Jeho hra

Jeho hra https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520284/bmid_jeho-hra-64ca626208c0b.jpg 4 112 23

Žhavá pokušení série

Někdy má chuť ho zabít. Jindy umírá touhou. Strávit zbytek života ve vězení, nebo se odstěhovat? Nad touhle otázkou by Jodi nikdy dřív nepřemýšlela déle než pár vteřin. Pak ale skončila v bytovce, ve které má za souseda JEHO. Dannyho Bradforda. Ten využije snad každé příležitosti k tomu, aby ji vytočil k nepříčetnosti… a navíc je tak protivně sexy. Co kdyby ho prostě uškrtila, aby měla klid? Danny by zase rád věděl, proč nedokáže přestat provokovat tu pěknou holku odnaproti, která s ním nechce mít nic společného. Přijde na to dřív, než bude pozdě?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Game Plan , 2014

Radka1727
14.04.2024 1 z 5

(SPOILER) Zatím nejslabší co jsem od autorky četla, děj v podstatě žádný, minulost hlavní hrdinky nepochopitelná (měla před svatbou s chlapem který jí opovrhoval a jí se hnusilo ho dotýkat, proč si ho tedy chtěla brát ??), Dannyho nesnáší a najednou se do něj zamiluje ? Její reakce na prášky - to mělo být jako vtipné ........ Odkládaný sex a potom rychlovka bez kondomu na koberci se spáleninami a nutností lékařského ošetření ? Horší slátaninu jsme snad fakt nečetla - vypadá to, že už autorka neví kudy kam.

adela2230
28.03.2024 4 z 5

Romantická oddechovka se spoustou vtipných scén.

Rapeh
26.02.2024 4 z 5

Už jsem si v knihovně zamluvila ostatní díly.

B.Garden
25.02.2024 3 z 5

Podle mě nejlepší knížka z celé série. Zvonilka a Denny byli boží a oba jsem si zamilovala. Vtipně popsány chvíle, kdy Zvonilka je pod vlivem léků. Danny bývalí marinak byl naprostý miláček a jeho blazniva a věčně hladová rodina. Těším se na další díl

Mishaacka

posedlost jídlem
špatná snášenlivost léků
soused, kterého nenávidím
střídání pohledu Jodi a Dannyho

Další díl mé oblíbené série, ale tento byl pro mě obrovské zklamání. Zatím nejslabší díl. Začátek měl skvěle našlápnuto, ale pak jsem se od poloviny knihy začala nudit. Nic se tam nedělo a vše bylo pořád dokola.
A docela nepřehledná úprava - bylo by fajn nadepsat kapitolu jménem, jehož pohled to zrovna je. To skákání, i uprostřed kapitoly, bylo opravdu nepřehledné

* Tentokrát tam nebyla žádná pořádná dějová linka. Postavit příběh na tom, že Jodi špatně snáší léky a kvůli předchozímu vztahu nedůvěřuje mužům? To nemůže fungovat jako základ příběhu

* Jodi - tuhle hrdinku jsem nechápala. Její předchozí vztah byl o tom, že jí chlap nepřitahoval (a dle jejích vzpomínek ani ona jeho), dělalo se jí zle, když se ho měla dotýkat, on jí ponižoval a ona se stejně rozhodla, že si ho vezme?? Když pak Jodi vzpomíná na vše, co zažila, tak jsem tomu opravdu nerozumněla. Jako postava mi neseděla, byla prostě hloupá a jednoduchá

* Danny Bradford - bývalý mariňák, kterého ze služby vyřadilo zranění a ocitl se prakticky na pokraji smrti nebo zmrzačení. Ale uzdravil se a tak se stal středem péče celé rodiny. Škoda, že ten důvod přehnané péče se dozvíme na konci, protože mi to nedávalo smysl, proč kolem něj tak poskakují

* Já jsem mezi nimi postrádala chemii... prostě najednou se Danny rozhodne, že po Jodi touží a že jí chce k sobě připoutat.

* Oceňuji návrat postav Jasona a Trevora, kteří se postarali o část zápletky, která mě bavila vlastně nejvíc. Protože jakmile se stáhli ze scény, nastala nuda, která trvala, než se objevil další Bradford

* Kde je erotická linka, která se mi líbila v předchozích dílech? Tady chybělo vzrušení,u postav jsem vzájemnou přitažlivost necítila. A když už ke konci knihy k něčemu došlo, tak přišla na scénu "mušlička" a tím pro mě erotika skončila. Proč, proč, proč?! Erotické scény mě nebavily a měla jsem chuť ty mušličky přeskočit...

