MAU256 MAU256 komentáře u knih

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla.

Romantická jednohubečka, příběh který začíná na vysoké škole a zdá se, že by mohl byl ideální, jenže pak nastane okamžik, který to vše pokazí a není cesty zpět. Pět let odloučení, kdy doufala, že už ho nikdy nepotká, jenže jednoho dne se objeví v její kanceláři. A ten pocit zrady x touhy se opět navrátí v plné síle.

11.01.2024 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Tohle je má první kniha od této autorky a musím říci, že se mi líbila. Bylo to krásné romantické čtení z hokejového prostředí. Musím souhlasit s tím, že to na Elle Kennedy nemá, ale knížka se četla vážně dobře. Příběhů lásky k sestře nejlepšího kamaráda bylo napsáno spoustu, no a že jsou předvídatelné? Vždyť to přeci vůbec nevadí. Každá autorka má svůj styl a my s romantikou v srdci máme alespoň co číst :-). Pro odpočinek při čajíčku jsou tyto knížky jak dělané. Už se těším na pokračování, v němž bude hrát hlavní roli Owen.

09.01.2024 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Hezká romantická oddechovka. Sice jsem nečetla ty předchozí díly, ale myslím, že to nijak nevadilo. Chápala jsem Claru, že se bojí vztahu kvůli její minulosti. A jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Knížka byla velmi čtivá, ráda si přečtu i příběhy Roxie a Natalie.

07.01.2024 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Calvin mi rukou otírá slzu pod okem. "Žádnou přítelkyni nemám, Holland. Ale zato mám manželku, pokud si pořád ještě vzpomínáš." "Já vím, ale - " "Která mi neposlala jedinou zprávu, jedinkrát nezavolala zpátky a nechtěla mě vidět." Když slyším jeho tón, zvedám hlavu a dívám se mu do tváře. Vůbec poprvé bez strachu a ublíženosti, která mi tak dlouho zastírala zrak. Stojí tu proti mně v prázdné strohé chodbě a působí zoufale.

Nějak jsem se do knihy nemohla začíst. Ale nakonec to nebylo zase tak špatné. Určitě nikdo nečekal, co Holland udělá. Ale pro své strýčky by udělala cokoli, aby jim alespoň trošku oplatila jejich pomoc a lásku. A nakonec to dopadlo pro všechny tak, jak mělo, i když v obráceném pořadí ;-).

06.01.2024 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

"Tak ti to řeknu jinak", prohlásil a stíny v jeho očích se míhaly. "Ty bys beze mě zvládla přežít. Dokázala by ses přes to přenést." Pokračoval ostřeji. "Já si ale vůbec nedokážu představit svět, ve kterém nejsi ani ty, ani ta tvá zatracená žlutá barva. Takže jestli zemřeš, tak umřu taky. Tvoje oběť by neznamenala nic, kaťónok, vůbec nic."

Další pokračování z mafiánského prostředí, tentokrát jsme dostali příběh Ronana a Mily a jejich cestu k lásce. Dostali jsme i malou dávku, jaký má nyní život Christian. V jednu chvíli jsem nechápala, jak může Mila nechat Ronana, aby jí tak psychicky ničil, ale ona byla prostě taková a on ji takovou rozhodně nečekal, proto jeho srdce nakonec převálcovala. Rozhodně každá kniha stojí za přečtení, můžu jen doporučit.

06.01.2024 5 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Miluji knížky této autorky. Pohodové počteníčko s romantikou, troškou paranormálna, malou detektivní zápletkou, nějakou tou vraždou. I zde jsou velmi pohodové postavy, které si prostě nejde nezamilovat, potkáváme se zde i s osůbkami z dřívějších dílů. No prostě další krásná knížka, která končí v mé knihovně.

