je to až rušivé :-(.

xindl007

Tento díl knihy není tolik nabitý erotikou, je více romantiky, rozebírání pocitů atd. . Nevadilo mi to ale, četla se dobře. Těším se na poslední díl.

NikolettaHole

Nevím jestli za to můžou bratři Stellovi , ale ani tenhle díl mě příliš nebavil. Ruby mi přišla hrozně vtíravá a Nial byl opravdu zvláštní postava.

4laras

Tato kniha byla změna. Ne špatná, ne velká, ale byla to příjemná změna.
Už od začátku mi to přišlo jako příjemný milostný příběh.

IvankaM

Naprosto úžasné. Bylo to jiné, než předchozí díly, ale strašně mě to bavilo a čtení mi trvalo asi 6 hodin (Fakt jsem nemohla přestat)

LivN

Božský milenec je čtivá a oddychová knížka ,ale čekala jsem, že tam bude více erotiky jak bývá u Christiny Laurenové zvykem.Něco tomu chybělo nebylo to uplně ono jako u předchozích knížek.

blankaa89

Je fakt, že se opravdu jedná o nejméně sympatického hrdinu celé této série. Tento pár - Nial a Ruby mi opravdu nesedl. Ale na druhou stranu musím uznat, že se mi tato kniha četla z celé série nejlépe (asi jako jedné zmála zde hodnotících). Ano, taky jsem hned věděla, jak to všechno dopadne, ale tento příběh mi připadal ze všech nejzajímavější. Prozatím. Ještě mě totiž čeká poslední díl - Božský.

Lee7

U knihy jsem se bavila a po delší zase zasmála. Lehké čtení a skvělé odreagovaní.

Evka3814
19.12.2017

Opět jsem knihu hltala jedním dechem

dendishek
08.12.2017

Přikláním se ke komentářům, že je tato kniha z celé série nejslabší. Avšak - jako vždy jsem se krásně zrelaxovala, vypla, zapředstavovala a bylo mi fajn. Postavy v těchto sériích jsou prostě o dost lepší než např. ze série Wild Seasons. Tam jsem narazila na hodně velkou nudu, což se o těchto knihách říct nedá ;-).

Amitiel76
22.11.2017

Tento díl série, mi přišel vážně nejslabší. V porovnání s "Božským bastardem" mám pocit, jako by to ani nepsala stejná autorka. Slabý odvar.
Ale pokud se nebudu ohlížet za předchozími díly a srovnávat, tak musím říct, že se mi kniha líbila, a dobře se četla. Hlavním plusem této série je totiž to, že autorky vypráví příběh pohledem obou hlavních hrdinů. Tak, že člověk nemusí tápat a domýšlet si, jaké myšlenkové pochody asi vedly k tomu, či onomu. Máte prostě možnost nahlédnutí do ženské i mužské mysli. A občas je to překvápko :-) Příběh je pak jasnější, a lépe pochopitelný.

Flyn
16.11.2017

Nerikam ze to bylo spatne...to ne. Ale vzhledem k predchozim dilum to bylo zkratka slabsi. Nekam se mi ztratil charakteristicky humor.

Pedruska01
08.11.2017

Kniha se četla dobře - rychle odsýpala. Nebyla to nijak náročná četba, spíš takový relax, kde se nemusí přemýšlet. Jako celkově celá série. Já osobně jsem tuhle knihu (tuhle sérii) měla jako takovou vycpávku. A nic proti ničemu.
Ze začátku mi oba hlavní hrdinové připadali jako totalní schizofrenici a nestačila jsem kroutit hlavou nad jejich chováním. Jednou tak a podruhé onak? Tak co, sakra?! -_-
Když se nad tím zamyslím, a to je co říct, když myslet u knihy nepotřebujete, tak Ruby mi na svůj věk připadala, anebo byla vykreslena něco jako světoznalá sexuální cosi, kdežto Niall byl naopak "dalece" starší a za pořádnýho troubu. Někdy je naivita fajn, ale v rámci možností. Když oba odhodili tu masku rozdvojené osobnosti, příběh byl lepší/milejší. I když se z Nialla stal náhle takový "kanec", což se pralo s tím, jaký nesmělý a uhlazený muž to je. Určitá zdrženlivost většinou nebyla na místě. Toho trápení ho se obou hrdinů tam bylo málo. Nejspíš. Připadá mi to jako taková "dospělá" pohádka. Všechny takové příběhy. Pohádkově neuvěřitelně růžové a šťastné. Nevýrazná chuděra a bohatý princ. Však mám takový nepříjemný pocit, že tohle byl nejspíš nejslabší díl? Ať mi všichni odpustí. :D
Každopádně příjemné čtení a jsem ráda, že jsem se mohla seznámit s touto sérií a s hrdiny v ní. :)

nomarket
04.11.2017

Čtení u kterého člověk nemusí přemýšlet.. na vypnutí dobrá :)

arket
03.08.2017

V sérii Božský... najdete jistě lepší. Naill mi připadal jako naprostý idiot.

helkol
18.07.2017

Takové průměrné čtení na léto pro zábavu. Určitě se chystám na další díly, čte se to skoro samo :-D

Natali.159
07.07.2017

Bohužel, prim hraje u mě stále první díl...

a.nnysek
24.06.2017

Krásné čtení, nemohla jsem se odtrhnout, i když tento díl se mi líbil o něco méně než díly ostatní, stálo to za to :-)

Adris
17.06.2017

Celkem v pohode, az na vyrazivo "kundicka", "postevacek" a pubicka kost. To je hrozne. Zacetla jsem se pak do Bozskeho hrace a zjistila, ze je to uplne to stejne, jako zde - ukecana holka a kluk, co se hleda. Takze dalsi uz ne-e.

Nita17
08.06.2017

Série "Božský" mě jednoduše baví, skvělá rozmanitost postav v každém díle. Samozřejmě sex a láska a jakési probuzení jsou podstatou. No tak tady byl ta větší citlivka chlap - Niall a otevřenější Ruby.
Líbí se styl psaní z obou pohledů postav :)

ardeas
09.05.2017

Hm... toto si myslím, že je určené buď vyššej vekovej kategórii od 35 a viac, alebo to bolo hrozne upäté. Nepoznám chlapa, ktorý je tak uzavretý a zároveň nie je agresívne pasívny. Každý si niečo niečím kompenzuje, ale tu sa toho ujala autorka dosť plytko. A tiež nemôžem opomenúť, že zápletka bola až príliš jednoduchá na tých vyše 300 strán sa fakticky nič zásadné nedialo, nikam sa to nepohlo, nehovoriac o tom, že to takmer nemalo iskru. Škoda

alabra
17.04.2017

Neurazí, nenadchne, průměrné čtení.