NiNo
13.02.2024 odpad!

(SPOILER) Při čtení jsem se nemohla ubránit tomu, abych se pořád sama sebe neptala: Je autorka líná, nebo jen nemá fantazii? Buď se jedna situace opakuje pořád dokola jen s trochu jinými kulisami (hlavní hrdinka a léky), nebo se někdo omlouvá za něco, co se stalo, ale autorka se neobtěžovala s popisem toho, co se stalo, nebo se řeší následky toho, co se stalo, bez toho, aby bylo popsáno, co se vlastně stalo... Připadalo mi, jako by nějaký cenzor vystříhal polovinu knihy. Popsány byly v podstatě jen dvě situace - ta podivnost se zkaženým jídlem a rvačka na konci - obě tak přitažené za vlasy, že došlo v podstatě ke skalpování. Absurdnost chování obou protagonistů nemá cenu ani komentovat, vedlejších jakbysmet (Nejlepší kamarád, navíc policajt, který nechá vědomě a cíleně zdrogovanou holku v "péči" člověka, který jí celé měsíce v podstatě psychicky a v některých případech i fyzicky týral? Jako váženě?). Vtipné mi na knize nepřišlo vůbec nic, romantika žádná, jen odkládaný sex. Dočteno jen kvůli čtenářské výzvě, autorce se budu obloukem vyhýbat.

MAU256
04.12.2023 4 z 5

Hezká romantická knížka. Tentokrát jsme si mohli přečíst, jak si Danny, jeden z mnoha Bradfordů, našel svoji "Zvonilku". Vážně jsem se bavila, jak zvládala Jodi, no spíše jak to zvládali všichni v okolí, když dostala léky. Už se těším na příběh dalšího z rodu :-).

Zomy
20.11.2023 2 z 5

Vždycky jsem měla pocit, že autorka bere psaní těchto knih jako vedlejšák - rychlý výdělek s jasným cílem pobavit a moc se u toho nepředřít. Tak jsem ke čtení taky přistupovala, jako vedlejší knihu, kterou si rychločtením přečtu než se pustím do něčeho zajímavějšího. Zatím mě to nezklamalo a k oddechu to vždycky posloužilo.

Ale to, co v prvních knihách série působilo jako mile praštěné, tak tady už to vyznívá ujetě absurdní. Místy jsem se úplně ztrácela a nenašla návaznost.

Tentokrát jsem měla co dělat, abych se vůbec prokousala až do konce. Uf.

be_pa
01.11.2023 2 z 5

Dalo mi velkou práci knížku dočíst. Chvílemi jsem se smála, bavila se. Např., když byla Zvonilka poprvé nadopovaná léky. Většinou ale přehnané. Některé pocity hlavních postav mnohokrát opakované. Někdy mi naopak připadal děj useknutý, nedokončený, na další stránce posunutý někam jinam (měla jsem půjčenou e-knihu z knihovny a musela číst v app Palmknihy, což je dost nepříjemná zkušenost, možná se mi jen některé stránky přes veškerou snahu opravdu nepodařilo nalistovat).
První dvě knížky série mne bavily, u třetí jsem se trápila a tato je psaná ve stejném duchu, nesedělo mi to.

kristy.books
25.10.2023

Máme tu už piaty diel série Žhavá pokušení. Pokiaľ ste už niektorú časť čítali, tak viete, čo od tejto novinky očakávať, pretože doposiaľ sa všetky príbehy niesli v dosť podobnom duchu. Tieto knihy treba čítať s určitým nadhľadom, sú to také bláznivé oddychovky, pri ktorých na chvíľu vypnete a zasmejete sa. Je mi jasné, že nesadnú každému čitateľovi. Ja sa nachádzam niekde medzi, nemôžem povedať, že by som z nich bola nadšená, ale ako také nenáročné čítanie na pobavenie sú fajn.

Všetci chlapi Bradfordovci sú také neriadené strely, najmä keď ide o jedlo, pri ňom nepozná brat brata a sú zaň ochotní urobiť čokoľvek... a tým myslím naozaj čokoľvek. Miestami sa nestíham čudovať, akú katastrofu dokážu za pár minút vytvoriť. Niektoré situácie boli vtipné, iné sa mi zdali už trochu prehnané, autorka nemusela až tak tlačiť na pílu, menej je niekedy viac. Danny sa mi však zdal v porovnaní s jeho bratmi a bratrancami trochu umiernenejší, teda v rámci možností. Tiež to bolo pekné "kvítko", najmä zo začiatku ma svojím správaním poriadne vytáčal, keby som mala takéhoto suseda, asi sa zbláznim.

