MAU256 MAU256 komentáře u knih

Volání sirén Volání sirén Jayne Ann Krentz

"Co takhle kafe v posteli zítra ráno?" zeptal se. "To by šlo." Držel ji, aby se nehýbala. "Vezmeš si mě?".
Knížku musím zase označit pěti hvězdičkami, bylo to super. Konečné rozuzlení, kdo vraždil a kdo byl na koho nasazen, jsem netušila až do konce. Ideálně romantiky, no prostě mohu jen doporučit.

27.04.2021 5 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Jayne Ann Krentz

Knížka se mi líbila, zase trošku záhady, nějaká ta mrtvolka, ani romantika nechyběla, už se těším na další knížku od této autorky.

24.04.2021 5 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

I tento třetí závěrečný díl trilogie byl úžasně čtivý. Teď už jen počkat na další díl, ve kterém bude Carson a Anne dospělého věku :-). Celou trilogii mohu jen doporučit, je to krásně odpočinkové čtení.

11.04.2021 5 z 5

Eclipse Bay - Úsvit Eclipse Bay - Úsvit Jayne Ann Krentz

Tento druhý díl z trilogie byl stejně krásně čtivý jako ten první. Znesvářené rody mají další šťastný pár. Už se těším na poslední třetí díl "Léto".

06.04.2021 5 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Kniha byla super, až do poslední chvíle jsem netušila, kdo před osmi lety vraždil. A samozřejmě jsem ráda za tak romantický konec, prostě super čtení. Už se těším na druhé pokračování trilogie.

04.04.2021 5 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila. Konečně se dočkali pomsty a klidu. Zas tam byla trochu romantika, padouši dostali co proto, prostě super čtení. Už se těším na další knížku od této autorky.

04.04.2021 5 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, konečné rozuzlení bylo dosti zajímavé.

23.03.2021 5 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, do konce jsem netušila, kdo vlastně zabíjel. Už se těším na další čtení.

21.03.2021 5 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, jako vše, co jsem od této autorky četla.

15.03.2021 5 z 5