30.12.2023 5 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Vanessa - kráska, která skrývá jedno velké tajemství před veřejností, která jí vnímá jen jako "Zlatokopku". Anthony - jezdec Formule 1, i on před veřejností něco tají. A co se stane, když tyto dva svede dohromady její tajemství? No a co pak, když by se na povrh dostalo i jeho? Hezká romantická oddechovka z prostředí Formule 1, ve které se hlavní postava potýká s nemalými problémy, na které se naštěstí už v dnešní době nahlíží úplně jinak. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou.

27.12.2023 4 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Krásná, čtivá, romantická pohodovka. Bianka a Zach se znají již od malička, na nějakou dobu se bohužel nevídali, a to bohužel ne jejich zásluhou. Nakonec se však vše vyřeší a dopadne tak, jak má. Autorka nezklamala.

"Fakt jsem s tím bojoval, přísahám, ale neměl jsem šanci, Boogie. Bylo to jako vzpírat se nevyhnutelnýmu. Snažit se boxovat s betonovou zdí. Přísahám na Dědoušův život, že jsem fakt neměl šanci. Přepadla mě ze zálohy, když jsem to nejmíň čekal, a totálně mi dala na prdel."

25.12.2023 5 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Zase čtivý díl jednoho z dalších chlapců z party. Tentokrát příběh o Asovi, bývalém kriminálníkovi a Royal, která byla na opačné straně zákona. No a že se protiklady přitahují, zase je to zde jasně vidět, ač se Asa snažil, aby to tak nebylo, nakonec stejně podlehl. A už se nám krásně jejich "rodina" rozrůstá, už se těším na příběh dalšího jejich člena :-).

25.12.2023 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tentokrát jsme se dozvěděli životní příběh Rowdyho. Smutný příběh opuštěného dítěte, který dostal v životě druhou šanci, druhou rodinu a tutéž šanci dal své lásce. Těším se na příběh dalšího z kluků.

"Myslím, že všichni musíme dělat věci, které vlastně nechceme dělat, abychom v něčem uspěli a dostali se tam, kde si myslíme, že bychom měli být." řekl vážným tónem a já jsem v tom slyšela spoustu podtónů naplněných vzpomínkami.

17.12.2023 4 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Měla vysněnou práci, která jí bavila a podřízené, pro které by dýchala. Vše bylo super, dokud se neobjevil on a vše, co ona po dobu šesti let vytvořila, zničil. Bylo to krásné čtení, bavily mě sarkastické poznámky, jejich chemie a nakonec i jejich láska. A elipog - super.

Nakrčí čelo a jedno obočí mu pulzuje. "Chodíš s někým?" "Jistěže ne," zašvitořím. "Tedy, po jistou dobu tu někdo byl. Byli jsme kolegové a nakonec se dokonce stal mým šéfem. Byl velmi výjimečný, ohromně okouzlující a kolem srdce měl ostnatý drát, ale byl to takový pitomec a snob... no zkrátka teď je mezi námi konec. Řekla bych, že jsem víc single než kdy jindy." Po tváři mu přeběhne temný stín. "Jestli to má být nějaká hra, tak není vůbec zábav..."

16.12.2023 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Hayes ke mně zaletí pohledem. "Všiml jsem si na Jonathanově stole její fotky začal jsem ji hledat. Pracovala v jednom baru, kolem kterého jezdím cestou domů." Je to zvláštní, ale ... nemám pocit, že by lhal. "Viděl jsem ji, jak zrovna přichází. I v dešti si četla za chůze knihu. A já si pomyslel, že jsem v životě neviděl krásnější ženu, a tak jsem šel za ní."

Krásné, romantické, no chcete-li se odpoutat od životního rychlo shonu, tak pro romantiky můžu jen doporučit. Samozřejmě že vše není úplně růžové, ale nakonec.... ;-).

Chytí mě za ruku. "Myslím, že jsem se do tebe zamiloval toho dne, kdy jsem tě viděl, jak si cestou do práce v dešti čteš." Vloží mi krabičku do dlaně a zakryje ji svou rukou. Zadívá se na mě. V očích se mu zračí naléhavost, jako by mu na ničem na celém světě nezáleželo víc než na mé odpovědi. Ztěžka polkne. "Vezmi si mě. Prosím, vezmi si mě."