S Jodi tiež nebola nuda, najmä vtedy, keď užila nejaké lieky. Potom bola na niekoľko hodín úplne mimo a prichádzala s jedným šialeným nápadom za druhým a človek mal fakt problém ju ustrážiť. S mužmi nemala dobré skúsenosti, čo sa celkom odrazilo na jej sebavedomí. Ten posledný jej po sebe zanechal len problémy, takže sa jej nečudujem, že vo vzťahovej oblasti bola opatrná.

Romantická linka sa opäť niesla v štýle susedov, ktorí sa nemali v láske, a tak si navzájom robili rôzne naschvály. Avšak, oceňujem, že tentokrát nebolo ich správanie až také detinské (ako pri niektorých postavách z predchádzajúcich častí).

keiko33
24.10.2023 4 z 5

Bolo to vtipné, ako vždy, taká oddychovka. Ale niektoré veci autorka až prehnane zveličovala, hlavne okolo toho jedla a zlej reakcie na lieky.

petulkapeta
20.10.2023 5 z 5

Miluju tuhle serii a vzdy se u ni nasměju,ani tentokrat to nebylo vyjimkou. Jodi ze začátku mi přišla taková nesměla,ale potom co provedla ke konci jeho bratrům jsem se musela až smát. A Danny to byla kapitola sama pro sebe...čím vice sem ho poznavala tim jsem ho měla raději.

Ekniha.
17.10.2023 5 z 5

Milujem táto séria je proste pre mna.. bláznivá ..šialena každá časť je v podstate rovnaka a pritom odlišná

Každú jednu časť si užívam a som na nej zavisla ako táto rodina na jedle
Q:čo vy a táto séria?

Susedia
Hatetolove

Zvonilka alebo Jodi omg!.. tak ako vie dať “dolu nie len Dannyho je proste super.. ale keď dostane lieky prostí bolesti tak to je konec

Danny oukej neviem si vybrať ktorého brata mám radsej pretože oni sú všetci skvelý.. ako každého jedneho máte chuť uškrtit ale napriek tomu neviete bez neho byť

Máme tu celú rodinu v celej kráse bez cenzúry a ja som sa bavila od prvej strany po poslednú..

táto séria nebude pre každého buď ju milujete alebo nie

To ako Dannyho bavi vytáčať Jodi ako Jodi privádza do zúfalstva ale nikomu nedovolí priblížiť sa k nej.. ta jeho starostlivosť

Za mna veľké odporúčanie chcem viac tejto série

Jita160
16.10.2023 4 z 5

Další Bradfordovic, který je nenasytný jako všichni ostatní. I on miluje jídlo,ale ještě raději dráždí a šokuje ženu kterou je nakonec posedlý.
Příjemný a velmi humorný napsaný příběh u kterého jsem se nesmírně bavila.

Janulkaxxx
14.10.2023 4 z 5

Miluji celou serii. Bradfordovic jsou skveli, vzdy se pobavim i dojimam.

hana1039
10.10.2023 4 z 5

Tihle Bradfordovic kluci jsou fakt strašní, ale v dobrém smyslu slova :-) žít v takové obrovské rodině znamená mít trpělivost a porozumění a samozřejmě pevné nervy :-)))

pavlikova9332
08.10.2023 5 z 5

Velmi vtipná kniha a povedená serie. Jeste ale jsou dva díly na které si ráda počkám

lusitta05
02.10.2023 4 z 5

Teda už dlho som sa tak nebavila pri čítaní knihy . Síce som najprv bola mimo z tých mien a celej rodiny,ale nakoniec to je super oddychovka. Najlepšie boli tie stavy Jodi po liekoch,to nemalo chybu.

anna7852
30.09.2023 5 z 5

Chvilkami jsem se v tom nějak zrácela,ale naonec zase pěkná vtipná kniha :-)

Hatshepsut
29.09.2023 5 z 5

I já mám ráda tuto rozvětvenou rodinu, která je stále při chuti! Je to bláznivé až šílené a všichni jsou tu neskutečně ulítlí, ale pokud si člověk chce odlehčit hlavu, je to dobrá volba. :-)

romantika

R. L. Mathewson