15.12.2023 4 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Pokračování tentokrát z pohledu Abby. Určitě doporučuji si nejprve přečíst Krásnou katastrofu a Učiněnou katastrofu, jinak vám v tomto díle bude spousty věcí unikat. Byl to takový krátký doplňující díl, ale i tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla.

15.12.2023 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Tentokrát to byl příběh prvního dílu z pohledu Travise. Čtení bylo příjemnější s pocitem, že jste věděli, jak to nakonec dopadne. Příjemnou tečkou byl epilog! No, určitě si přečtu i další díl.

14.12.2023 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Četla jsem el. verzi a musím říci, že zde bylo spousty chyb, ale i přes to byla kniha velmi čtivá. I když příběhů zlobivého kluka a holky, která je jediná, co ho může zachránit před sebou samým, je dost, no tak přiznejme si to, další není na škodu :-). Určitě si přečtu i další díly.

"Myslel jsme si, že jakmile si tě vezmu trochu se zmírní obavy z toho, že tě ztratím. Ale mám pocit, že když nastoupím do tohohle letadla..." "Travisi. Miluji tě. Pojďme domů." Stáhl obočí. "Neopustíš mě, že ne? Ani když jsem tvoje osina v zadku?"

12.12.2023 5 z 5

Láska přes hranice světů Láska přes hranice světů Josie Williams

"Spolu," pronesu chraptivým hlasem plným emocí, vykročím ke světlu a držím přitom Maggie za ruku. "Spolu," přitaká Maggie. Navždy spolu.

Přííběh Rydera a Maggie, on je již 5 let po smrti a stále se potuluje po světě, protože propásl svoji šanci odejít, ona má na světě už jen babičku, která ale také umírá, takže na světě zůstane sama, i když nyní u pěstounů, kteří jí moc milují. Setkání Rydera a Maggie přichází v momentě, kdy jí zachrání život, jenže život každého z nás je na tomto světě omezený a on chtěl změnit její osud. Jejich příběh byl smutný, musím přiznat, že mi nejedna slza ukápla. Ale určitě doporučuji tuto knížku přečíst.

10.12.2023 5 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Knížka se moc dobře četla. Ze začátku jsem sice měla pocit, že čtení vzdám, ale pak se na scéně objevila Renné a její bratr Cameron a změněný postoj Tommyho. No a pak už prostě nešlo přestat. Bylo to emočně vyčerpávající, ale rozhodně kniha stojí za přečtení.

08.12.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Hezká romantická knížka. Tentokrát jsme si mohli přečíst, jak si Danny, jeden z mnoha Bradfordů, našel svoji "Zvonilku". Vážně jsem se bavila, jak zvládala Jodi, no spíše jak to zvládali všichni v okolí, když dostala léky. Už se těším na příběh dalšího z rodu :-).

04.12.2023 4 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

Oči se mi naplní slzami. Musí to pochopit. Musí to říct. Musí tomu věřit: "Griffe..." šeptám mu do rtů. Oči má trochu zarudlé, když se podívám nahoru, zatímco rty mám pořád u jeho úst. Ztěžka polkne. "Moje..." Ze dvou slabik se stanou tři. "Jsi moje."

Konečně jsem se dočkala pokračování. Bylo to...., nemohla jsem přestat číst, potřebovala jsem prostě vědět, jak to celé dopadne. Neubránila jsem se, aby mi neukápla slzička. Určitě doporučuji přečtení.

03.12.2023 5 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

I tento díl fantasy byl krásně čtivý jako ten předchozí. V tomto nalezne, resp. zachrání svojí osudovou družku Boone, a pro svojí "smečku" získají s její pomocí další kámen. Už se těším na příběh Huntera.

02.12.2023 5 z 5